Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar benimde bu ay yumurtlamam 4 gün sürdü ovülasyondan 9 gün sonra test yaptım cıkmadı daha erken mi yoksa yok mu
belirtim arada kasık ağrısı ve baçaklarım belimden kaldıramıyorum aşırı ağrıyor sızlıyor

Ay benim de 2 gündür baş dönmem var ama hamilelik olması imkansız yeni yumurtladım stresden olabilir bence benimki

Canm zaten gecen gün doktora gititn doktor sana yumurtluyosn degerlendir dedi daha 2 gün önce. Yumurtlamadan 10 gün sonra kanda cıkar hamileysen zaten canm benim suan zaten nefatif olur
Canım ben onun için değil başım döndüğünden doktora gittim doktor kendi yaptı testi. Ayağımın altından yer kaydı.

Canım aramıza hoşgeldinn bizi seçmene çok sevindik Şimdi cevaplarıma gelirsek yumurtlama dönemindesin büyük ihtimal şeffaf uzayan akıntı yumurtlamaya 1-2 gün kaldığını gösterir yani hız kesmeden çalışmalara devam etmelisin benim yumurtlamam yeni bitti o yüzden daha hamilelik belirtisi olacağını sanmıyorum ama bişeyler hissedince hemen yazıyorum buraya Bu topik te hamile arkadaşlarımız da var burda birlikte öğrendik hatta inşallah sana da bu topik şans getirir ve hemen hanile kalırsın

Hoşbuldum canım Benim belirtiler de öyleydi hatta bayadır ilk defa belirti yaşıyorum o yüzden afalladım inşallah bu burası hepimize hayırlı gelir hepimiz o güzel haberi alırız tez zamanda
Kırmızılar gelene kadar düşünmemeye çalışacağım ne kadar mümkünse ☺

Kırmızılar hiç gelmesinn bu ayy inşallah bende çok sabırsızım nasıl geçicek zaman inan bilmiyorum. Daha eğer tuttuysa 2 haftaya anca öğrenirim ama testlerim var toplu aldım internetten. Hazırlıklıyım 1 hafta sonra başıcam testleri yapmaya

Benim test negativ çıktı
Şu an eğlence parkında binmediğin şey kalmadi. Kizlarla 2 hafta önce sozlesmistik. İçim rahat etsin diye, Eğlence parkında erken gebelik testi yaptım resmen evde vaktim yoktu çünkü testim de yoktu yolda aldim inşallah test doğru diyordur. Yoksa bebeğim bugün baya bir eglendi

Ahhahah Aa gülümsettin beni canım valla varsada baya eğlenmiştir. Ne kadar kaldı bata. Ay hadi güzel haberler verin yaa tek başıma kalmak istemiyorumhep beraber kusalım

Canım varsa da Allah korur sen merak etme keyfine bak ben daha test yapma aşamasına bile gelemedim şu zaman geçsede yapsam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…