Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım belki geç döllenme olmuş olabilir böyle durumlarda idrara çok geç geçiyor bence en güzeli kan testi çıkmazsa da stresten dolayı gecikmiş olabilir çok mu stres yaptın kuzum
Sitres yapmadım canım her ay tabikide ister istemez olcak mı diye düşünüyorum ama zaten 6 aydır deniyoruz ilk kez gecikme yaşadım o yüzden umutlanmıştım ama çıkmadı idrarda ne adet belirtim var ne de hamilelik oda ilginç

O zaman bence hala ümit var tatlım, mutlaka düşünüyoruz haklısın umarım bebeğin seninledir 1 2 gün bekle bakalım hala gelmezse kan testi , en azından sebebini bulmuş olursun kuzum

O zaman bence hala ümit var tatlım, mutlaka düşünüyoruz haklısın umarım bebeğin seninledir 1 2 gün bekle bakalım hala gelmezse kan testi , en azından sebebini bulmuş olursun kuzum
Canımmm inşallah iyi dileklerin için ve de sorunumu dinlediğin ve cevap verdiğin için çok teşekkür ederim allah hepimize en kısa zamanda nasip etsin bebiş inşallahh

Canımmm inşallah iyi dileklerin için ve de sorunumu dinlediğin ve cevap verdiğin için çok teşekkür ederim allah hepimize en kısa zamanda nasip etsin bebiş inşallahh
Ne demek kuzum her zaman birbirimize destekçiyiz ne zaman kafam takılırsa yaz paylaş içine atma Allah'ın izniyle biz de bir gün mutlu haberlerimizi vereceğiz

Dha öncede okudum ve duydum canım. Kimisi enfeksiyon kapmış yanlış mı uyguladılar acaba. Nasıl yapıldığını tarif edermisin rabbim sana da tez zamanda hayırlı gebelikler nasip etsin kimyasal gebelik bile bir ümit bence.. denemeye değer çok sağoll

iyi akşamlar kızlar ilk defa ovülasyon testi yapıyorum döngünün 33. günündeyim testlerim hep açık renkli gidiyordu dun aksam bi koyulaşma farkettim ve bugün de iki test yaptım t c kadar olmasada baya yaklaştı o koyuluğa, rica etsem siz de bakıp yorumlar mısınız? (ilk defa deniyoruz bu testler ve süreçle ilgili bilgim yoktu hiç her gün takip ettim burayı bazı şeyleri sizden öğrendim şimdiden çok teşekkür ederim hepinize )

Yumurtlama olmuş canım değerlendirdiniz mi?

Kizlarrrr ter içinde uyandım çok değişik rüyalar gördüm. Rüyamda test yapıyorum positiv çıkıyor. En yakın iki arkadaşım yanımda. Onlara nasıl söylesem diye düşünüyorum. Bir tane görümce var. Kaynanam ile o nu görüyorum sonra onlara da nasıl söylesem diye düşünüyorum. Uzanıyorum bu arada. Tam doğruluyorum bakıyorum ki afedersiniz ön tarafımdan bir kova süt akmış göbeğimin üstü fln hep süt. Arkadaşımda yanımda bunu görüyor. Ben silmekle meşgul olurken o nekadar güzel koktuğunu söylüyor. Sabah namazı için alarm çaldı uyandim sonra. Baya da bir terlemisim bir de sıkışmışım direkt abdestte gittim tekrar afedersiniz idrarimi yaptıktan sonra peçeteye pembe/kırmızı leke geldi ve şu an adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor bat a 3 gün kaldı.

Sabah sabah baya yazdım hakkınızı helal edin

Allah allah 3 gün varsa baska bişe olmasın kuzum yerlesme falannn

Canım senin ki yerleşme olabilir genelde adetten 2 önce falan başlar sen lekelenme ni takip et bide Bi gebelik testi yap beklicem dersen lekelenme kesilince yap. Eğer yerleşmeye max 3 gün sürüyormuş. Bende adetten 1 gün önce çok açık kahverengi lekelenmem oldu sadece 1 gün sürdü çok az miktarda. İnş hamilesin dir

Rüyan gerçeğin haberini vermiş resmen
Lekelenmedir insallah devamı gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…