Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Batı yakın olanlar, sizin de var mi adet sancısı veya benzeri ağrılar?
Insallah yerlesme kanamasıdir rüyan da güzelmiş hayır olsun inşallah canim
Benimde cuma günü bat agrim yok aksam biraz rahatsizlandim üşütmüşüm sanırım kustum basim catliyordu ama dayanamayip yaptığım testler negatif diyor..

Insallah yerlesme kanamasıdir rüyan da güzelmiş hayır olsun inşallah canim
Benimde cuma günü bat agrim yok aksam biraz rahatsizlandim üşütmüşüm sanırım kustum basim catliyordu ama dayanamayip yaptığım testler negatif diyor..

Geçmiş olsun canım. İnşallah positiv positiv sonuçlar çıkar hepimizde 🤲

Selam kızlar 💃
Hepinize güzel günler dilerim...
Bende planlıyorum. Tahminen yumurtlamam bugün yarın :)
Bana şans diler misiniz ?
Bir de tavsiyelerinizi rica edddimmm
Merhaba aramıza hoşgeldinn🥰 sorduğun için söylüyorum biz öyle yapıyoruz burda ki çoğu kadın ilişki sırasında ve sonrasında bele yastık koyup 20 dk bekliyoruz ki spermler rahme kolay ulaşsın diye hatta ben duvara ayaklarımı dikiyorum öyle çok az geri çıkıyor kalktığımda ve hemen tuvalete gitmiyoruz. Yarım saat sonra falan gidebilirsin. Hemen duşta almıyoruz çünkü spermler yüksek sıcaklıkta hareketlerini kaybedip ölebiliyorlar..Sabah alabilirsiniz duşunuzu böyle işte😍

Merhaba aramıza hoşgeldinn🥰 sorduğun için söylüyorum biz öyle yapıyoruz burda ki çoğu kadın ilişki sırasında ve sonrasında bele yastık koyup 20 dk bekliyoruz ki spermler rahme kolay ulaşsın diye hatta ben duvara ayaklarımı dikiyorum öyle çok az geri çıkıyor kalktığımda ve hemen tuvalete gitmiyoruz. Yarım saat sonra falan gidebilirsin. Hemen duşta almıyoruz çünkü spermler yüksek sıcaklıkta hareketlerini kaybedip ölebiliyorlar..Sabah alabilirsiniz duşunuzu böyle işte😍
Teşekkürler tavsiyelerin içib
Denicem kuzum
Yani aslında 7 aydır deniyorum :)
Martta bi düşük yaptım ama ondan beri olmadı 😔😔
Herşeyin zamanı var demek ki diyorum :)
Bu ay çok uğraşmicam. Ama bakalım
Olmazsa sonraki ay dıktor kontrlünde yapcağım

Teşekkürler tavsiyelerin içib
Denicem kuzum
Yani aslında 7 aydır deniyorum :)
Martta bi düşük yaptım ama ondan beri olmadı 😔😔
Herşeyin zamanı var demek ki diyorum :)
Bu ay çok uğraşmicam. Ama bakalım
Olmazsa sonraki ay dıktor kontrlünde yapcağım
Canım ya kaybın için üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş demekki üzülme Allah en kısa zamanda nasip eder inşallah❤️ Bir de her gün değil gün aşırı ilişki ama yumurtlama gününü anlayabilirsen o zaman durmadan yumurtlamadan bir gün önce yumurtlama günü ve ertesi gün😋

Dha öncede okudum ve duydum canım. Kimisi enfeksiyon kapmış yanlış mı uyguladılar acaba. Nasıl yapıldığını tarif edermisin🤗 rabbim sana da tez zamanda hayırlı gebelikler nasip etsin🤲 kimyasal gebelik bile bir ümit bence.. denemeye değer çok sağoll
Amin canım Rabbim hepimize sağlıklı güzel gebelik nasip etsin inşAllah. Canım ben regl dönemi bitiminden itibaren 3 4 gün art arda sütün içine maydonozu koyup kaynattım. İlk sıcaklığı geçince üstüne oturdum ve belime battaniye doladım öylece 25-30 dk bekledim. Şifa olsun inşAllah.

Canım ya kaybın için üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş demekki üzülme Allah en kısa zamanda nasip eder inşallah❤ Bir de her gün değil gün aşırı ilişki ama yumurtlama gününü anlayabilirsen o zaman durmadan yumurtlamadan bir gün önce yumurtlama günü ve ertesi gün😋
Ben aslında hep üst üste yaptım. Tutmadı
Bu ay da spermlerin ğst üste olarak kalitesinin düştüğünü düşüniyorum.
O yüzden yumurtlama haftam bu hafta gün aşırı denemek istiyorum.

Kızlar doktor muayenesinden geliyorum. Aşırı polikistikover varmış. Bu şekilde hamile kalamazsın dedi. Şeker ilacı ve doğumkontrol hapı verdi. 2 ay gebelik yok kızlar 😔 sizlerden güzel haberler duymak bile güzel. İnşallah hepiniz hamiş kalırsınız bu ay🤲

Kızlar doktor muayenesinden geliyorum. Aşırı polikistikover varmış. Bu şekilde hamile kalamazsın dedi. Şeker ilacı ve doğumkontrol hapı verdi. 2 ay gebelik yok kızlar 😔 sizlerden güzel haberler duymak bile güzel. İnşallah hepiniz hamiş kalırsınız bu ay🤲
Çok çok geçmiş olsun canımmm benim.. sen de kalırsın inş en kısa zamanda..

Hayırlısı canım, sağlık önce gelir.
Benim bir arkadaşıma da hamile kalamazsın şu an kan değerleri aşırı düşükmüş dedi doktor. Kız kaç aydır da istiyordu hamilelik. Doktorun o söylediğinden sonra ümidini kesti ve o ay hamile kaldı. İnşallah sen de yakın zamanda dilediğine kavuşursun hiç beklemediğin bir anda ♥️

X