Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

'tontiş hoşgeldin canım henüz hamişimiz yok 10undan sonra genelde bat'lar.geldiğine sevindim daha iyi olduğunada.

ilactan sonra gün syma su gun su ilac su gun mutlak ev odevi calisma gibi sikintilarim bitti ya rahatim hem bu yasa kadar olmasdi yapmadim pat diye istemek ayip oldu kavun mu yani ismarlama alinsin demi arkadasim sen nasilsin

hoşgeldin canım. Bir tek asena hamiş şuan için. Doktora gitmiş kesinleşti kendini hırpalamaıyor olmana çok sevindim. Zaman herşeyin ilacıdır.

'tontiş hoşgeldin canım henüz hamişimiz yok 10undan sonra genelde bat'lar.geldiğine sevindim daha iyi olduğunada.

keske sen bir ekranin otesi kadar uzak bir klavye tusu kadar yakin olmasan ayni sehrin havasinda olsak öyle moral veriyorsunki tsk canim umarim istedigin en ummadigin anda müjdeyle sana gelir

seni nazi cok merak ediyorum dr. görüsmaeniz vardi demi umarim hayirli bir sonuc aldiniz

Sağol canım. Evet dün gittim. Yumurta yeni çatlamış mutlaka değerlendirin bugün dedi :)) kist falan yokmuş rahim duvarı kalınlaşmış herşey hamilelik için hazır görünüyordedi :) ağzım kulaklarımda çıktm doktorun yanından canım. Hayırlısı bakalım beklemedeyim. Umarım mutlu haberler veririm burdan.

hoşgeldin canım. Bir tek asena hamiş şuan için. Doktora gitmiş kesinleşti kendini hırpalamaıyor olmana çok sevindim. Zaman herşeyin ilacıdır.

haklisin ben isin stresini dagitayimdiye siteye geldim bebek fikri daha agir geldi en cok da bilgisizligim beni yordu onu oku bunu not al vs.........cocuk yapmak kariyer yapmaktan zormus ben artik bir sey yapmayacam olursa olur kaderimde biri bana anne diyecekse sonuctan kacinilmaz yoksa yok kendimi teselli ediyom sen ne yaptin dr. gidecekmiydin benmi karistiriyom

cok iyi haber artik gerisi yumoslardami yani...........ben diyete basladim umarim ben zayiflayamadan hepiniz göbeginizden sisersiniz söyle 3 kilo kadar bebek kac kilo oluyor ki

Aslında herşeyi oluruna bırakmak en iyisi ama maalesef bunu beceremiyoruz. Fakat sen kendini çok daha iyi hissedeceksin ve bir gün sana anne diyen bir bebişin mutlaka olacak ben inanıyorum. yeterki hayat bizi yormasın bu kadar :)

cok iyi haber artik gerisi yumoslardami yani...........ben diyete basladim umarim ben zayiflayamadan hepiniz göbeginizden sisersiniz söyle 3 kilo kadar bebek kac kilo oluyor ki

Dikkat et kendine ama diyet yapacağım diye vücudunu yorma çalışıyorsun zaten. Evet gerisi tamamen içeridekilere kaldı hayırlısı bakalım bekleyip göreceğiz canım.

kizlar tarcin cayi aldim tadi cok guzel istah kesiyor hemde gevsetiyor tatli krizini bastiriyor kokusu cok guzel hem müzmin kisirlara bu ben oluyom hem körpecik anneciklere bu da siz oluyorsunuz iyi geliyor deneyin

ben alışverişe gidiyorum kızlar azıcık stres atıyım dimi :) herkese iyi günler akşam görüşürüz inşallah :)

Dikkat et kendine ama diyet yapacağım diye vücudunu yorma çalışıyorsun zaten. Evet gerisi tamamen içeridekilere kaldı hayırlısı bakalım bekleyip göreceğiz canım.
ya ben cok calisiyorum ama hep arabadayim hareketsiz birde bu yilbasindan beri saldim herseyi son 3 ayda hamislikle kilo lari örterim dedim ama simdi biraz dikkat ediyom sadece beyaz ve abur cuburlardan uzak duruyom iki gündür bir de yine esimle spora gitmeye basladim spordan sonra hafiflemis hissediyom kendimi annelik bebek fikrine cok kaptirmistim be gülüm diyenler dogru demis valla azi karar cogu zarar

keske sen bir ekranin otesi kadar uzak bir klavye tusu kadar yakin olmasan ayni sehrin havasinda olsak öyle moral veriyorsunki tsk canim umarim istedigin en ummadigin anda müjdeyle sana gelir
'canım benim çok saol.gönüüller yakın ya mühim olan bu seni böyle daha iyi görmek benide mutlu ediyor.Sen kafanı boşlt bebiş gelecek zaten.

ben alışverişe gidiyorum kızlar azıcık stres atıyım dimi :) herkese iyi günler akşam görüşürüz inşallah :)
'at tabi canım.geleceğin hamişi olarak bol bol gez bu aralar

ben geldim ki
ooo kızlar havuz filan cok iyi geldi bana
dünki ağrımda geçti gibi arada hafiften batmalar oluyor
regle az kaldı sivilcelerim cıktı geliom kendini hazırla diyoo
walla malum günleri değerlendirdik duamı ettim artık gerisi nasip bekleyelim görelim:97:
rainbow senle yakın günlerimiz sende belirti filan var mı cnm?

kızlar epeydir giremiyodum morelim bozuktu kolumu kaldırmak istemiyodum benim bu ayda olmadı öbür aya denemelere devam artık.

'oohh yarasın arkadaşıma havuz keyifleri.
canım bende adet belirtileri var kasıklarım ağrıyor ara ara göğüslerimde hassas yani her zaman yaşadığım belirtiler.bu ay bende bişey yok adet olursam birde dr.a gideyim diyorum.
inşallah sende vardır canım .

kızlar epeydir giremiyodum morelim bozuktu kolumu kaldırmak istemiyodum benim bu ayda olmadı öbür aya denemelere devam artık.
'inşallah bir dahaki ay gelir canım.kaçıncı denemenizdi.lütfen bırakma kendini.ergeç gelecek nasıl olsa bebişler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…