Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Söylesem gülersin 🙈 2 bucuk aylık evliyiz pcos muhabbetini yeni öğrendim bide 8 yıllık iliskimiz cocuk olursa olsun diyorduk simdi olsun diyoruz ben pcosu öğrendiğimden beri insallah Allahın izniyle 🙏🏻
Niye güleyim kuzum :) bende 1 yıllık evliyim ♥️ Rabbim sifami versin inşallah kuzum sağlıcakla hepimiz bebişlerimize kavuşalim♥️

Evet ya beklemek gercekten zor geliyor sabırsız bir yapım var zaten😄ilk defa ovu testi yaptim pcos normalde pik beklemiyordum ama pik gordum catlamis gibi azaldi degerlendirdik bakalim sonuclarini bekliyorum💆🏼‍♀️
Ben hiç ovulasyon testi muhabbetine girmeyi denemedim 😁 Bu ay yeni başladık zaten öncesinde planlı bir çalışma yoktu onunla uğraşmak gözüme büyük geldi niyeyse onun yerine 2 günde 1 değerlendirdik 🙊 İnşallah hayırlı haberler alırız yolun başı bakalım 🤗

Ben hiç ovulasyon testi muhabbetine girmeyi denemedim 😁 Bu ay yeni başladık zaten öncesinde planlı bir çalışma yoktu onunla uğraşmak gözüme büyük geldi niyeyse onun yerine 2 günde 1 değerlendirdik 🙊 İnşallah hayırlı haberler alırız yolun başı bakalım 🤗
Kesinlikle öyle, bende pcos muhabbetine denedim devam edicem gibi duruyor bu ay mens sonrası hakkımızda hayırlısı insallah dediğin gibi daha yolun başı 💕

Kesinlikle öyle, bende pcos muhabbetine denedim devam edicem gibi duruyor bu ay mens sonrası hakkımızda hayırlısı insallah dediğin gibi daha yolun başı 💕
En iyisini yapmışsın canım bence zaten vakti zamanı var ♥️ En güzel zamanda gelecek yavrularımız🙊 İnşallah sifani da en kısa zamanda bulursun ♥️

Şimdi düştü sisteme 0.59 negatif kızlar.
Bende 3 gün önce kendimden suphelendim rutinler arasında bhcg de bakıldı bende de negatif geldi. Eger psikolojik olarak yorduysa dinlenmene bak canım. Hic beklemediğin anda surpriz yapmayı seviyor bu bebisler💕 Hakkımızda hayırlısı olsun insallahh 🙏🏻

Yok kuzum ondan değil. bu ay çok denedim daha fazla istemiyorum
Sen yine de 3 gün de bir değerlendir canım neolacağı belli olmaz. Böyle hemen pes edersen olmaz hemen moralini bozma. Ayrıca daha cok yeni kanda bile çıkmayabilir ki. Yoruldum deme bende çok yoruldum vlla ama napalım. Bazen ayda 2 kere yumurtluyoruz bazen yumurtladık sanıyoruz sonra yumurtluyoruz. O kadar da sistemsel birşey değil aslında. Sen değerlendir sürekli

Aslında hepimiz için geçerli. Olayın zevkine bakmalıyız arkadaslar:KK8:
Böyle takmadan rahatça kendi isteğimizle olursa bu iş daha kolay oluyo. Tecrübem yok ama hastaneden çok örnekleri vardı 🤭
Pozitifmiş negatifmiş hiç bakmıcaz aslında ovulasyon testleri benm psikolojimi cok bozdu. Elimdekiler bitsin almayı düşünmüyorum. Düzenli şekilde Anı yaşamak lazım:21:

Ben hamile kaldığımda , adetim 17 gün gecikmişti. Hala aklıma gelmiyodu idrar testi alıp bakmak 😂😂 yemek sayfam vardı haldır haldır yemek yapıyordum😂o arada olmustu iste. Ama dış gebelikle sonuclandı maalesef. Nihayetinde rahat olmak gerek😇

Bende 100mg bebe aspirini kullanıyorum. Günde bir defa. Adetliyken kullanma dedi doktorum canım. Hamile kalırsam ne olur bilmiyorum asprine devam edermi acaba. Aspirin işe yarasında🤲 fazlasına gerek yok dedi
Bana adetliyken kullanma.gibi birşey demedi..Hatta ben özellikle dikkat ettim adetini arttiricak mi kanamayı diye ama ilginçtir ki her zaman olduğumdan daha az oldum niye öyle oldu anlamadım..Canım umarım işe yarar 🙏

Yok denemeyeceğim bu ay daha
Canım sıkma canını daha bak yeni yumurtlamışsın hemen çıkmaz birde senin yaşadıklarının aynısı yum dan Bi kaç gün sonra yaşamaya başladım baş dönmesi mide ağrısı ishal dedim kesin zehirlendim ama hamileymiş meğer sen 2 gün sonra idrar testi bidaha yap

X