Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

pınar hoşgeldin canım..bende bu aralar fazla kaçırdım sanki hafta sonu biraz hafif yemeliyim..
rainbow pınar batlarınıza6 gün kalmış.. bu aydan umutlumusunuz?

ben 1 hafta da gecikme süresi koyuyorum üstüne belli olmuyor çünkü 32. gün adet olduğumu da bilirim.
Her ay olduğu gibi umutluyum tabii..İnş bebeğim gelir artık kucağıma...

'iyi eğlenceler toobe

'hayırlısı canım inşallah bu aya gelir bebişin

'günaydın canım
ilaçlar kilomu yapıyor hamilleikten olmasın
Hormon iğneleri kilo yapıyor şişiriyor cnm..sanırım bana da etki etmeye başladı..Sabah bi an tedaviyi bıraksam mı diye düşündüm..Ya çok şişersem..Hemen nesfit e geri döndüm..

Gebelikte erken doğum riski ve kanaman olmadığı sürece ilişkinin hiçbir zararı yok cnm istedğin zaman

canım ilk günkü ilişkiyi diyorum zaten erken doğum için biraz erken değilmi:)
şaka canım anladım..bi zararı olmaz inş..

kıslar çok uykum var benim yataktan kalkıp böçüme kavvaltı verip direk yorganla kanka oluyorum valla tek bu gün yatmayıp pc açtım o da meraktan napıyorsunuz diye

özellikle çiçeği burnunda anne asena ve diğer tüm anne adayları arkadaşlarım..
annelik haberini alınca diğer annelerle paylaşımda bulunabileceğiniz temmuz nisan topiği açtım..ordan devam edebilirsiniz..
bilgilerinize sunarım..

eline sağlık canım çok iyi düşündün.ağustosta çift çizgiyi görenlerinde doğumu nisana denk geliyor inşallah bende yetişebilirim o topiğe.bu aydan umuudm yok ne yazıkki.

'bende uykuyu çok severim ama işler malum kalkmam gerekiyor.

anlıyorum canım ama evlenmeden önce böle değildim acaba insan evlenınce huy mu değiştiriyor bazen böle düşünmekten kendimi alamıyorum ...

tşkr ederim kendi adıma valla keşke hamile olsam her topiğe yazardım tabi vakit buldukca

kaç yıllık evlisin canım aymı desem?

inş. olursun canım..dua edin ,iyi düşünün,pozitif olun..
allaha şükür allah bize bebeğimizi taşımamız için kadın olmamız için rahim vermiş..bebekte verir inş..en kısa zamanda

Son düzenleme:

7 aylık evliyım ..

tşkr güzel düşüncelerin için inanmak başarmanın yarısıdır inanıyorum olcak inşallah bir gün ALLAH ın izniyle

durmak yok yola devam

rainbowcum bizim senden ne eksiğimiz var sen niye artısın

BENDE BU AYDA HAMİŞ OLMAK İSTİYORUM İLAÇ TEDAVİ KÜRLERRRR hamile kalsamda dinlensemmmmmm isteyen herkeze versin rabbimmmmmmm

BENDE BU AYDA HAMİŞ OLMAK İSTİYORUM İLAÇ TEDAVİ KÜRLERRRR hamile kalsamda dinlensemmmmmm isteyen herkeze versin rabbimmmmmmm

hoşgeldin canım inş güzel haberlerini duyarız..batını söylersen senide listemize ekleyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…