Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dayanamadım kan testi yaptırdım 2.5 çıktı bu durumda yükselir mi acaba
Geçen sene yaptırdığım test 0.1 çıkmıştı böyle değer çıkınca kafam karıştı
Pikin üstünden 14 gün gecmesi lazım bat günü için, yukselebilir de yukselmeyebilir de canım malesef büyük ihtimal yükselmez diye düşünüyorum ama Allah bilir tabi niye acele ediyosun kan vermek için

Kızlar hayırlı kandiller. Dualarımdasınız ♥️
Hamile arkadaşlarım bir avazda sağlıkla doğurun inşaallah 🤲🏻
Hamile kalmak isteyen arkadaşlarım tez zamanda sevinçli haberlerimiz olur inşaallah 🤲🏻 bolca dua edelim 🤗

Hamile kalmak isteyen arkadaşlarım tez zamanda sevinçli haberlerimiz olur inşaallah 🤲🏻 bolca dua edelim 🤗
Amin Allah razı olsun canım hayırlı kandiller. Rabbim gönlümüzden geceni hayırlısıyla nasip etsin mübarek kandil hürmetine insallah ♥️

Valla ben de meraktan ta 6 gün önceden teste basliyodum ki pozitifi erkenden gördüğüm halde bat gününü bekledim kan vermek için sonra böyle kafa karışıyor iste 😁
Akıntım çok arttı ama benim asla adet öncesi akıntım olmaz. Adet oldum sanıyorum ıslaklığı hissedınce ama değil. Yarın da yasak var o yüzden merakımız giderilsin dedim ama kafalar daha çok karıştı😂😂

Ahaha beklediğim yorum 😂 bende gebe kalmak istiyorum ilk kez bugün denedim birşey bilmiyorum ben de yapayım mı dicektim 😇
O yorumu bana yapmıştı arkadaş ama şöyle bi durum vardı o zaman için biraz hızlı hamile kalmam gerekiyodu. Psikolojik tedavim bitmişti ilaçları bırakmıştım ve tekrar hastalanma ihtimalim vardı o yüzden hızlandırmak istemiştim. Çok şükür hastalanmadım ve denememizin 6. Ayında Allahın izniyle hamile kaldım. Son 2 ayda yaptığım bitki kürleri çok iyi geldi bana. Eğer herhangi bir sorununuz yoksa tabii doğal yoldan olmasını beklemek daha mantıklı🤗 İnşallah en kısa zamanda evladınıza kavuşursunuz sizde🌸

Amin Allah razı olsun canım🤲🏻❤️ Bende sizler için hep dua ediyorum bu güzel günde Allah dualarımızı kabul eder inşallah ve hamile kalmak isteyen herkes evladına tez zamanda kavuşur 🥰🤲🏻

selam kızlar.
cuma kontrolden beri sağ kasığımda ağrı var bazen hareket edince batma oluyor bazen çok canım acıyor aklıma da kötü kötü şeyler geliyor.size yazayım da azcık rahatlayayım dedim.
cuma akşam yaptım ben çatlatma iğnesini ama acaba yumurtanin çatlamama ihtimali olmuş mudur?bu kadar ağrı olunca kist mi oldu acaba diye düşünüyorum ama olsa bile hemen ağrı olur mu?kafamda kurdum durdum bütün gün🙄

selam kızlar.
cuma kontrolden beri sağ kasığımda ağrı var bazen hareket edince batma oluyor bazen çok canım acıyor aklıma da kötü kötü şeyler geliyor.size yazayım da azcık rahatlayayım dedim.
cuma akşam yaptım ben çatlatma iğnesini ama acaba yumurtanin çatlamama ihtimali olmuş mudur?bu kadar ağrı olunca kist mi oldu acaba diye düşünüyorum ama olsa bile hemen ağrı olur mu?kafamda kurdum durdum bütün gün🙄
Canım niye stres yapiyosun çatlamada da yumurtlamada da ağrı olur niye kist ihtimalini aklına getiriyosun? Stres sana yaramaz rahat ol ♥️

X