Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaar yaa benim gibi hamile hissetmeyen var mı Çünkü belirtim yok ya

Ben sanırım bu ay çekiliyorum.
Belirtilerim yok, adet sancim arttı ve lekelenme çoğalmış kahverengi. Gecen ayda böyle oldu, akşama kırmızı bayrak sallarım. Küçük bir ümit yerleşme dir diye umidini kesme diyor ama umitlenmiyecegim

Selam herkese bu ay bende planladim ama bakalim nolucak. Bat 25 Temmuz. Gectigimiz yil kötü bir dış gebelik yaşadım. Cesaret edemiyordum ama bu ay nasip dedim bakalim. Batı bekleyenler varmi burda acaba? Nasil belirtileriniz var. Bende asiri uyku hali ve film gibi rüyalar var. Birde karin kasık agrim var

Canım geçmiş olsun 2 ay sonra demekki hamiş olucaksın tedavinden sonra ne güzel bak erken teşhis olması çok iyi oldu canım dr gitmesen bebeğim olmuyo diye üzülcektin

Canım hayırlısı olsun hakkında daha test te yapmamıştın dimi sen

Geçmiş olsun canım inşallah en yakın zamanda beklemeden hamile kalırsın Bende belirti yok henüz daha beklemedeyim bakalımm daha 10 gün var bat a

Canım hakkında hayırlısı olsun 2 ay sonra senden güzel haberleri bekliyoruz

Ben de akşam garip rüyalar gördüm gerilim korku aksiyon

Hımm olabilir canım ya sadece kasıklarımda sızlama var şu an bakalım nasip.. akıntım falan bile yok yani bilemiyorum
üşütmüş falan olabilir misin canım ben dün öyleydim pazar gecesi üşüdüm üzerimide örtmedim kalkmak zor geldi o yüzden üşüttüm sanırım dün kasıklarım ağrıyodu çok fena bugün iyiyim geçti şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…