Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sweetgirlcandy canım hayırlı ugurlu olsun isyeriniz yoğunluk iyidir bereketli kazanclariniz olsun insallah bulantılar azcik hafifliyo gibi bakalım ins daha iyi olcaz
Teşekkür ederim canım benim içinde iyi oldu bu kadar yoğun olmam Iyi hafiflemesine sevindim büyüdükçe biter inşallah bulantı da

Amin inşallah kuzum benim. Aynen çok çabuk geçiyor günler böyle İyi olmana sevindim

Cok sağol canımcım
Tabii ki evet 1yıllık ücretimizi verdik bile.
Doğurana kadar bekleticez canım. Allah korusun ne olur ne olmaz tutmayabilir düşük olabilir inşaallah ilk defa tutar da sağlıkla doğururum hepimiz inşaallah

Aynen inşallah ilkinde tutunur sana sıkı sıkı bebișin

Kızlar çatlamanın 10. Günü bugün. Tahmini batım dündü. Gelen giden yok sabah kaset test yapt negatif. Ama akşam bacaklarım çok ağrıdı ayaklarım ısınmadı resmen. Gögüslerım de dün daha bir dolgun oldu yarın da adet olmazsam kan vericem

günaydınnnnn...
bugün doktora gidicem yumurta kontrolü için çok heyecanlıyım bu ay bir kaç takviye kullandım inşallah faydası olmuştur çok amin

canım kaset testler geç gösteriyo yani yumurtlamadan 12-13 gün sonra falan anca gösteriyo bir kaç gün daha bekle bence kan testi için.

Meraktan işte fazla alınca başladım yapmaya
bende aynıyım merak etme hep yapıp negatifi görüp kırmızıyı görene kadar yapmıcam diyorum ama 2 gün sonra tekrar yapıyorum dayanamayıp
Insallah olmustur canim neler kullandin
prowomen diye bir vitamin var onu denedim bu ay. propolis,arı sütü,polen içeren hap vardı evde ondan içtim bir de çörekotu kürü var ya ondan yaptım ama onu reglin 5.günü başlayabildim çünkü unuttum

Olsun insallah işe yaramıştır canımm ben de c life kullandm ama bakalım ader olursam tekrar siparis edicem

Hadi bakalımm inşallah bebiş seninledir canım Bence biraz daha bekle kan için 2-3 gün kadar

Canım tahmini bat ı unut artık yeni bat çatlamadan sonraki 14. Gün diye hesapla ve bence kan için erken

Merhaba kızlar,
Bu ay ilk defa hayıt otu kullandım ve regl oldum 15 gün içinde. Böyle yan etkileri olabiliyor mu bilen var mı? Benim regl düzenlidir çok. Ben gebe kalabilmek için kullanmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…