Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım inşallah çooook sevindim Rabbim tamamına erdirsin inşallaah

İnşallah canım bence çoğu sağlıklı ilerlicek sen kendine odaklan bir an önce iyiles inşallah güzel olucak

Canım ben şimdi gördüm çok geçmiş olsun inşallah bir an önce toparlanırsın. Güzelce dinlen bol bol sıvı tüket iyi gelir su içmek. Dualarım seninle

Tek ümidim o canım yaa inanıyorum kavuşmamıza az kaldı bebikimle cok sagol iyi ki varsınız

Canım ben şimdi gördüm çok geçmiş olsun inşallah bir an önce toparlanırsın. Güzelce dinlen bol bol sıvı tüket iyi gelir su içmek. Dualarım seninle
İçiyorum canım doktorda öyle dedi. Sağolasın insalla tez zamanda gecer sen nasılsın Bebek nasıl 14 haftalık oldun artık

İçiyorum canım doktorda öyle dedi. Sağolasın insalla tez zamanda gecer sen nasılsın Bebek nasıl 14 haftalık oldun artık
Amin canım inşallah Çok şükür bende toparladım baya iyiyim artık ev işlerini yapmaya başladım yavaş yavaş. Bebekte iyi hafif hafif kıpırdamaya başladı teyzesi çok şükür

İnşallah canım çok heyecanlı yım inanki negatif olursa yıkılırım resmen
Yaa bak lütfen böyle olma böyle düşünme. Kendini bu kadar kaptırma kendini düşünmeliisn biraz birdahaki ay ki yumurtlamanı engeller bu stres canım sakin ol olmuyorsa yoktur bu da bir tecrübe oldu dersin ama yıkılma sakın

Ya çok belli ama geçen aylarda hiç böle bukadar bariz kuruma çizgisi bile çıkmadı ki

Eklentiler

• IMG-20210317-WA0010.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG-20210317-WA0011.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 21
Ya çok belli ama geçen aylarda hiç böle bukadar bariz kuruma çizgisi bile çıkmadı ki
Eşim gördü oda bı garip oldu yaaabı bana bakıyor bı resme canım benim
Ayy kıyamam yaa ne kadar sevinmiştir içten içten canım bazen bazı aylarda böyle olabiliyor yükselip iniyor beta değeri. Çook net çizgi çıkıpta negatif çıkan var . Kendini sakın üzme çizgi koyulasırsa ne âlâ ama koyulasmazsa da üzülme sakın

Hayırlısı olsun canım ne diyim vardır inşallah

Ayy çok geçmiş olsun canım yaa rabbim insallah bu cektiklerinin karşılığını bebiş olarak verir sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…