Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ooo canım senin yazdıklarını okuyunca sanki ben yaşıyorum gibi hissettim bı an ağrı girdi vallahi banada bu kadar ağır bı işlem mi yaa😔ama en zorunu atlatmissin çok şükür şu an son aşama kaldı sanırım çok geçmiş olsun ne zaman hafiflermis ağrıların inşallah yarın daha iyi hissedersin rabbim bu çabalarını karşılıksız bırakmasın 🙏❤️ rabbim sana hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah 🥰
Aminnn canım benım cok cok tesekkür ederim🙏🏻 valla ben de bu kadar ağırcağnı tahmn etmezdmm ama belki bu bana Özel birşeydir herkes bu sekilde anlatmıyo çünkü 🤗 bu arada embriyolar dondurulacak bu ay tranfer edilmicek durumumdan dolayı doktor riske atmak istemedi bende istemedim her yerim ödem dolu şişim biraz kendime geliyim dedim. Herhalde bir adet dönemi beklıcez onu söylemediler canım😊

Canım insallah çok güzel sonuçlar alırsın gayet güzel sayıda toplanmış.
Evet kuzum kuzum güzel sayı da toplandı ama insallah çoğu kaliteli çıkar. Doktorum çoğunun içi boşta olabilir dedi. Yarın arıcaklar sanırım kaçı dolu kaçı boş . Cok sağol Allah hepimize çabalarımızn karsılıgını versin insallah 🤲🏻

Aminnn canım benım cok cok tesekkür ederim🙏🏻 valla ben de bu kadar ağırcağnı tahmn etmezdmm ama belki bu bana Özel birşeydir herkes bu sekilde anlatmıyo çünkü 🤗 bu arada embriyolar dondurulacak bu ay tranfer edilmicek durumumdan dolayı doktor riske atmak istemedi bende istemedim her yerim ödem dolu şişim biraz kendime geliyim dedim. Herhalde bir adet dönemi beklıcez onu söylemediler canım😊
Bence bir adet dönemidir diye düşünüyorum senin vücudunun durumuna göre de olabilir vallahi ne desem boş hiç bilgim yok bu konuda benim ödem geçer bikacgune hatta daha iyi olursun sağlıklı olsunda bir ay geç olsun yolun yarısını geçtin çok şükür bende bekliyorum heyecanla 🧿❤️🙏

Kızlar bugun OPU denen yumurta toplama işlemini oldum
GEnel anestezi altında yapıldı.
Toplam 18 yumurtam toplandı. Vajinanın içine iğneler sokarak yumurtalar iğneye çekiliyor şırınga misali. işlemden sonra uyandım çok ağrım oldu kanamam oldu. Ağrı kesici yaptılar. Eve geldim kanamam hala devam ediyodu doktorum takip et falan dedi. Ağrı kesiciler antibiyotikler içiyorum bir kaç iğne hormon ilacı verildi yine. Popomun üstüne oturamıyorum iki büklüm yürüyorum maalesef ağır geçiyor ameliyat gibi 😔 dua edin lütfen. İşlemi
Merak edenlere de yazmış olayım. Canım bu sekilde yani Caglunal Caglunal
Geçmiş olsun. İnşallah sağlıklı sonuçlar alırsınız.

Toplam 18 yumurtam toplandı. Vajinanın içine iğneler sokarak yumurtalar iğneye çekiliyor şırınga misali. işlemden sonra uyandım çok ağrım oldu kanamam oldu. Ağrı kesici yaptılar. Eve geldim kanamam hala devam ediyodu doktorum takip et falan dedi. Ağrı kesiciler antibiyotikler içiyorum bir kaç iğne hormon ilacı verildi yine. Popomun üstüne oturamıyorum iki büklüm yürüyorum maalesef ağır geçiyor ameliyat gibi 😔 dua edin lütfen. İşlemi
canım çok geçmiş olsun sanki ben yaşadım sen anlatırken.inşallah kaliteli ve dolu yumurtan çok çıkar içlerinden :dua:
ben de bu sabah regl oldum malesef :KK43: perşembeye randevum var ama bu ay devam etsem mi etmesem mi bilmiyorum
ManyakPrenses ManyakPrenses yeni bat 11 nisan canım

18 yumurta cok iyi masallah canım cok geçmiş olsun. Teyzem de yaptirdi biz yanında bulunurduk cok zorlanirdi gercekten ama transfer islemi bu kadar zahmetli degil merak etme. Rabbim yumurtalarini sağlıklı bebisler haline getirip sana nasip etsin inşallah ♥️

Kızlar doktorum aradı 12 embriyom var şuanda 😍 doktorum futbol takımı kurarsın artık diyor 😂😂 insallah 5.güne kadar giderler o kadar dua ediyorum ki 🤲🏻
Gözün aydın çok sevindim canımmm ❤ sürekli yazmasamda gizli bir takipçisiyim bu topigin 😅 bir gün isteyen herkesin kucağına alacağı günü görürüz inşallah 😍

Gözün aydın çok sevindim canımmm ❤ sürekli yazmasamda gizli bir takipçisiyim bu topigin 😅 bir gün isteyen herkesin kucağına alacağı günü görürüz inşallah 😍
Ay çok teşekkür ederim canım benımmm 😍 gerçekten mi yaa ben seni hiç görmedim cidden rabbim hepimize nasip etsin tez zamanda kuzummm 🙏🏻😍

Çok sevindim canım çok güzel haber 🧿bişey sorucam 5 güne kadar gider nasıl oluyor ne demek yani canım
Canım simdi embriyolar olustu. Aynı rahim içindeki gibi büyücekler. 3.güne kadar büyüyenler sağlıklı embriyo olmus oluyor. 5.güne kadar büyüyenler daha da sağlıklı garanti embriyo olmus oluyor. 5 gün boyunca gözlemlicek doktor. Hangileri 5.güne giderse dondurucaklar sonra ben hazır oldugumda bana transfer edicekler. Şuan benımkıler 1 günlük embriyo sperm ile yumurtanın birleştiği an ki hali yani 😊

Canım inşallah bu zor günlerini bebeğinin sıcak gülüşleriyle unutursun çok çok dua ediyorum hep inşallah her şey yolunda gider ve evladına kavuşursun🤲🏻

Canım simdi embriyolar olustu. Aynı rahim içindeki gibi büyücekler. 3.güne kadar büyüyenler sağlıklı embriyo olmus oluyor. 5.güne kadar büyüyenler daha da sağlıklı garanti embriyo olmus oluyor. 5 gün boyunca gözlemlicek doktor. Hangileri 5.güne giderse dondurucaklar sonra ben hazır oldugumda bana transfer edicekler. Şuan benımkıler 1 günlük embriyo sperm ile yumurtanın birleştiği an ki hali yani 😊
Ayy ne güzelmiş yaa inşallah bir sürü sağlıklı embriyoların olur canım gelişmelerden yaz mutlaka bana da 😘

Kızlar doktorum aradı 12 embriyom var şuanda 😍 doktorum futbol takımı kurarsın artık diyor 😂😂 insallah 5.güne kadar giderler o kadar dua ediyorum ki 🤲🏻
Ayy maşallah maşallah maşallah 41 kere maşallah çok güzel sayı 😍😍 hepsi kalmaz tabiki aralarindan en dayanikli en sağlıklılar kalıcak canım kendini hazırla zaten biliyosundur ama 12 ile baslamak çok güzel avantaj cok sevindim 😊

X