Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar,
Bu ay ilk defa hayıt otu kullandım ve regl oldum 15 gün içinde. Böyle yan etkileri olabiliyor mu bilen var mı? Benim regl düzenlidir çok. Ben gebe kalabilmek için kullanmıştım.
Kullandığın herşey böyle etkiler yapabilir kiminde ters etki yapar kiminde tam hedefe yönelik etki eder. Sorunun ne? Neden kullandın hayıt? Burda kullanan arkadaşlarımız oldu ama böyle etki edeni duymadım

Kullandığın herşey böyle etkiler yapabilir kiminde ters etki yapar kiminde tam hedefe yönelik etki eder. Sorunun ne? Neden kullandın hayıt? Burda kullanan arkadaşlarımız oldu ama böyle etki edeni duymadım
Amh düşük çıktı, yumurta kalitesini arttırmak için içmiştim. Başka bir sorun yok. Teşekkür ederim ☺️

Merhaba kızlar,
Bu ay ilk defa hayıt otu kullandım ve regl oldum 15 gün içinde. Böyle yan etkileri olabiliyor mu bilen var mı? Benim regl düzenlidir çok. Ben gebe kalabilmek için kullanmıştım.
Ben sadece hayıt otu kullanmamıştım yanında civan perçemi ve aslan pençeside kullanmıştım bende böyle bir etki olmadı belki sana yaramamış olabilir. Erken yumurtlama yapmış büyük ihtimalle sana yani i. O yüzden Gereksiz06 Gereksiz06 arkadaşın dediği gibi naturallen yada c life macun araştırıp kullan istersen🙂 İnşallah en yakın zamanda evladına kavuşursun🤲🏻

kızlarrrr ben geldim çok heyecanlıyım :KK45:
bi tane yumurtam oluşmuş boyu 18 mm olmuş.bu ay ki takviyeler fayda etmiş sanırım:halay: geçen ay 14 mm büyümüştü sadece.
doktor iğneyi 3-4 saat içinde yaptır dedi alıp akşam evde kendim yapmayı düşünüyorum inşallah beceririm:rolleyes:
ayyy hadi inşallah bu ay güzel sonuçlanır hayırlısıyla amiiiinnnn:dua::KK200:

bi tane yumurtam oluşmuş boyu 18 mm olmuş.bu ay ki takviyeler fayda etmiş sanırım:halay: geçen ay 14 mm büyümüştü sadece.
doktor iğneyi 3-4 saat içinde yaptır dedi alıp akşam evde kendim yapmayı düşünüyorum inşallah beceririm:rolleyes:
Ayy hadi insallah canımm ben de regl olursam aynı yoldan gecicem😊

Ben sadece hayıt otu kullanmamıştım yanında civan perçemi ve aslan pençeside kullanmıştım bende böyle bir etki olmadı belki sana yaramamış olabilir. Erken yumurtlama yapmış büyük ihtimalle sana yani i. O yüzden Gereksiz06 Gereksiz06 arkadaşın dediği gibi naturallen yada c life macun araştırıp kullan istersen🙂 İnşallah en yakın zamanda evladına kavuşursun🤲🏻
Teşekkür ederim canım. İnşallah☺️☺️ 3 ünü birlikte mi kullanmıştın?

Yaa çok sevindim çok güzel büyümüş maşallah 😍

Amin canım inşallah 🤲🏻🥰 Çok sevindim yumuşun güzel büyümesine😍 Umarım şanslı yumuşundur oo🐣

Ahaha beklediğim yorum 😂 bende gebe kalmak istiyorum ilk kez bugün denedim birşey bilmiyorum ben de yapayım mı dicektim 😇
Bunu yazan arkadaşımız ilerki yorumlarında sebebini de yazmıştı yalnız simdi de cok şükür hamile 😊 darısı başınıza insallah hiç vakit kaybetmeden..
Bi adet düzensizliğin yumurtlama problemin yoksa biraz böyle deneyebilirsin ama ben sana ovulasyon testi alıp yapmani öneririm, yumurtlama günlerini kesin olarak tespit edip ilişkiyi o önemli günlerde sıklaştırırsan ihtimalin artar..

X