Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam kızlar.
cuma kontrolden beri sağ kasığımda ağrı var bazen hareket edince batma oluyor bazen çok canım acıyor aklıma da kötü kötü şeyler geliyor.size yazayım da azcık rahatlayayım dedim.
cuma akşam yaptım ben çatlatma iğnesini ama acaba yumurtanin çatlamama ihtimali olmuş mudur?bu kadar ağrı olunca kist mi oldu acaba diye düşünüyorum ama olsa bile hemen ağrı olur mu?kafamda kurdum durdum bütün gün🙄
Canım kötü düşünme hemen bence yumurtan çatladığı yumurtlama olduğu için ağrıyor☺️

selam kızlar.
cuma kontrolden beri sağ kasığımda ağrı var bazen hareket edince batma oluyor bazen çok canım acıyor aklıma da kötü kötü şeyler geliyor.size yazayım da azcık rahatlayayım dedim.
cuma akşam yaptım ben çatlatma iğnesini ama acaba yumurtanin çatlamama ihtimali olmuş mudur?bu kadar ağrı olunca kist mi oldu acaba diye düşünüyorum ama olsa bile hemen ağrı olur mu?kafamda kurdum durdum bütün gün🙄
Çatlatma iğnesi vurulunca çatlarken cok ağrın olur. Ben 2 kez tecrübe ettim. Normal çatlamaya göre aşırı ağrıyor. Ben wc ye yürüyemiyodum. Ikınamıyodum afedersin.
Normal yani canım
Halbuki buraya sürekli yazıyorum tecrübelensin herkes diye 😂

Canım niye stres yapiyosun çatlamada da yumurtlamada da ağrı olur niye kist ihtimalini aklına getiriyosun? Stres sana yaramaz rahat ol ♥️
bu ay iğneyi kendim yaptım kolumdan acaba etki etmedi de kist mi oldu diye düşündüm.hiç bu kdar ağrım olmazdı
Canım kötü düşünme hemen bence yumurtan çatladığı yumurtlama olduğu için ağrıyor☺️
inşallah canım ama 3gündür olunca ağrı aklıma kötü kötü şeyler geldi
Çatlatma iğnesi vurulunca çatlarken cok ağrın olur. Ben 2 kez tecrübe ettim. Normal çatlamaya göre aşırı ağrıyor. Ben wc ye yürüyemiyodum. Ikınamıyodum afedersin.
Normal yani canım
Halbuki buraya sürekli yazıyorum tecrübelensin herkes diye 😂
geçen ay öyleydim bende canım gaz ,şişkinlik ağrı kötüydü ama bi günde geçmişti.şimdi sadece kasık ağrısı olunca bide 3gündür sürünce kafamda senaryolar yazdım

bu ay iğneyi kendim yaptım kolumdan acaba etki etmedi de kist mi oldu diye düşündüm.hiç bu kdar ağrım olmazdı

geçen ay öyleydim bende canım gaz ,şişkinlik ağrı kötüydü ama bi günde geçmişti.şimdi sadece kasık ağrısı olunca bide 3gündür sürünce kafamda senaryolar yazdım
Anladım canım inşallah yumuşun çatladığı için ağrımıştır🤲🏻

Benm 2 gün sürdüğü oldu. Koldan yapıldıgı icin işe yaramamıstır diye düşünme. Zaten kist olma süreci hemen ağrı yapmaz. 30 mm den sonrasına kistleşmiş diyorlar çatlamasa bile hemen kistleşmez canım. İğne işe yaramasa bile kendi çatlar :)
Eğer ağrın iğneden 1.5 gün 2 gün sonra basladıysa çatlamadır

Kızlar dayanamadım kan testi yaptırdım 2.5 çıktı bu durumda yükselir mi acaba
Geçen sene yaptırdığım test 0.1 çıkmıştı böyle değer çıkınca kafam karıştı
Çarşamba günü tekrar yaptır test cnm çok erken yaptırmışsın kendini neden böyle strese sokuyorsun ki. inşallah hamilesindir. umarım istediğin sonucu görürsün.

Kızlar Vera06m Vera06m nerde hesabı da kapalı merak ettim haberiniz var mı?
Canım 2021 Eylül anneleri sayfasında birkaç arkadaşımız WhatsApp grubu kurmak isteyip cogumuza özel msj atmıştı, muhtemelen kimse yasak olduğunu veya forumdan engellenecegini bilmiyodu, kabul edip girenler böyle blocklanmis malesef bircok kisi eksildi ordan 🤷

Canım 2021 Eylül anneleri sayfasında birkaç arkadaşımız WhatsApp grubu kurmak isteyip cogumuza özel msj atmıştı, muhtemelen kimse yasak olduğunu veya forumdan engellenecegini bilmiyodu, kabul edip girenler böyle blocklanmis malesef bircok kisi eksildi ordan 🤷
Aa kötü olmuş. Bayadır görmüyorum burda ya da denk gelmedim. Merak etmiştim bende 😊 bebiş nasıl cinsiyeti belli olmadı demi daha🤗

Aa kötü olmuş. Bayadır görmüyorum burda ya da denk gelmedim. Merak etmiştim bende 😊 bebiş nasıl cinsiyeti belli olmadı demi daha🤗
Benimki belli canım iki hafta oldu belli ollalı erkek olucak insallah 😊 yavas yavas bulantılar da azaliyo çok şükür biraz rahatlıyor gibiyim bakalım

Benimki belli canım iki hafta oldu belli ollalı erkek olucak insallah 😊 yavas yavas bulantılar da azaliyo çok şükür biraz rahatlıyor gibiyim bakalım
maşallah erkek evlat, baldan tatlı. allah yüzünü gözünü görmeyi nasip etsin. benim oğlum "canım annem sen çok güzeysin sana bitiyom" dediğinde eriyorum inan ki. eşime diyorum azıcık iltifat öğren şu çocuktan diye :)

maşallah erkek evlat, baldan tatlı. allah yüzünü gözünü görmeyi nasip etsin. benim oğlum "canım annem sen çok güzeysin sana bitiyom" dediğinde eriyorum inan ki. eşime diyorum azıcık iltifat öğren şu çocuktan diye :)
Yaaaa hayali bile çok güzel amiiin 😍 maşallah küçük prense ne tatlı dilliymis inşallah benimki de öyle olur. Biz nedense hep kız hissediyoduk, kız kıyafetlerine baktıkça sabırsızlanıyoduk, erkek deyince bi şaşırdık sanki kız daha bıcır bıcır daha tatlı dilli olurmus gibi düşünüyoruz ama erkekte de oluyomus demekki 😊

Merhaba kızlar ben de geçen ay dış gebelikten ameliyat oldum. Sağ tüpüm alındı. Pcos'um var aynı zamanda. Doktorum 1 ay sonra hemen gebe kalmalısın dedi. Temmuz adetimde bende başlayacağım çörekotu kürüne bakalım neler olacak. Yanında klomende kullananda var ama bu seferde kist olur diye korkuyorum
Niye bir ay sonra gebe kalmaliymissin. Vucudun kendini dinlendirmesi lazim degilmi. Bende dış gebelikten ameliyatgecirdimm. Diger tupte sorun yok dedi doktor. Biraz gec kalursin dedi doktor. 2 sene korunduk . 3 senedirde ne korunuyiruz ne olsun diye ugrasiyoruz. Daha kalamadim bnde hamile.

Yaaaa hayali bile çok güzel amiiin 😍 maşallah küçük prense ne tatlı dilliymis inşallah benimki de öyle olur. Biz nedense hep kız hissediyoduk, kız kıyafetlerine baktıkça sabırsızlanıyoduk, erkek deyince bi şaşırdık sanki kız daha bıcır bıcır daha tatlı dilli olurmus gibi düşünüyoruz ama erkekte de oluyomus demekki 😊
yaaa ben oğlum olduğunda, bunun kız erkek farkı olmadığını çok iyi anladım. tamamen çocuğun karakterine bağlı. bnm oğlum 3,5 yaşında oldukça geç konuştu ama pir konuştu. sadece bana değil herkese bunun gibi iltifat eder. okulun maskotu seçildi :) yağcı bir çocuk. ayrıntılara dikkat eder. cumartesi günü istanbulda hava sıcaktı ince deri ceket giydim bu sene ilk kez giydim yani. vay anne kendine yeni kıyafet mi aldın ya çok güzeymiş yaaaaa bayıydım yaaaa böyle konuşuyo o kadar tatlı bir çocuk ki. karakteri değişik :)

X