Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben rahim filminden 2 gün sonra ovülasyon testi yaptım 10 martta tam koyu olmasada koyuya yakındı 11 martta yaptığım test bozuk çıktı hiç çizgi yoktu. Kanamam da devam ettiği için değerlendirmedik. 12 martta ve bugün yaptığım testte silik çizgi var acaba yumurtladım mı dün değerlendirdik ama bu ay olmayacak galiba. Çok erken yumurtladım galiba.

Kızlar ben rahim filminden 2 gün sonra ovülasyon testi yaptım 10 martta tam koyu olmasada koyuya yakındı 11 martta yaptığım test bozuk çıktı hiç çizgi yoktu. Kanamam da devam ettiği için değerlendirmedik. 12 martta ve bugün yaptığım testte silik çizgi var acaba yumurtladım mı dün değerlendirdik ama bu ay olmayacak galiba. Çok erken yumurtladım galiba.
Akıntından anlamadın mı canım yumurtladıgını. Belki geç yumurtlıcaksındır hsg bazen geciktirebilir adeti ve yumurtlamayı

Hsg den sonra antibiyotik kullandiysan o da yumurtlamayi ve adeti geciktirir canım, daha erken zaten seffaf akıntıyı takip et

Onu bilmiyodum ya hayıt otu kadınların otudur derler yani özellikle eski zamanlarda kimse tsh hormon vs bilmeden çocuğu olmayanın kullandığı bi otmus sanırım, öyle olsa bircok kiside ters etki de yapardı, ben de kullandim 2 ay falan benim de gecen senelerde tsh 3.80lere çıkıyodu ama hamile kalinca yapılan testlerde 2.6 civari çıkmıştı beni yukseltmemis yani ama iyi arastirmak lazım tabi
Ben geçen ay adet bitimi 15 gun hayıt otu suyu hazırladım içtim bu ay 10 gün gecikmem var hamile de değilim canim çok sıkıldı onum etkisi mi acaba

Ben geçen ay adet bitimi 15 gun hayıt otu suyu hazırladım içtim bu ay 10 gün gecikmem var hamile de değilim canim çok sıkıldı onum etkisi mi acaba
15 gün içmişsiniz ya kafanıza göre mi içtiniz o kadar yoksa kür mü gördünüz bir yerden? Çünkü biz yumurtlamadan 1 2 gün önce bırakıyoruz içmeyi bu tür şeyleri

X