Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

keske cnm ama inan yumurtanın çatladığını bile düsünemiyorum
aslında bu ay olsa cok sevinirdim evlilik yıldönümümüz 29 temmuz
ne çabuk geçti şimdi hatırlıyorum gecen yıl bu vakitler deli gibi kosturuyorduk
simdi ise evliliğimizi ve evimizi şenlendirecek,ailemizi büyütcek bi melek bekliyoruz
evet doktora gidebilirsin ama ins gerek kalmaz arkadasım:78:

kızlar epeydir giremiyodum morelim bozuktu kolumu kaldırmak istemiyodum benim bu ayda olmadı öbür aya denemelere devam artık.

moral bozmak yok bak hepimiz aynı seyleri yaşıyoruz nedense bana tek olmadığımı hissetmek iyi geliyor bencilmiyim neyim
neyse sırayla herkes güzel dileğine kavuscak

'inşallah bu ay gelirde çifte sevinç yaşarsınız canım.Şimdiden nice senelere diyeyim bende az kalmış maaşallah

bir kaç ay deneyip dr.a gitmek en güzeli ortada sorun varsa bilmek ve önlem almak gerekebilir.herşeyin hayırlısı inşalalh .hepimiz için.

'inşallah bir dahaki ay gelir canım.kaçıncı denemenizdi.lütfen bırakma kendini.ergeç gelecek nasıl olsa bebişler.

2 senelik evliyim şimdiye kadar olsun diye üstüne düşmedik olursa güzel olur diyordum ama adam aklıllı 5. ayımız işte eteş ölçmeler folikül takibii filan baya üstüne düşüyoruz ama olmuyo ne yapalım bu aya artık

evet 7 günde 2000 mesaj süper gidiyoruz..
bu arada 2000 mesaj ama sadece 1 bebek var
hadi kızlaaaar daha çok çalışın boş durana bebek yok
tal hanım merhaba ben nafiye ben sat 2 haziran bat 30haziran-3temmuz olması gerekiyodu ve ben hala adet olmadım..
4 haziran da kanda bthcg baktırdım 0,100 çıktı negatif dr gebelik yok 1 hafta sonra tekrar bakalım dedi
bu sabah idrarda baktım 1çizgi belli 2 çizgi çok hafif belrgn çıktı... pazartsi dr. gideceğiz umarım hayırlısıyla bi cevp gelir:)

kızlar size bişey danışacam eşinize dr e vitamini önerdimi önerdiyse adı ne

hoşgeldin canım seni görmek çok hoşşş

arkadaşlr bi bilennz duyannz varmı bu şekilde hamile kalan birini duydunuzmu hiç???

yerleşme kanamsı nası oluyo ya? çok koyu adetim gündüz olmuşum kpssdeyken. pet koymuştum sabah çok koyu ve az adetim şimdiye çoktaaaan şelale olmam gerekiyodu. umutlansam mı acaba :)

'o kadar çok okudum ki bu şekilde hamile olan.sanıyorum geç döllenme inşallah hamilesindir

bi kaç gündür formunzu takip ediyorum üye olmuştum ancak hiç bişey yazmaya yetkim yoktu...
birbirinizi burda tanımanıza rağmen bu kadar sahiplnemenz çok hoşuma gitti umarım benide aranıza bu şekilde alırsınız

inş. öyledir şimdi zaman geçmek bilmiyo pazrtsyi iple çekiyoruzz:) Allah'ım herkesin gönlüne göre versn inş.

'pazartesi inşallah iyi haberlerini bekliyoruz canım.

nafiyecim aynı amaç için bir arada olunca birbirimizi çok daha iyi anlıyor bir noktada buluşuyoruz.senide aramıza aldık kucakladık bile

hoşgeldin arkadaşım evet biz burda bir kader birliği içinde her ne kadar birbirimizle yüzyüze görüşmemiş olsak ta birbirimizi seviyor önemsiyor üzüntüleri ile üzülüp endişeleniyor sevinçleri ve hayırlı haberleri ile seviniyoruz. Artık hiçkimsenin işteki evdeki işlerden kafasını kaldırıp arkadaşları ile bile doğrudüzgün görüşememesi ve en önemlisi de bu tarz özel konuların herkese bazen ailemizden bir bireye bile anlatılamaması nedeni ile böyle bir topik altında buluşmak ta (diğer topiklere nazaran) bizleri birbirimize biraz daha falza yakınlaştırıyor sanırım.

Ben mesela annemle ablamla herşeyimi konuşuyor olmama rağmen bu hamilelik konusunda onları üzmek yormak hiç istemiyorum. Allah'ın izni ile olursa yani hamile olunca sadece güzel bir sürpriz olarak paylaşmayı tercih ediyorum. Mümkün olsa keşke eşime de hiçbirşey hissettirmeden yersiz yere üzülüp bazen de boşu boşuna sevinmesine müsade etmeden ona da sürpriz yapabilseydim.

Bana öyle geliyor ki hepimiz hamile kalsak ta kalmasak ta (ki kalcaz hepimiz kalmamamız için hiç ama hiçbir neden yok bugün tal'ın da dediği gibi Allah bizi kadın olarak yaratıp bizlere böyle bir olağanüstü düşündükçe akıl almaz bir güç bir kabiliyet verdiyse ama bugün ama yarın hepimiz anne olacağız.

ne diyordum yani her koşulda arkadaşlıklarımızın devam edeceğinden eminim ben.

HEPİNİZE SEVGİLER

doğru söylüyosnz Allah nasp ederse hepimz hamile kalacağz inş. benm için çok dua edn inş.. hamileymdir

Evet canım öyleymiş kimyasal gebelik yani . Regl kaydığı için ovülasyon gününü hesaplamak zor oluyor onun dışında ertesi ay hamile kalabilmekle ilgili bir sıkıntı yokmuş yani herkes kadar şansım. Ama araştırmalarımda kimy gebelik sonnrası hemen hamile kalanlar falan diye forumlar bile gördüm. Onu da şöyle yorumluyorum bu kısa da sürse yumurtayla spermin buluşmuş olması regllerin düzensizleşmeye başlaması 1-2 günlük gecikem ya da erken olma falan rahmin bebek aradığının göstergesiymiş. Ki benim 3-4 aydır biraz değişmişti aynen böyle eskiden hep 25 günde bir saat gibi günü gününe olurken. Hadi bakalım hayırlısı. Güzel dileklerin ve verdiğin moral için çok teşekkür ederim. Inşallah kısa zaman sonra konuştuğumuz konular çok farklı olacak kulağına ismini hangi dedesi okudu , ilk tırnaklarını kim kesti falan onları konuşucaz göbekleri kaçıncı günde düştü nereye atıcaz (üniversite damı vs) 40 gün banyo töreninde suyun içine neler atıcaz gibi şeyler konuşuyor olacağız. Bakın görün. Bu yazıyı saklayın demedi demeyin )

nazcım anlattığına göre kimyasal gebelik olmuşsun bence Hani kimyasal olduktan sonra hamilelik oluyormuş diye okumuştum
Inşallah bu ay allahın izniyle hamilesin canımcım

Vallahi bu testler falan baktırdığın günle ilgili olabiliyor ondan sonraki bir gelişme olamaz mı sen baktıralı bayağa bi zman geçti yine nerden baksan.

'küçük yumurtan varmıydı dr.baktığında acaba omu geliştide sonradan atak yaptı.umut vermek istemem ama tabiki mümkün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…