Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de öyle hissediyorum başlardaki hikayemiz çok benziyo canım o yüzden insallah beraber o duyguyu tadarız :KK36:
diyette neler yiyosun ben daha demin buharda brokoli hasladm yoğurtla onu yedm çok lezzetli oldu canım kaloriside çok az :))
Az önce turp otu salatası yaptım belki bilirsin.tadini seviyorum çokta sağlıklı sabah domates salatalık sınırsız yeşillik haşlanmış yumurta akşam da salata ağırlıklı günün yemeğini ekmeksiz yiyorum alıştım ama açlık hissim yok senin nasıl gidiyor

Az önce turp otu salatası yaptım belki bilirsin.tadini seviyorum çokta sağlıklı sabah domates salatalık sınırsız yeşillik haşlanmış yumurta akşam da salata ağırlıklı günün yemeğini ekmeksiz yiyorum alıştım ama açlık hissim yok senin nasıl gidiyor
Ooo çok güzel canım harikasın . ben de açlık hissetmiyorum doyurucu gidiyo ama gece açlık basıma vuruyo o zamanda kuru incir hurma tarzı şey atıyorum ağıma. yada yağsız süt içiyorum uyuyorum

Turp otu cok saglıklıdır kadin hastaliklarina da iyi gelir canım

Ooo çok güzel canım harikasın . ben de açlık hissetmiyorum doyurucu gidiyo ama gece açlık basıma vuruyo o zamanda kuru incir hurma tarzı şey atıyorum ağıma. yada yağsız süt içiyorum uyuyorum
Hiç sorma geceleri bastırıyor zaten oyalaniyorum bende yoğurt meyve kuruyemiş olarak

Evet ben çok seviyorum sarmısak zeytinyağı limon soslu tüketiyoruz çokta lezzetli oluyor egemizin otları ailecek çok seviyoruz.kadin hastalıkları na iyi geldiğini bilmiyordum ben canım şimdi dahada seviyorum 🙂
Canım bizim buralarda satılmıyo yaa. hiç denk gelmedim . İstanbulda nadir sanırım. Organik ot satan bir tezgah var pazarda ona da bakmıyorum haftalardır. Pazara girersem sorucam merak ettm tadını :))
Bu küçük turplardaki başından uzayan yapraklar dimi

Canım bizim buralarda satılmıyo yaa. hiç denk gelmedim . İstanbulda nadir sanırım. Organik ot satan bir tezgah var pazarda ona da bakmıyorum haftalardır. Pazara girersem sorucam merak ettm tadını :))
Bu küçük turplardaki başından uzayan yapraklar dimi
Aynen canım tadı güzel sevicegini düşünüyorum inşallah bulursun İstanbul da olmayabilir haklısın İzmir'de civar köylerden pazarlara geliyor bizde o şekilde temin ediyoruz ama organik ürünler satan yerler var ya belki bulursun oralardan

Kızlar c life elime ulaştı ben bu ay korunacağım için şimdi başlasam sorun olmaz herhalde. Yumurtlama döneminden sonra kullanmayınız yazılmiş bir kac yerde ama gebelik suphesi olmayacağı için kullanilabilir mi? Bilgisi olan var mi?

Vücudun direnç gösteriyor şu anda pes etme bak önümüzdeki hafta gidicek emin ol canım
yok pes etmiyorum canım ama sabahları öyle verdiğimi görünce güzel oluyodu. Bu çatlatma iğnesi şişkinlik yaptı karnımda.
Duraksama dönemindeyim galiba buna da şükür :))

Aynen canım tadı güzel sevicegini düşünüyorum inşallah bulursun İstanbul da olmayabilir haklısın İzmir'de civar köylerden pazarlara geliyor bizde o şekilde temin ediyoruz ama organik ürünler satan yerler var ya belki bulursun oralardan
Ayy annemin akrabalarıda izmirde oturuyor. gerçekten meyve sebzeleri çok taze ve leziz oluyo. İstanbuldakileri beğenmiyorum .
zeytinleri zeytinyağları herseyleri ayrı güzel. Sen hangi ilçedesin :))

Kızlar c life elime ulaştı ben bu ay korunacağım için şimdi başlasam sorun olmaz herhalde. Yumurtlama döneminden sonra kullanmayınız yazılmiş bir kac yerde ama gebelik suphesi olmayacağı için kullanilabilir mi? Bilgisi olan var mi?
Bilgim yok ama tahminimce hamilelik olursa diye öyle yazmış olabilirler.koruncaksan bana kullanabilirsin gibi geliyo
Yaa üzüldüm canım ya..
Adet gününü bekle bakalım bazen adet günü silik çizgi çıkan bile oluyor
erken test yapmadım normal kaset test yaptım belki ondan çıkmamıştır diye ümit ediyorum bakalım hayırlısı

Bilemedim ama bence kullanma çünkü hormonlar degisiyo yumurtlamaya kadar ve ondan sonra kimi yukseliyo kimi düşüyor, ben olsam yumurtlamaya kadar kullanirdim

X