Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim inşallah her şey yolunda gider ve bu ay transferiniz gerçekleşir🤲🏻😍 Rabbim çabalarını boşa çıkarmasın inşallah🤲🏻 Her şey güzel olacak en az senin kadar bende çok heyecanlandımm💃🏼 Çok az kaldı Allahın izniyle❤️
Amin kuzum ınsallah. Ağrılarım basladıgı icin pek sevinemiyorum heyecanıda kalmadı. Çok rahatsızım şimdiden 😔 tüm gebe kalmak isteyen arkadaslarım normal yolla tez zamanda kalabilirler inşaallah 🤲🏻

Aaa o kadar kötümüüü ben propolisi cok rahat içiyodum tadı biraz kötüydü ama 😂 olsun canm tut burnunu bala karstır ye hersey bebikler icin 🥳
Ay bu krem bal, propolis, arı sütü, polen karışımı ondan kötü bence😂 Aynen valla yoksa kimse bana bunları yedirip içiremezdi🤭

Kızlarrr bilgilendirme amaçlı 4 günde yasadıklarımı yazacağım.
İğnelerimi kullandım 3 gün boyunca 4.gün yani bgun doktorum muayeneye cagırdı. Polikistik over oldugum icn yumurtalarım aşırı büyümüş ilacın dozu fazla gelmiş. Şimdi ekstra iğneler verdi büyümesini durdurmak için. Büyük ihtimalle bu ay transfer olmayacak donduracağız dedi. OHSS denen bir hastalık var tüp bebekte. Ohss olacaksın büyük ihitmalle dedi. İnsallah olmam insallah hersey yolunda gider ve insallah bu ay transferimi olurum dualarım bu yönde. İğneler yan etki yapıyor aşırı karnım şiş. Su içsem bile gaz yapıyor.basım ağrıyor. Bu hafta sonu büyük ihitmalle yumurtalarım toplanacak gibi duruyor o zamanna kadar iğneler kullanmaya devam 🤷🏻‍♀️ bir de göbeğimde iğne yapılmadık yer kalmadı dipnot
Yaaa canım inşallah sıkıntı olmaz bu ay hayırlısıyla olursun transferini🤲🏻

Amin kuzum ınsallah. Ağrılarım basladıgı icin pek sevinemiyorum heyecanıda kalmadı. Çok rahatsızım şimdiden 😔 tüm gebe kalmak isteyen arkadaslarım normal yolla tez zamanda kalabilirler inşaallah 🤲🏻
Amin Rabbim tüm isteyenlere tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah🤲🏻Canım benim inşallah bebeğin sana hemen gelirde tüm bu rahatsızlığını, ağrılarını unutursun🤲🏻

Ballikko Ballikko insallah en güzel sekilde devam edip en güzel sekilde sonuclanir canim her ne olursa olsun vardir bir hayır demekten baska elimizden bişey gelmez malesef sen olumlu düşün olumlu olsun 😍

Yine ben 🤦🏼‍♀️ Şans mı yoktur bende ne anlamadım. Gittim randevusuz ordan sıra alınarak girebiliyormușuz ama bugün çoğu doktor yokmuş o yüzden bugün olmaz dedi. Özelde de gittim çok kalabalıktı aç olmak gerekiyormuş tahlil için bu saatlerde ancak sıra gelir dediler ordan da çıktım geldim.

Şimdi bildirim geldi hastanede bi doktorun açılmış randevusu yarına hemen aldım da randevu. Sizce olur mu hormon testleri için? Cumartesi ilk günümdü. Yarın 5.gün olacak.

Kızlar ben geldim. Rahim filmi hiç öyle korkulduğu gibi bir sey degilmiş. 1 dakika sürüyor agri da sadece 30 saniye hissediliyor. Şiddetli adet ağrısı gibi bir şey. Anestezi almaya hiç gerek yok bence. Doktorun yorumuna göre rahim çok güzel tıkanıklık vs hiçbir sıkıntı yok. Adet olduğunda gel yumurtlama takibine başlayalım çatlatma yapalım dedi. Tabi adet olursam😂 2 gün ilişki yok sonra devam. 3 günlük Antibiyotik verdi enfeksiyon olmaması için. Az bir kanamam normal dedi. Bende son durumlar böyle 😊 rahim filmi çektirmek isteyen olursa fikir olur belki🎈

Kızlar ben geldim. Rahim filmi hiç öyle korkulduğu gibi bir sey degilmiş. 1 dakika sürüyor agri da sadece 30 saniye hissediliyor. Şiddetli adet ağrısı gibi bir şey. Anestezi almaya hiç gerek yok bence. Doktorun yorumuna göre rahim çok güzel tıkanıklık vs hiçbir sıkıntı yok. Adet olduğunda gel yumurtlama takibine başlayalım çatlatma yapalım dedi. Tabi adet olursam😂 2 gün ilişki yok sonra devam. 3 günlük Antibiyotik verdi enfeksiyon olmaması için. Az bir kanamam normal dedi. Bende son durumlar böyle 😊 rahim filmi çektirmek isteyen olursa fikir olur belki🎈
Geçmiş olsun canım, çokta güzel gelişmeler almışsın. Baya yol kattettin inşallah bundan sonrası da kolaylıkla ilerler :KK36:

Yine ben 🤦🏼‍♀️ Şans mı yoktur bende ne anlamadım. Gittim randevusuz ordan sıra alınarak girebiliyormușuz ama bugün çoğu doktor yokmuş o yüzden bugün olmaz dedi. Özelde de gittim çok kalabalıktı aç olmak gerekiyormuş tahlil için bu saatlerde ancak sıra gelir dediler ordan da çıktım geldim.

Şimdi bildirim geldi hastanede bi doktorun açılmış randevusu yarına hemen aldım da randevu. Sizce olur mu hormon testleri için? Cumartesi ilk günümdü. Yarın 5.gün olacak.
Bir şeyi çok isteyince böyle oluyor, illa bi engebeler 😏 stres yapma sen git yarın yine, normal 3.4.gün deniliyor ama doktor belki yeterli bulur testler için.

Kızlar ben geldim. Rahim filmi hiç öyle korkulduğu gibi bir sey degilmiş. 1 dakika sürüyor agri da sadece 30 saniye hissediliyor. Şiddetli adet ağrısı gibi bir şey. Anestezi almaya hiç gerek yok bence. Doktorun yorumuna göre rahim çok güzel tıkanıklık vs hiçbir sıkıntı yok. Adet olduğunda gel yumurtlama takibine başlayalım çatlatma yapalım dedi. Tabi adet olursam😂 2 gün ilişki yok sonra devam. 3 günlük Antibiyotik verdi enfeksiyon olmaması için. Az bir kanamam normal dedi. Bende son durumlar böyle rahim filmi çektirmek isteyen olursa fikir olur belki🎈
geçmiş olsun canım hadi hayırlısı olsun inşallah çok güzel yorum yapmış doktor :) belki bu ay faydası olur hsg çektirmenin onu yaptırıp hamile kalanlar da çok😊

Canım bunda da vardır bi hayır demek lazım ya 5. Gün kimi doktor olur diyor kimisi olmaz diyor bilemedim ki

Ayy cok sevindim filmin temiz olmasına, muayeneden sonra bana da film çektir adet bitince hemen gel anestezili olcak acılı oluyo 1000 tl diyip yollamıştı gıcık dr iyi ki acele etmemisim o ay hamilelik oldu. Yumurta takibiyle şans cok artiyo ben de o niyetle gitmiştim canım hadi hayırlısı olsun hakkında 😊

Bir şeyi çok isteyince böyle oluyor, illa bi engebeler 😏 stres yapma sen git yarın yine, normal 3.4.gün deniliyor ama doktor belki yeterli bulur testler için.
Aynen canım ya hep böyle oluyor. Ben 4.gün mü desem ki acaba doktora bizim burdakiler azarlıyor resmen insanları bende susmam şimdi 🤭😂😂

Iyi bari herhangi bir sorun yoksa sevindim. İnşallah bu ay güzel haberler bekliyoruz 😍

X