Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar merhaba ben nereye yazsam bilemedim yazdım bir iki yere öyle inşallah bilen birileri döner bana. ya benim adetim 6 gün gecikti. Şuan isyerindeyim ve test yapmamak için kendimi zor tutuyorum sizce yapsam doğru sonuç verir mi?

Testten bir kaç saat önce sıvı tüketimi bırakılmalı yazıyordu nette baktığımda ama duramıyorum şuan 😄

Kizlar merhaba ben nereye yazsam bilemedim yazdım bir iki yere öyle inşallah bilen birileri döner bana. ya benim adetim 6 gün gecikti. Şuan isyerindeyim ve test yapmamak için kendimi zor tutuyorum sizce yapsam doğru sonuç verir mi?

Testten bir kaç saat önce sıvı tüketimi bırakılmalı yazıyordu nette baktığımda ama duramıyorum şuan 😄
Ayy hemen yap çok iyi dayanmissin 6 gün😂😂

Canım adet gecikmeden bile çıkıyo niye bekliyosun 6 gün 😁

Çıkar canım artık o kadar etkilemez testini yap hemen :KK70:

Yaptım ama malesef çıkmadı sabah ilk idrarla denemeyi düşünüyorum. Bir tanıdığımda da bu şekilde olmuştu akşamüstü yaptığında negatif çıktı sabah yaptığında pozitif çıktı. İnşallah benimki de öyledir 😔
Canım moralini bozmak istemem ama 6 gün gecikmeyle aksam da öğlen de çıkardı ya hayırlısı olsun ne diyelim

Yaptım ama malesef çıkmadı sabah ilk idrarla denemeyi düşünüyorum. Bir tanıdığımda da bu şekilde olmuştu akşamüstü yaptığında negatif çıktı sabah yaptığında pozitif çıktı. İnşallah benimki de öyledir 😔
Üzülme, nasibin inşallah yakın zamandadir 😇 6 gün gecikme az bir süre değil. Ama arada gecikme yaşadığını yazmışsın. Daha uzun sürerse gecikme, mutlaka bir doktor kontrolüne git

X