Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerin için 3 yıllık evliyiz ve temmuzda başlayacağız tabii dr kontrolüm var sonra başlıcaz inşallah ya yumurtlama takibi çok güzel ama ben üşenirim onu yapmaya gibi geliyo hiç bulaşmıyım diyorum çünkü genelde anlıyorum yumurtlarken ve zaten 2 günde bir ilişki düşünüyoruz. Ya herru ya merru yani

Merhaba kizlar hamile kalmak icin nasil planlamalariniz var .neler yapiyosunuz..mesela iliski sıkligi nasil olmali..yada kullandiginiz takviyeler varmi.

Merhaba kizlar hamile kalmak icin nasil planlamalariniz var .neler yapiyosunuz..mesela iliski sıkligi nasil olmali..yada kullandiginiz takviyeler varmi.
Merhaba hoşgeldinn Ben bal çörek otu ve tarçın kürünü uygulayacağımm 2 günde bir ilişki ve eşime de keçi boynuzu pekmezi hee bide ilişkide bele yastık sonra 15 dk falan ayakları tavana dikicem inşallah Benimki böyle

Tabii oda güzell bencede pskolejikman etkilenmezsn enazından canmm

Valla keciboynuzu iciriyorm esime kürü. Ben dikkat ediyorm yeme içmeme ramazanda sogan suyu icmistm gebeliğe yaramasada içimi baya temizledi hssettim bu ayda olmamıssa eğer eşime çakşır suyu deniycem ilişki sıklıgı söyle adet bitince 8.gün oluyor sonra ara genelde 12 ve 14.günler yumırtlama oluyo o günlere dikkat ediyoruz tek ilişki günde bu ay günaşırı denedik testlere göre negatif ama daha 5 gün var beklemedeyim yastık koyuyorm altıma ama ayamı dikmiyorum artık kendimi salak gibi hissediyorm

Hosbulduk tatlimm...insallahh hamis olursun...bende tup bebek denedim iliski sıkligimiz cok yoktu..bu sefer de dogal yolla denicem..daha dogriusu ilsiki sıkliginida artiricam..vitamin hormon tedavisi oluyorum zaten ama.bakalim..

Sogan kurunu nasil uyhuladin canim...

Hosbulduk tatlimm...insallahh hamis olursun...bende tup bebek denedim iliski sıkligimiz cok yoktu..bu sefer de dogal yolla denicem..daha dogriusu ilsiki sıkliginida artiricam..vitamin hormon tedavisi oluyorum zaten ama.bakalim..
Neyin var canm cok gecmis olsun hormonlarda ne sıkıntı var? Kac yllık evlisn ne zamandır istiyosunuzz rabbm tez vakitte sanada gönlündekini versin insallah

Olur Allahın izniyle inşallah sen zaten takviye alıyormuşsun gerçi canım Yani yanlış bişey olmasın bide bu kürlerle dr un ne diyorsa onu yapmalısın bence

Sogan kurunu nasil uyhuladin canim...
Sabah aksam aç karnına bi adet ortaboy beyaz soganı 2 buck bardak kaynatılmıs suya atıp 5 dkda öyle kaynatıp kaptıyordum biraz demleyip süzüp ictm sabah aksam aç karnına 15 gün yapıyosn canm.kist miyom polikstk over iltihap enfeksiyon hepsine iyi geliyor temizliyormus bende hic biri yok cok sükürde yapıp hamile kalan cok olmus deneyeyim demistm iyide geldi o ay adetim hic sancılı gecmedi yogun geldi icim temizkendi

Neyin var canm cok gecmis olsun hormonlarda ne sıkıntı var? Kac yllık evlisn ne zamandır istiyosunuzz rabbm tez vakitte sanada gönlündekini versin insallah
Tesekkur ederim canim..bende yumurta azligi var ..biraz gec evlendim..yasimda 39..o yuzden tuo bebek denedik olmadi..2 yillik evliyim buarada..yine tuo bebek denicem..doktorum 3 aylik vitamin takviyesi verdi..bende bu surecte dogal yolla sartlari zorliyim dedimyani iliski sıklihini artirarak ve takviyeler kullanarak..kurler felan.bakalim suan deniyoruz..ama olucagini cok dusunmuyorum tabi..allahtan umit kesilmez

Tabikii öyle Allahtan ümit kesilmez olmuycak diye bise yok rabbm ol der ve olur yoksa gerisi hikaye hepimizi dünyaya rabbm getirmedi mi eee cocuklarımızıda tabiki rabbm yaratacak vardır bi vakti saati canını sıkma olumlu ol elbet bigün nasip olacaktır

Bunu kac gun uyguladin canim..birde sabahtan demleyip ayni kuru aksamda mi iciyodun aksam ayrimi demliyodunn

Sogani dograyipmi kaynatiyosun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…