!!!!!temmuz ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin takip listesi!!!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TEMMUZ AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________________________________________:-)SONUÇ:)
baby2435 ..........................................................2 temmuz....................
Gamzelikiz..........................................................2 temmuz..................
Nazo26 .............................................................2 temmuz.....................
a_emet26 ..........................................................2 temmuz........................
miray_80 ...........................................................3 temmuz.........................
aydnkl ...............................................................1 temmuz.........................
kotukedisero ......................................................6 temmuz........................
minikkuzucum ....................................................6 temmuz......................
Ekin_05 ..............................................................9 temmuz....................
eylemsevcan ......................................................10 temmuz..................
gökkuşağı ..........................................................10 temmuz..................
ktr .....................................................................11 temmuz..................
yumurcek ...........................................................10 temmuz..................
cevizlikek ...........................................................16 temmuz...................
seabird67 ...........................................................19 temmuz.....................
muntazaman .......................................................17 temmuz.......................
16pervin16 ...........................................................20 temmuz......................
özge_844 .............................................................2 temmuz.........................
duruşah ................................................................4 temmuz.........................
turabi ....................................................................7 temmuz......................
myendlesslove ........................................................10 temmuz.....................
melegim26 ..............................................................10 temmuz...........................

Son düzenleme:
ve böylece birbirimizi kolaylıkla takip edip olumlu yada olumsuz sonuçları yazabiliriz:)

kızlar ben sanırnm adet oluyorum bu sabah kahverengi lekenme gördüm bşraz erken geldi bu ay ilk korunmazsız ayımızdı kısmet değilmiş sabah ta test yaptım negatif çıktı . geç döllenme falan olabilr mi acaba? ilaç kullanıcam o yuzdensoruyorum kararsız kaldım

minicik ellerinin kokusunu içime çekmeye kıyamam ki, emzirirken seni izlemeye doyamam bir de. baban ikimizi birden sevdiğinde, heyecandan sevinçten gururdan, şükredeğim, gelsen yavrucuğum, gelsen de sevindirsen beni babanı ve tüm akrabalarını... ama en çok anneciğini...
at durma hep tekme at, sen acıt yeter ki canımı, ısır emerken hatta, mık demez annen sana ama gel oldu mu, çok özletme kendini. minicik avuçlarınla al beni kucağına diye mıkırdan bana, yorulmam taşırım seni, yaramazlık yap, oyuncaklarını dağıt, kır dök, ama kendine zarar verme ; annen güler geçer sever seni, izler sevinir güzelliğine, şükreder yine. Sen gel bebeğim, annen ne güzel sevecek, bakacak sana. Temmuz, onca yıl gelip geçmiş temmuzlardan daha başka olacak senin yüzünden, seninle tanışacağımız o gün gelse, sevinçten çığlık atacak annen, uzuuun uzuuun bakacak göbeğine sevecek seni küçücükken bile...

çünkü eğer, sen şimdi benim bitanecik bebeğim yavrum olup da, karnıma gelirsen, bana dünyanın en güzel hediyesini vereceksin. kendini. çünkü muhtemel doğum tarihin, anneciğinin doğum günü olacak. ikimiz aynı günlerde doğmuş olacağız meleğim, aynı pastanın mumlarını üfleyeceğiz, ama ben sana kıyamam hepsini sen üfle, eşek mumlar senin minicik nefesinle sönmezse nannaa yaparım ben onlara sönerler o zaman, senin gözlerin ışıldar, en güzel aydınlığı da görmüş olur annenle baban. hadi benim güzel meleğim, sevinçle sağlıkla mutlulukla gel, doğum günü hediyem benim, bitanem...

kızlar ben sanırnm adet oluyorum bu sabah kahverengi lekenme gördüm bşraz erken geldi bu ay ilk korunmazsız ayımızdı kısmet değilmiş sabah ta test yaptım negatif çıktı . geç döllenme falan olabilr mi acaba? ilaç kullanıcam o yuzdensoruyorum kararsız kaldım

canım üzülme belkide yerleşme lekelenmesi olabilir

kızlar bende regl olucam galiba akıntım kesildi ve yüzüm sivilce doldu ya offf bakalım cuma günü belli olur nasıl olsa ama benim hiç ümidim yok galiba kazanan kırmızılar olcak:):):)

baby canım benide eklemişsin sağol canım...
inşallah hepimiz hayırlı haberler veririzde listeyi hamilelerle doldururuz..
inşallah listen hepimize uğurlu gelir..

baby canım benide eklemişsin sağol canım...
inşallah hepimiz hayırlı haberler veririzde listeyi hamilelerle doldururuz..
inşallah listen hepimize uğurlu gelir..

inşallah canımm şu mübarek 3 aylarda allah dualarımızı kabul etsin ve bu listem bende dahil herkese hayırlı uğurlu olur inşallah allahımm bu listedeki bütün arkadaşlarım inşallahh hamiledir aminnnnnn:CüvCüv::teytey:

inşallah canımm şu mübarek 3 aylarda allah dualarımızı kabul etsin ve bu listem bende dahil herkese hayırlı uğurlu olur inşallah allahımm bu listedeki bütün arkadaşlarım inşallahh hamiledir aminnnnnn:CüvCüv::teytey:
amiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

aminnnn canım aminnnnnn...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
inşallahhhhhhhhhhhhhhh:Saruboceq:

X