Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende böyle rüya görmüştüm göğsümden süt fışkırıyordu bebeği emziriyodum. O kadar etkilendimki ramazandı. İmsak vakitleriydi. Hamileymişim meğrsem. Doğru çıkıyor kesin vesile oldu

Canımn yerleşme kanaması mı acaba yaa

Yerleşme kanamasıni duydum ama daha çok kahve rengi oluyormus, benim bildiğin kirmiziya yakindi ve adet sancim var bekliyecem 23ü normal adet günüm, ağrılarım başladıysa bugün yarın olabilirim :/

Yerleşme kanamasıni duydum ama daha çok kahve rengi oluyormus, benim bildiğin kirmiziya yakindi ve adet sancim var bekliyecem 23ü normal adet günüm, ağrılarım başladıysa bugün yarın olabilirim :/
Canım hayırlısı sana bişey diyimmi bende hiç hamile gibi hissetmiyorum bence benimki tutmadı öyle doğuyo içime.. Ama üzülmek yok Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur inşallah

Canım hayırlısı sana bişey diyimmi bende hiç hamile gibi hissetmiyorum bence benimki tutmadı öyle doğuyo içime.. Ama üzülmek yok Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur inşallah

Aynen kuzum üzülmüyorum, nasib nezamansa ozaman olsun hayırlısı ile.
Ama şu an cidden hiç hissetmiyorum ben de hamile olduğumu, 10%luk ihtimal veriyorum. En gec yarin sabaha adet olmazsam suphelenenilirim

Batı yakın olanlar, sizin de var mi adet sancısı veya benzeri ağrılar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…