Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım doğru yapıyorsun ben dua ediyordum artık Allahım nolur kafama takmıyım diye.. İnşallah en yakın zamanda Rabbim nasip etsin buraya hamileyimmm yazmanızı

Hayırlı olsun canımm 12.günden önce test yapma hep pozitif çıkar
sorma nasıl dayancam bilmiyorum çok heyecanlıyım aslında kendimi tatmin etmek için test yapıp çift çizgiyi görsem mi
sorma ne şişlik ne gaz anlatamam.sanki böyle tuvaletim var çok tutmuşum hemen girmem gerekiyormuş gibi bi baskı var bugün biraz daha çok herhalde bugün çatlıcak.iğneden kaç saat sonra çatlama oluyodu?
Yumurtlamadan oluyodur bence bol bol değerlendirmeye calis inşallah bu ay güzel haberler verirsin bize
ay hadi inşallah canım hepimiz güzel haberler verelim inşallah doktor salı,çarşamba,perşembe değerlendirin dedi ama ben 5 günde değerlendircem ne zararı olur ki aksine birilerinin çok hoşuna gider

36 saat oluyor ama benm mesela 24. Saatte olmustu eğer iğneyi çatlamak üzereyken vurulursa erkende çatlayabiliyor. Onun zamanını ayarlamak gerek. En iyisi iğne vurulduktan sonra hergün ilişkiye girmek bence öylesi daha sağlıklı canım

benim yumurtlama günüme 2 gün vardı gittiğimde programa göre bugün yumurtlama günüm öyle gösteriyor ama karnım çok ağrıyo ya böyle ağrı gibi de değilde gaz sancısı gibi

benim yumurtlama günüme 2 gün vardı gittiğimde programa göre bugün yumurtlama günüm öyle gösteriyor ama karnım çok ağrıyo ya böyle ağrı gibi de değilde gaz sancısı gibi
Tamam canım öyle oluyor ben afedersn ıkınamıyodum bile kabızlık gibi inanılmaz bir baskı hatta yazdım topiklere böyle olan varmı diye çoğu kiişi böyle oluyormus

Kızlaaaarrr adet günüm ama kırmızılar gelmedi nedense.
Stres yaptım çünkü tüp bebek olayını. Doktor da adet gördüğün de görüşelm diyince resmen beklemedeyim
Dün tekrar test yaptım bu arada silik çizgi bile yok :) bakalım insallah gecikmez bu adet. Progestan kullandım diye de gecikebilir diyorum ama

hadi hayırlısı canım belki tüp bebeğe gerek kalmaz güzel haberler verirsin

Yaaa hadi hayırlısı inşallah sonuç ne olursa olsun belirtin fln var mı, hapda etkilemis olabilir ama olmayadabilir, cok heycanli

Ay hadi İnşallah rabbim beklenmedik yerden sevindirsin kuzum yaa hayırlısı olsun

Sanki güzel belirtilerin vardı senin demi? İnşallah o belirtiler boşa çıkmaz

Yeni tarihin ne canım
Kızlar selammmm Bayadır giremedim. 15 Mart bat. Dr a gittim bu arada. 5 aydır deniyoruz olmadı diye. Genel bir muayeneden geçtim. Hamile kalmam için herhangi bir problem yokmuş çok şükür. Yine de hormonları kontrol etmek için kan tahlili, amh değeri vs. için kan testi yaptırdım. Eşim de sperm testi yaptırdı. Bakalım bekliyoruz. Bu dönem yumurtlama dönemim olduğunu söyledi dr, gün aşırı ilişki olsun dedi. Şimdilerde değerlendiriyoruz yine bu ay’ı, sonuçları beklerken

Sanki güzel belirtilerin vardı senin demi? İnşallah o belirtiler boşa çıkmaz
Ay hadi İnşallah rabbim beklenmedik yerden sevindirsin kuzum yaa hayırlısı olsun
Yaaa hadi hayırlısı inşallah sonuç ne olursa olsun belirtin fln var mı, hapda etkilemis olabilir ama olmayadabilir, cok heycanli
hadi hayırlısı canım belki tüp bebeğe gerek kalmaz güzel haberler verirsin
Canlarım benım insallah güzel haberler olur cok sağolun ama dün test yaptım çıkmadı ilişkinin 13.gününde de çıkmazsa daha çıkarmı ki hiç umidm yok o yüzden . Bence ilaç geciktirdi o değil tüp bebeğe baslıcağım ayda gecikmesin yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…