Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biraz daha zaman gecerse bhcg artar diyedir o ama haklısın Insallah güzel sonuçlar alırsın
Kafamda soru işaretleri bıraktı 3 testin de süre geçtikten sonra silik bırakıp 4. Koooocaaamaaan negatif Normalde hiç bir şeyi akışına bırakmayan ben hadi dedim bunu akışına bırakayım Lakin istikrarlı olabileceğimi düşünmüyorum

Kızlar valla fotoğrafta görünmüyor ama ben görüyorum yemin ederim. sizin güzel görüşünüze sağlık çok teşekkür ederim
Ah kuzum benimmmmm aynı şeyi bende yaşıyorum öyle bir silik ki fotoğrafta gerçekten gözükmüyor evdeki bı tane var mesela eşimle ikimiz görüyoruz anneme atıyorum görmüyor Rabbim hayırlı haberler almanı nasip etsin kuzum ben seni beklemedeyim hala

Kuzum uykun gelirse uyu benim yüzümden ayakta kalma =)

Olsun buda bir gelişme Boyle boyle sabretmeyi öğreniyoruz diyecegimde bende o sabırdan hic yok testkolik oldum çıktım

Her iki sonuç için de hazırlıklı ol ♥ Elbet bir gün bizimde bayramımız olacak Rabbimden ümit kesilmez. Bizler birbirimize duacıyız inşallah o mutlu haberleri hepimiz alacağız ♥
İnşallah kuzu hastaneyi aradım şimdi çünkü 1 saat 10 dakika falan oldu biz sizi arayacağız diyorlar

Olsun buda bir gelişme Boyle boyle sabretmeyi öğreniyoruz diyecegimde bende o sabırdan hic yok testkolik oldum çıktım

Al benden de o kadar ne kadarlık evlisin kuzum
İnşallah kuzu hastaneyi aradım şimdi çünkü 1 saat 10 dakika falan oldu biz sizi arayacağız diyorlar
Kuzum normalde e nabız da test sonucu gözüküyor olması gerekiyor bir girip kontrol etsene

Al benden de o kadar ne kadarlık evlisin kuzum ♥

Kuzum normalde e nabız da test sonucu gözüküyor olması gerekiyor bir girip kontrol etsene
Csnım burada ben ücretli test yaptırdım. özel hastanede ücretli yaptırınca e nabıza işlenmiyor

Al benden de o kadar ne kadarlık evlisin kuzum ♥

Söylesem gülersin 2 bucuk aylık evliyiz pcos muhabbetini yeni öğrendim bide 8 yıllık iliskimiz cocuk olursa olsun diyorduk simdi olsun diyoruz ben pcosu öğrendiğimden beri insallah Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…