Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adetime dört gün var sabah ilk idrarla test yaptım bembeyazdı sonra temizlik vs derken yoruldum uyudum saat iki gibi uyandım teste baktım çizgi belirmiş çok çok silik size resim cekmeye çalıştım ama burda gözüktüğü gibi değil sizce? Bı bakarmisiniz çok heyecan yaptım ben 🤦
Canımm olabilir çünkü benimde ilk yaptığımda çook silikti durunca belirginleşmişti daha çok. Ay hadi inşallah öyledir sabah tekrarla yine bekle bak bakalım biraz daha fazla koyulaşıcakmıı😍

İnşallah vardır ya içim içime sığmıyor benim için eğer musayitsen testlerimi siyah filtre yapiyolar ya yaparmisin bana benim TLF da ben yapamadım 🙏
Screenshot_20210317-200319~2.jpeg
Screenshot_20210317-200324~2.jpeg

Canım en belirgin bunlardı, ilk haliyle daha net görünüyor bence

Bende yaptım bak sence içine ne doğuyor senin varmı acaba
Canım bana da 6 ayın 4ünde hep sonradan çıkan ikinci çizgiler olmustu, ilk 10 dk da belirmeyince cok heveslenmemek lazım. Benim coook silik çıkmıştı ilk 5 dk icinde ve ertesi sabah hemen erken gebelik testi almıştım, sana da öneririm kafa karışıklığı kalmaz negatifse de pozitifse de

Aa gördüm burda ayy hadi inşallah vardır kuzumm ya ben kaç kere erken gebelik yaptım önceki aylar 1 gün beklemesine rağmen kuruma çizgisi bile olmamıştı olmayınca hiç olmuyor bence. Yarın yaz bize merak ettim valla❤
Hiç sorma bende çok mrk ediyorum canım inşallah vardır yaa kuruma çizgisi böle çıkmaz diye düşünüyorum

Kızlar adetime dört gün var sabah ilk idrarla test yaptım bembeyazdı sonra temizlik vs derken yoruldum uyudum saat iki gibi uyandım teste baktım çizgi belirmiş çok çok silik size resim cekmeye çalıştım ama burda gözüktüğü gibi değil sizce? Bı bakarmisiniz çok heyecan yaptım ben 🤦
Canım kuruma çizgisi olabilir mi. Su damlattın mı geçtimi. Ay insallah gebelik vardır yaa 😍 yarın tekrar yap ilk idrarınlaa

Kuzum ben dün hastaneye kaldırıldım. Ohss geçirdim kusma şişkinlik çok kötüydüm. Karnım davul gibi oldu.
Bugün tekrar gittim hastaneye serumlar takıldı tahliller yapıldı. Lavman yapıp duruyorum kabızlık bağırsaklarım çok kötü durumda😔 eve geldm uzanıp yatıp duruyorum. 12 gündür çekmediğim kalmadı 😭

Kuzum ben dün hastaneye kaldırıldım. Ohss geçirdim kusma şişkinlik çok kötüydüm. Karnım davul gibi oldu.
Bugün tekrar gittim hastaneye serumlar takıldı tahliller yapıldı. Lavman yapıp duruyorum kabızlık bağırsaklarım çok kötü durumda😔 eve geldm uzanıp yatıp duruyorum. 12 gündür çekmediğim kalmadı 😭
Çok geçmiş olsun canım ya inşallah bir an önce düzelir baya etkilendin sen ilaçlar kötü etkiledi seni

Canım bana da 6 ayın 4ünde hep sonradan çıkan ikinci çizgiler olmustu, ilk 10 dk da belirmeyince cok heveslenmemek lazım. Benim coook silik çıkmıştı ilk 5 dk icinde ve ertesi sabah hemen erken gebelik testi almıştım, sana da öneririm kafa karışıklığı kalmaz negatifse de pozitifse de
Aynen canım yarın tekrarlicam testi inşallah vardır 🙏

Çok geçmiş olsun canım ya inşallah bir an önce düzelir baya etkilendin sen ilaçlar kötü etkiledi seni
Coook canım coook şu hastalık geçse varya baska bişi istemiyorum.
Bu arada hastaneden aradılar, 12 embriyom döllenmişti. 13 embriyom olusmus 😍
Bu haberi duyunca tabi ilaç gibi geldi. 2.güne kadar giden 13 embriyom var şükürler olsun ki 🙏🏻 inşaallah 5.güne böyle sağlıklı giderler de 🤲🏻

Ayy Allah şifa versin kuzum bunun ucunda sağlıklı hayırlı bir bebek nasip etsin ki çektiklerin hiç aklına bile gelmesin. O kadar yumurta ürettin vucut da kendini şaşırdı iyice ama Allah'a çok şükür bak 13 tane embriyon var 😍

X