Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
galiba bilinçaltımız bize böyle rüyalar gördürüyo canım bende dün rüyamda hamileydim :KK70:
dayanamayıp doktora gidiyodum ve sabredemicem ultrasonla bak hamile miyim diyodum :KK70: o da bakıp ee artık isim düşünmeye başla diyodu :KK200: bide ikizlermiş biri bi hafta önce ki yumurtandan olmuş diğeride bi hafta sonrakinden diyodu :KK70::KK70: rüyaya bak ya sezonluk dizi çıkcak biraz daha sürse
2 gün üst üste görünce ne oluyor dedim valla o kadar gerçekci rüyalardi ki ikiside gerçek sandım uyanınca😂

Kızlar bir şey sorucam size 😊 ovülasyonda 15 ve 16 mart pik gördüm 17 mart yumurta çatladı ve silikleşti. Ben testi erken mi yaptım ya kafama takıldı yine😂
Anaa hakkaten erken yapmışsın canım ya daha 1 hafta olmuş pik yapalı silikleşmesi çatlaması zaten o da yarın 1 hafta olcak daha bebiş rahme düşmemiştir ki yuvarlanıyodur🐣

Hamiş arkadaşlar gebeliğinizi öğrenmeden önce akıntınız oldu mu olduysa nasıl bir akıntıydı. 2 gündur ben de var resmen adet oldum bu sefer diyorum ama hicbişi yok bugün kasık ağrım biraz daha fazla.
Benim akıntı artışı olmuştu canım beyaz bazen kıvamlı bazen su gibi. Sol kasıkta batma oluyordu bazende

Hamiş arkadaşlar gebeliğinizi öğrenmeden önce akıntınız oldu mu olduysa nasıl bir akıntıydı. 2 gündur ben de var resmen adet oldum bu sefer diyorum ama hicbişi yok bugün kasık ağrım biraz daha fazla.
cnm hatırladığım kadarıyla benim batın üzerinden 20 gün geçtiğinde o sürete sanki adet olacakmışım gibi kasık ağrım olmuştu. akıntı oldupunda sıcacık geliyordu aha adet oldum deyip lavaboya kontrole gidiyordum ama sadece akıntı olduğunu görüyordum. bir kaç gün sürdü sanki adet olacakmışım gibi bu durum. sonra geçti hiç bişey yokmuş gibi sürdü.

Canım bende hiç akıntı vs olmadi hala da hiç olmuyo nedense.. ben hamile kaldığım ay adet olurken Enfeksiyon icin antibiyotik kullandım, ondan önce acayip akıntım oluyodu antibiyotikten sonra kesildi hala da olmuyo

Kızzlar hastaneden geliyorummm 💃
Embriyolog ile görüştük. Hemde muayene oldum muayenem gayet iyi hastalık geçmiş sadece kabızlık kaldı.
5.güne giden 9 tane kaliteli embriyom donduruldu bugun 😊 doktor kaliteleri gayet iyi dedi. Bebişlerimi 2 şer şekilde kaplara koymuslar. Sadece bitanesi tek kaptaymıs 😊
TRansfer tarihini daha görüşmedik önce adet olayım sonra karar verilecek 😊
Ayy minnaklar yaaa hadi gözün aydın bu aşamayı atlattın en azından❤️ Geri kalanı dondurup bekletmeyi düşünüyor musunuz canım?
Kızlar ne alemdesiniz sesiniz çıkmıyor ben de dyorum yazişiyolar ama bana bildirim gelmiyo diye iki saattir konuyu arıyorum zor buldum 😁
Yeni iş yeri açtık çok yoğunum ben yaa. Bildirimde gelmiyor bende dedim sayfalar dolusu konuşmuşlardır🤭 Sen ne yaptın canım bulantılar devam heralde
Kızlar nasılsınızz napıyosunuzz ben dün işe başladım işler birikmiş tabii kafamı kaldıramıyorum yazamadım da merak ediyorum sizleriii :KK68:
Valla bende aynı durumdayım yoğunluktan yazamadım da🤭 Bulantılar azaldı mı senin nasıl gidiyor hamilelik 🤗
galiba bilinçaltımız bize böyle rüyalar gördürüyo canım bende dün rüyamda hamileydim :KK70:
dayanamayıp doktora gidiyodum ve sabredemicem ultrasonla bak hamile miyim diyodum :KK70: o da bakıp ee artık isim düşünmeye başla diyodu :KK200: bide ikizlermiş biri bi hafta önce ki yumurtandan olmuş diğeride bi hafta sonrakinden diyodu :KK70::KK70: rüyaya bak ya sezonluk dizi çıkcak biraz daha sürse
Maşallah rüyaya bak dizi çıkar gerçekten 🤭😂

Valla bende aynı durumdayım yoğunluktan yazamadım da🤭 Bulantılar azaldı mı senin nasıl gidiyor hamilelik 🤗
Yaa hala aynı yarın cumaymış farkında bile değilim bitmiyo işler😂 Çok şükür benim bulantılarım çok uzun sürmedi şu an gayet iyiyimm canım sağol🌸😌 Bu arada yeni iş yeriniz hayırlı olsun Allah helalinden bol kazanç nasip etsin inşallah🤲🏻🧿

X