Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi aksamlar umarım hepiniz burda cok guzel haberler alırsınız ben 2 yilidr bekliyrdm bugun kan degerimde 41.75 cikti adet tarihim ilk gunu yumurtalamamım 14.gunu sizce degerim nasıl heyecanimı maruz görun
Ay cok sevindm canm benim artar değerin güzel düsün gögüslerinde agrı var mı belirti olarak nedense hep o belirtiyi bekliyormm

Kızlar iyi aksamlar umarım hepiniz burda cok guzel haberler alırsınız ben 2 yilidr bekliyrdm bugun kan degerimde 41.75 cikti adet tarihim ilk gunu yumurtalamamım 14.gunu sizce degerim nasıl heyecanimı maruz görun
Hamilesin canım hayırlı olsun sağlıkla al kucağına inşallah darısı bizim başımızaa

Kızlar benim Gecikmenin 6.günü bugün hiç bir belirtim yok fakat karnımda kasıklarımda seyirme var dünden beri neden bilmiyorum inatla da test yapmak istemiyorum Pazartesi kan vericem inşallah dua edin nolur bu sefer olsun

Daha erken bekle biraz daha adetine 1-2 gün kala tekrarla bence testi inşallah hamilesindirr

Cnm ben cok hastahaneye gitmek istemiyrm haftaya randevu alıp doktorumda muayne olayim diyorum takipini gebelik testiyle yapsam olurmu
Bende hastaneye gitmedim henüz ama 2 gün arayla kann testini yaptım artışı görmek için tabikide senin kararın yaptırsam iyi olur ama bugünkü değerle ayın 30nda keseyi görürsün inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…