Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Günaydınlar canım arkadaşlarım :) nasılsınız?

Asenacığım çok çok sevindim şimdi içime sindi doktordan duyunca :) hayırlı uğurlu olsun tekrar canım. Değerin kaç çıktı kanda?

Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz bol şans hepinize

bütün geçmişi okudum şimdi öyle yazıyorum

Asenacığım çok çok sevindim şimdi içime sindi doktordan duyunca :) hayırlı uğurlu olsun tekrar canım. Değerin kaç çıktı kanda?

günaydıınnnnn umutlu günler hepimize :21:

günaydın nazcım hoşgeldin..bende diyorum niye iki saattir öyle bakıyo:KK1:
biselam vermiyo neolduki dedim:KK1:

benim sat 30 haziran bugun doc gidiyorummmm yumoşlara bakıcak bakalımmm nasılllar dua edinnnnn

Talcım 1000. Mesaj sendin dimi
şimdi de berceste 2000

ohhh ne güzel :) hadi bakalım 3000'e bişey kalmadı ben talibim :)

bercestem 2000. Mesaj sana ait:KK19: Hadi bu ayın 2. şanslısı sensin:KK66:..müjde istiyoruz canım..:KK70:

Talcım 1000. Mesaj sendin dimi
şimdi de berceste 2000

ohhh ne güzel :) hadi bakalım 3000'e bişey kalmadı ben talibim :)

evet 7 günde 2000 mesaj süper gidiyoruz..
bu arada 2000 mesaj ama sadece 1 bebek var:KK1:
hadi kızlaaaar daha çok çalışın boş durana bebek yok:21:

Son düzenleme:
Bende Temmuzda hamile kalmak istiyorum. Mart ayından beri düşünüyorum ama hiç bu ay ki kadar aktif çalışmamıştık. Allahım inşaAllah olur bu sefer. Her isteyene nasip olsun yarabbimmm

Yazmakla okumakla olsaydı diyosun :) çalışma diyince evdekilerle papaz olmayalım da önemli günde çalışıcam diye. Ben mesela dün akşam kendimi çok itici ve kötü hissettim hiç öyle huyum yoktu önceden ama dün sanki başına musallat olmuş gibiydim cuma cuma çocukcağız yorgun argın sinir stres içinde eve gelmiş :KK43: gün aşırı olacak ya işte dün olsaydı bi de en son pazar günü olur diye hesaplamıştım ya kendime göre. Neyse vazgeçtim biraz geç te olsa gece bugün de o işe gidecek diye hiç umudum yoktu ama sabah neyseki güzel bir sürpriz oldu bana :) meğersem yazık öyle düşünmüş. Işe gitmeden benim işi halletti :) bir de sabah daha iyi diyorlar ya hadi bakalım hayırlısı. Bundan sonra artık beklemedeyim artık. 10 gün sayıcam 10 gün sonra regl oldum oldum olmadım yine beklicem en az bir 10 gün geçmeden test falan yapmıcam kendime söz verdim. çünkü kimyasal gebelikten kaynaklı gecikme falan olabiliyormuş boşu boşuna sevinmek istemem tekrar.

evet 7 günde 2000 mesaj süper gidiyoruz..
Bu arada 2000 mesaj ama sadece 1 bebek var:KK1:
Hadi kızlaaaar biraz daha çalışın boş durana bebek yok:21:

Bende Temmuzda hamile kalmak istiyorum. Mart ayından beri düşünüyorum ama hiç bu ay ki kadar aktif çalışmamıştık. Allahım inşaAllah olur bu sefer. Her isteyene nasip olsun yarabbimmm
hoşgeldin canım batın kaç bu ay?
konuları nasıl açabiliyoruz.bana yardımcı olurmusunuz.

tüm konuların olduğu sayfanın altında yeni konu yazar..ordan açabilrsin canım..senin konun olur o..:KK68:

Yazmakla okumakla olsaydı diyosun :) çalışma diyince evdekilerle papaz olmayalım da önemli günde çalışıcam diye. Ben mesela dün akşam kendimi çok itici ve kötü hissettim hiç öyle huyum yoktu önceden ama dün sanki başına musallat olmuş gibiydim cuma cuma çocukcağız yorgun argın sinir stres içinde eve gelmiş :KK43: gün aşırı olacak ya işte dün olsaydı bi de en son pazar günü olur diye hesaplamıştım ya kendime göre. Neyse vazgeçtim biraz geç te olsa gece bugün de o işe gidecek diye hiç umudum yoktu ama sabah neyseki güzel bir sürpriz oldu bana :) meğersem yazık öyle düşünmüş. Işe gitmeden benim işi halletti :) bir de sabah daha iyi diyorlar ya hadi bakalım hayırlısı. Bundan sonra artık beklemedeyim artık. 10 gün sayıcam 10 gün sonra regl oldum oldum olmadım yine beklicem en az bir 10 gün geçmeden test falan yapmıcam kendime söz verdim. çünkü kimyasal gebelikten kaynaklı gecikme falan olabiliyormuş boşu boşuna sevinmek istemem tekrar.

kız ben anlamadım 11 gün var regline 11 gün beklemede mi kalacan?durmak yok kırmızıyı görene kadar devam:KK1:

:KK60: "işe gitmeden benim işi halletti" :KK60: :KK60: inşallahh emeklerinin karşılığını alırsın hayatım :KK49:

Eşim de öyle dedi. Ama ben gün aşırı deniyor ya (hoş sperm kalitesi düşünülerek herhalde) ama şey duymuştum bir gün yaptığını diğer gün yaptığın bozuyor diye. Bi de her ne kadar kim gebelikte günler kaydıysa da ben yine de son 3 adet günümü yazıp hesaplatınca 5-10 temmuz arası çıkmıştı ovülasyon günleri şimdiden sonra yaptıklarımın faydası our mu bilmiyorum yani olursa normal birlikte olmak için olunur da bebek anlamında diyorum ben bugün son diye. Bi de sen mi yazmışsın geçmişi okurken rastladım eğer gebe kalınmış ise bu arada ilişki ile bozulur mu bilmiyorum

kız ben anlamadım 11 gün var regline 11 gün beklemede mi kalacan?durmak yok kırmızıyı görene kadar devam:KK1:

X