Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2654770
semiramis1990 semiramis1990
@ Ballikko Ballikko
@Apinarcim
@Srks
@tnurta
@Seymaasmin
@ lavable16 lavable16
@hasretdolu

Kızlar ben arapça yazmayı bilmediğim için önce internetten sureleri buldum word de yapıştırdım büyütüp kalınlaştırdım yazıları ve üstüne kağıt koyup kopya çekerek yaptım yani üstünden geçtim :KK25: Ben inanıyorum ve adetten sonra ilk işim bu olacak. Evde zem zem suyu da var. Vesile olur belki sizde yapmak isterseniz diye paylaştım.:KK37:
Sagol canm yapılır neden yapılmasın insallah vesile olur 🥰🥰🤲🏻🤲🏻

Hünnapta güzel evet canım. Arada bende yiyorm bi kaşık. Preesed jel mi ne öyle bise varms kızlar jel enjekte ediliyomus vajinaya sonra ilişki oluyomus sperm icnde daha hreketli ve saglklı kalıyomus duyan kullanan oldu mu🤔
duydum ama hiç bir şey doğal olandan iyi gelmedi bana. Kaç aydır deniyosun canım sen biraz fazla takmışsın kafana gibi geldi bana :KK76:

Eki Görüntüle 2654770
semiramis1990 semiramis1990
@ Ballikko Ballikko
@Apinarcim
@Srks
@tnurta
@Seymaasmin
@ lavable16 lavable16
@hasretdolu

Kızlar ben arapça yazmayı bilmediğim için önce internetten sureleri buldum word de yapıştırdım büyütüp kalınlaştırdım yazıları ve üstüne kağıt koyup kopya çekerek yaptım yani üstünden geçtim :KK25: Ben inanıyorum ve adetten sonra ilk işim bu olacak. Evde zem zem suyu da var. Vesile olur belki sizde yapmak isterseniz diye paylaştım.:KK37:
Canım çok sağol deneyeceğim inşallah bi temmuz gelsinde o kadar çok şey var ki. Ben meryem suresine başlamıştım dün aksaklık oldu okuyamadım bugun devam etsem olurmu acaba yoksa sıfırdanmı baslamalıyım bilemedim

Evet o açıdan erkekler icn daha iyi oluyo daha istekli oluyolar yoksa her istediğin zaman hemencik istek gelmiyo robot degillerki ayarlayamıyoruz erkeğin isteksiz olması daha kötü hadi bizim icn farketmiyoda onlar için şaaart yoksa bu tempoya zor😂😂😂
hahahah aynen yaa erkekler için sıkıntı isteksizlik :rolleyes: O da biraz bizim elimizde diil mi ama :KK8:

Canım çok sağol deneyeceğim inşallah bi temmuz gelsinde o kadar çok şey var ki. Ben meryem suresine başlamıştım dün aksaklık oldu okuyamadım bugun devam etsem olurmu acaba yoksa sıfırdanmı baslamalıyım bilemedim
Bence niyetin belli devam etsen olur bugünü yeni başlamış gibi sayarsın. 40 gün okunuyodu dimi canım bende başlıcam inş bat tan sonra :dua:

duydum ama hiç bir şey doğal olandan iyi gelmedi bana. Kaç aydır deniyosun canım sen biraz fazla takmışsın kafana gibi geldi bana :KK76:
6.ay canım. Yok aslında takmadım rahatm kendimi iyi hissediyorm zaten bu ay diyete girmistm 3 4 kilo verdm spor ve diyet yapıyorm enazındn hamile kalana kadar daha zayıf olurum diye 😍 eşimdede bendede bi problem yok sükür temiz hormon testleri ultrason testleri yaptırdım herseyi. Esiminde ml de 30 totalda 150 mlyon normal morfloji yüzde yetmis cıktı doktor gayet iyi dedi. Takdir Allahın artk canm🥰🥰🤲🏻🙏❤️

6.ay canım. Yok aslında takmadım rahatm kendimi iyi hissediyorm zaten bu ay diyete girmistm 3 4 kilo verdm spor ve diyet yapıyorm enazındn hamile kalana kadar daha zayıf olurum diye 😍 eşimdede bendede bi problem yok sükür temiz hormon testleri ultrason testleri yaptırdım herseyi. Esiminde ml de 30 totalda 150 mlyon normal morfloji yüzde yetmis cıktı doktor gayet iyi dedi. Takdir Allahın artk canm🥰🥰🤲🏻🙏
Ya ben sana diyorum da ben daha başlamadım tabi çalışmalara ben nasıl olcam kim bilir😂😂 Canım maşallah ikiniz de turp gibisiniz. Demek ki bebişiniz nazlııı🥰 Gelir annesi gelir🦋

Ya ben sana diyorum da ben daha başlamadım tabi çalışmalara ben nasıl olcam kim bilir😂😂 Canım maşallah ikiniz de turp gibisiniz. Demek ki bebişiniz nazlııı🥰 Gelir annesi gelir🦋
Hahhaha insallah canm😍 ama insan ister istemez bi kaç ay olmayınca bi strse giriyo tabi neden niçin demeye baslıyosn bi sorun mu var vs gibi umarım yasamazsın ilk aydan bebisin hooop karnına düşüverir🤲🏻🥰😂

Hahhaha insallah canm😍 ama insan ister istemez bi kaç ay olmayınca bi strse giriyo tabi neden niçin demeye baslıyosn bi sorun mu var vs gibi umarım yasamazsın ilk aydan bebisin hooop karnına düşüverir🤲🏻🥰😂
Yaa ne güzel konuşuyosunn inşallah sağlıklı hayırlı evlat olsun da yeter ki bekleriz azcık😍 ama hemen gelse fena olmaz🌸 Artık bende hamilelik testi yapmak istiyorum size atmak istiyorum burdann☺️ Çok az kaldıı inş🥰 psikolojik bi tedavim vardı da ilaç kullanıyordum. Şimdi tedavi bitti çok şükür. 1 ay bekleme süresi verdi dr. Bakalım ya çok istiyodum bebek 1 senedir hatta ama İlaç kullandığım için maalesef yapamadık🤷🏼‍♀️ Aslında bende bayadır bekliyorum Allah bekletmez belkim🙆🏼‍♀️❤️

Yaa ne güzel konuşuyosunn inşallah sağlıklı hayırlı evlat olsun da yeter ki bekleriz azcık😍 ama hemen gelse fena olmaz🌸 Artık bende hamilelik testi yapmak istiyorum size atmak istiyorum burdann☺ Çok az kaldıı inş🥰 psikolojik bi tedavim vardı da ilaç kullanıyordum. Şimdi tedavi bitti çok şükür. 1 ay bekleme süresi verdi dr. Bakalım ya çok istiyodum bebek 1 senedir hatta ama İlaç kullandığım için maalesef yapamadık🤷🏼‍♀️ Aslında bende bayadır bekliyorum Allah bekletmez belkim🙆🏼‍♀️
İnsallah canm kac yıllk evlisn cok gecmis olsn🥰 ve calısmalara ne zaman baslayacaksınz😂 sana tavsiyem ovulasyon testi alıp yumurtlama günlerini takip et daha güzel dsiplinli oluyo bak bize cok dsiplinliyiz yumurtlama günlerini takip edip hemen tutturuyoz hahahah🤪🤪😂

X