Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Youtube da bi doktorun videosuna denk geldim diyor ki, eskiden kimyasal gebelik azdı şimdi çok vs diyorlar. Eskiden adet günü gelmeden test mi yapılırdı insanlar adeti geçince işte hamile olduğunu anlardı falan diyor. Şimdi sabırsızlar erkenden yapıyorlar hafif silik çizgi görüyor sonra yok oluyor çünkü bu kimyasal gebeliktir. Onun için adet günü ve sonrasını bekleyin test için diyor

Amma velakin sabırsız oluyoruz tabi ki bir de bize sor

Ahhhah doğru canım valla ya bende size sabredin diyorumda ayda 5-6 tane test yapıyodum valla @gamzesarp1989 senide çok iyi anlıyorum içinden geliyosa her gün yap amaan

Ahhhah doğru canım valla ya bende size sabredin diyorumda ayda 5-6 tane test yapıyodum valla @gamzesarp1989 senide çok iyi anlıyorum içinden geliyosa her gün yap amaan
Ben yapmazdım da bakıyorum burda belirtilere az buçuk uyanlar oluyor aklıma giriyorsunuz yapıyım gitsin diyorum

Bu arada çayı içtim dün. Çok beklediğim gibi kötü değildi hafif bi acımsılık vardı sadece

Amiiinn canımmm sülüğe güvenim tam yumurtam olmasaydı bile birdaha ki ay yine yaptıracaktım faydasını sonradan görüyoruz böyle şeylerin. 3 aylara girdik rabbim duaalarımızı kabul etsin
Benim de güvenim tam gercekten sifa bulan cok, hep dualarimdasiniz canım bu mübarek aylarda güzel haberi almayı nasip etsin Rabbim hepinize

Cidden çok benziyor şaşırdım bende bu zamana kadar her ay tekrar hamile kalicakmisim gibi hissettim ama olmadı hayırlısı ne denebilir ki herşey Allah'tan tekrar başvuru yap sen alırlar bence hem insan çok iyi hissediyor gerçekten aktif oluyorsun.bebisimi yine bekliyorum tabiki ama çok takmıyorum bu şekilde

Yaa seni biliyorum en sabırlımız sensin zaten Ayy sevindim canım tadının kötü gelmemesine hadi şifa olsun inşallah

Ay yaptiririm saglık ocagında tek sıkıntı iş yerinden izin almak olcak

Çok geçmiş olsun canım düzelir inşallah rahîm filmi cektirmen iyi olcak sonrası melegine kavuşursun inşallah
Çikolata kisti tüplerde yapışıklık yapabilir dedi. Onu da rahim filminde görücez dedi. Anestezili yapmayacak dayanabilirsin dedi muayeneden sonra. Nasıl anladiysa orasini anlamadm

Sağol canım inşallah ya senin bitti mi ilaçların sen de kullanıyordun
Bitti çoktan yarın bat günü uygulama ya göre ama bu ay ovulasyon testi adete bir hafta kala pik yaptı benim gecikcekmi yoksa yarın adet gorcemmi mrk ediyorum.bence ilaçlar geç yumurtlama sebebi oldu bu ay benim

Enfeksiyon canım yogun sarı akıntı. Ama ben bunu hiç anlamıyorum normalde. Muayenede ortaya çıktı. 2 tane fitil verdi biri 7 günlük digeri 12 günlük. 2 tane de ayrı hap verdi.
Banada iki ayrı fitil verdi biri beyaz diğeri kapsül şeklinde içinde 3 tane olan hap verdi bide kullandım bitti ama ovulasyon testinde piki çok geç gördüm

Benide adetin üçüncü günü çağırdı ilaçlarını bitir bu ayki adet döneminde gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…