Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende macun kullanıyorum geçen ay başladım belki benimde macundan gecikti adetim aynı zamanda da ilaç kullanıyordum aynı senin gibi canım

Anladım canım üzülme ama olsa çıkardı diye düşünüyorum tabii belki geç döllenme falan olmadıysa.. İnşallah en kısa zamanda kavuşursun evladına

Bende macun kullanıyorum geçen ay başladım belki benimde macundan gecikti adetim aynı zamanda da ilaç kullanıyordum aynı senin gibi canım
Benimde hamile kalmadan 2-3 ay öncesi düzenim bozulmaya başlamıştı canım ve çoğu kişidende duymuştum rahim kendini hazırlıyor diyorlardı hep öyle umut ettim. Sizin bebişlerin gelmeside yakındır Allahın izniyle

Evet iğne olduktan sonra 2gün karnım şiş oldu. Hep gaz sancısı gibi bişey çektim. Sonra çatlama ağrısı çok ciddi şeklde oldu wc ye yürüyemiyodum düşün. 2 ay vuruldum hep öle ağrım oldu çatladğnda. Çok ağrın olursa normal merak etme

Kesinlikle arı poleni kullanın yumurtlama adetduzeni hamilelik dusunenler kullansın kesinlikle mucize bir besin çocuklara bile yedirebilirsiniz.her derde deva .benim çocuğu olmaz denilen arkadaşıma bile çok faydalsri oldu ve hamile bende yeni basladm

İnşallah canım benim bu ay pek düşünmedim akışına bıraktım yine avulasyon günlerimi biliyorum degerlendircem tabiki ama diğer aylara göre çokta vücudumu dinlemicem boşuna kendimi germicem geçen ay çok düzensiz oldu adetim belkude dediğin gibi vücudum kendini gebeliğe hazırlıyor bilemiyorum bekleyip göreceğiz inşallah bir gün bende buraya yazicam hamileyim diye

Yumurtlamadan oluyodur bence bol bol değerlendirmeye calis inşallah bu ay güzel haberler verirsin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…