Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar pek giremedim rahatsızlığımdan dolayı halada tam toparlanmış değilim çok şükür iyiyim ama halsizlik biraz daha devam ediyor🙄
Canım gün icinde aklıma geliyosu bı turlu yazamadim ben de bulantı ilacını azaltmayi denedim boyumun ölçüsünü aldım günlerdir toparlanamadim. Nasıl oldun sıkıntıların biraz duzeliyomu

Ayy maşallah maşallah maşallah 41 kere maşallah çok güzel sayı 😍😍 hepsi kalmaz tabiki aralarindan en dayanikli en sağlıklılar kalıcak canım kendini hazırla zaten biliyosundur ama 12 ile baslamak çok güzel avantaj cok sevindim 😊
çok sağol canım benımm 🤗 Evet evet kuzummm hepsi yaşamıcak biliyorum en azından 5-6 tane yaşasa 5.güne kadar yeter bana diyorum. Allahım sağlıklı hayırlısını versin insallah 🤲🏻 çok şükür 😍

Canım gün icinde aklıma geliyosu bı turlu yazamadim ben de bulantı ilacını azaltmayi denedim boyumun ölçüsünü aldım günlerdir toparlanamadim. Nasıl oldun sıkıntıların biraz duzeliyomu
İç iç canım o ilaç senin iyi beslenmeni sağlıyo ne güzel.. Vitaminlerinizi güzel alın Allah korusun covid için nolursa olsun hazırlıklı olmak lazım.. Ben onu anladım.. Çok şükür daha iyiyim canım tam kendi enerjime dönemedim henüz bi bitkinlik var üstümde sadece. Nezle gibi devam ediyo şu an🙇🏼‍♀️

Burda okuduğum kadarıyla adet bitimi başlayın 15 gun için diyorlardı yanlismi yaptım nasıl kullanmam gerekiyor ki
Kusura bakmayın yeni gördüm mesajı. 15 gün çok fazla. Yumurtlamaya yakın bırakmanız lazım. Biz adetin 3. günü başlayıp yumurtlamaya yakın bıraktık içmeyi. Sadece hayıt değil civan perçemi ve aslan pençesi de içtik birlikte.
Kızlar doktorum aradı 12 embriyom var şuanda 😍 doktorum futbol takımı kurarsın artık diyor 😂😂 insallah 5.güne kadar giderler o kadar dua ediyorum ki 🤲🏻
Yaaa çok sevindim canıım inşallah 5.güne çok çok kalırlar 😍🤗
Kızlar pek giremedim rahatsızlığımdan dolayı halada tam toparlanmış değilim çok şükür iyiyim ama halsizlik biraz daha devam ediyor🙄
Canım yaaa çok zor oluyordur senin için. Benim 6 ay oldu atlatalı hala bi halsizlik hali devam ediyo. Bol bol vitamin almaya bak sen❤️

Kusura bakmayın yeni gördüm mesajı. 15 gün çok fazla. Yumurtlamaya yakın bırakmanız lazım. Biz adetin 3. günü başlayıp yumurtlamaya yakın bıraktık içmeyi. Sadece hayıt değil civan perçemi ve aslan pençesi de içtik birlikte.

Yaaa çok sevindim canıım inşallah 5.güne çok çok kalırlar 😍🤗

Canım yaaa çok zor oluyordur senin için. Benim 6 ay oldu atlatalı hala bi halsizlik hali devam ediyo. Bol bol vitamin almaya bak sen❤️
Evet canım bol bol meyve yiyorum sıvı tüketiyorum çok şükür yinede iyiyim baya böyle nezle gibiyim şu an inşallah az kaldı sanki tam enerjimi toplamama gibi🙇🏼‍♀️

İç iç canım o ilaç senin iyi beslenmeni sağlıyo ne güzel.. Vitaminlerinizi güzel alın Allah korusun covid için nolursa olsun hazırlıklı olmak lazım.. Ben onu anladım.. Çok şükür daha iyiyim canım tam kendi enerjime dönemedim henüz bi bitkinlik var üstümde sadece. Nezle gibi devam ediyo şu an🙇🏼‍♀️
Çok şükür hafif geciriyosun demekki canım bir an önce tamamen gecer inşallah ♥️

X