Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benim ❤️bu ay pek düşünmedim akışına bıraktım yine avulasyon günlerimi biliyorum degerlendircem tabiki ama diğer aylara göre çokta vücudumu dinlemicem boşuna kendimi germicem geçen ay çok düzensiz oldu adetim belkude dediğin gibi vücudum kendini gebeliğe hazırlıyor bilemiyorum bekleyip göreceğiz inşallah bir gün bende buraya yazicam hamileyim diye🙏
Aynen canım doğru yapıyorsun ben dua ediyordum artık Allahım nolur kafama takmıyım diye.. İnşallah en yakın zamanda Rabbim nasip etsin buraya hamileyimmm yazmanızı:dua: :KK68:

Hayırlı olsun canımm ☺️ 12.günden önce test yapma hep pozitif çıkar 😊
sorma nasıl dayancam bilmiyorum çok heyecanlıyım :KK45: aslında kendimi tatmin etmek için test yapıp çift çizgiyi görsem mi :KK70:
Evet iğne olduktan sonra 2gün karnım şiş oldu. Hep gaz sancısı gibi bişey çektim. Sonra çatlama ağrısı çok ciddi şeklde oldu wc ye yürüyemiyodum düşün. 2 ay vuruldum hep öle ağrım oldu çatladğnda. Çok ağrın olursa normal merak etme
sorma ne şişlik ne gaz anlatamam.sanki böyle tuvaletim var çok tutmuşum hemen girmem gerekiyormuş gibi bi baskı var bugün biraz daha çok herhalde bugün çatlıcak.iğneden kaç saat sonra çatlama oluyodu?
Yumurtlamadan oluyodur bence bol bol değerlendirmeye calis inşallah bu ay güzel haberler verirsin bize 🥰
ay hadi inşallah canım hepimiz güzel haberler verelim inşallah🙏 doktor salı,çarşamba,perşembe değerlendirin dedi ama ben 5 günde değerlendircem:KK48: ne zararı olur ki aksine birilerinin çok hoşuna gider :KK70:

sorma nasıl dayancam bilmiyorum çok heyecanlıyım :KK45: aslında kendimi tatmin etmek için test yapıp çift çizgiyi görsem mi :KK70:

sorma ne şişlik ne gaz anlatamam.sanki böyle tuvaletim var çok tutmuşum hemen girmem gerekiyormuş gibi bi baskı var bugün biraz daha çok herhalde bugün çatlıcak.iğneden kaç saat sonra çatlama oluyodu?

ay hadi inşallah canım hepimiz güzel haberler verelim inşallah🙏 doktor salı,çarşamba,perşembe değerlendirin dedi ama ben 5 günde değerlendircem:KK48: ne zararı olur ki aksine birilerinin çok hoşuna gider :KK70:
🤣🤣

36 saat oluyor ama benm mesela 24. Saatte olmustu eğer iğneyi çatlamak üzereyken vurulursa erkende çatlayabiliyor. Onun zamanını ayarlamak gerek. En iyisi iğne vurulduktan sonra hergün ilişkiye girmek bence öylesi daha sağlıklı canım

36 saat oluyor ama benm mesela 24. Saatte olmustu eğer iğneyi çatlamak üzereyken vurulursa erkende çatlayabiliyor. Onun zamanını ayarlamak gerek. En iyisi iğne vurulduktan sonra hergün ilişkiye girmek bence öylesi daha sağlıklı canım
benim yumurtlama günüme 2 gün vardı gittiğimde programa göre bugün yumurtlama günüm öyle gösteriyor ama karnım çok ağrıyo ya böyle ağrı gibi de değilde gaz sancısı gibi :KK43:

benim yumurtlama günüme 2 gün vardı gittiğimde programa göre bugün yumurtlama günüm öyle gösteriyor ama karnım çok ağrıyo ya böyle ağrı gibi de değilde gaz sancısı gibi :KK43:
Tamam canım öyle oluyor ben afedersn ıkınamıyodum bile kabızlık gibi inanılmaz bir baskı hatta yazdım topiklere böyle olan varmı diye çoğu kiişi böyle oluyormus

Kızlaaaarrr adet günüm ama kırmızılar gelmedi nedense.
Stres yaptım çünkü tüp bebek olayını. Doktor da adet gördüğün de görüşelm diyince resmen beklemedeyim 😂
Dün tekrar test yaptım bu arada silik çizgi bile yok :) bakalım insallah gecikmez bu adet. Progestan kullandım diye de gecikebilir diyorum ama 🙄

Stres yaptım çünkü tüp bebek olayını. Doktor da adet gördüğün de görüşelm diyince resmen beklemedeyim 😂
Dün tekrar test yaptım bu arada silik çizgi bile yok :) bakalım insallah gecikmez bu adet. Progestan kullandım diye de gecikebilir diyorum ama 🙄
hadi hayırlısı canım belki tüp bebeğe gerek kalmaz güzel haberler verirsin :KK200:

Yaaa hadi hayırlısı inşallah sonuç ne olursa olsun 😍 belirtin fln var mı, hapda etkilemis olabilir ama olmayadabilir, cok heycanli 🤩🤩🤩

Ay hadi İnşallah rabbim beklenmedik yerden sevindirsin kuzum yaa hayırlısı olsun 😍

Sanki güzel belirtilerin vardı senin demi? İnşallah o belirtiler boşa çıkmaz 🤲🏻🤗

Yeni tarihin ne canım
Kızlar selammmm☺️ Bayadır giremedim. 15 Mart bat. Dr a gittim bu arada. 5 aydır deniyoruz olmadı diye. Genel bir muayeneden geçtim. Hamile kalmam için herhangi bir problem yokmuş çok şükür. Yine de hormonları kontrol etmek için kan tahlili, amh değeri vs. için kan testi yaptırdım. Eşim de sperm testi yaptırdı. Bakalım bekliyoruz. Bu dönem yumurtlama dönemim olduğunu söyledi dr, gün aşırı ilişki olsun dedi. Şimdilerde değerlendiriyoruz yine bu ay’ı, sonuçları beklerken😃

Sanki güzel belirtilerin vardı senin demi? İnşallah o belirtiler boşa çıkmaz 🤲🏻🤗
Ay hadi İnşallah rabbim beklenmedik yerden sevindirsin kuzum yaa hayırlısı olsun 😍
Yaaa hadi hayırlısı inşallah sonuç ne olursa olsun 😍 belirtin fln var mı, hapda etkilemis olabilir ama olmayadabilir, cok heycanli 🤩🤩🤩
hadi hayırlısı canım belki tüp bebeğe gerek kalmaz güzel haberler verirsin :KK200:
Canlarım benım insallah güzel haberler olur cok sağolun 😍 ama dün test yaptım çıkmadı ilişkinin 13.gününde de çıkmazsa daha çıkarmı ki hiç umidm yok o yüzden . Bence ilaç geciktirdi o değil tüp bebeğe baslıcağım ayda gecikmesin yaa 😊

X