Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar forumda yeniyim yaş 31, 2,5 yıllık evliyim, 4 aydır bebiş denemeye çalışıyoruz, tabi her ay yeni bişey öğreniyoruz son iki aydır ovulasyon deniyorum geçen yarım yamalak yapabildim ama bu ay düzenli yaptım fotosu ekte 13. 16. 17. günü değerlendirdim. 16. gün pik ve 17. gün çatlamış oluyor değil mi çok koyu olmadı hiç T çizgisi ama benim bu günler dışındaki diğer testlerde T nerdeyse hiç yoktu zaten

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-02-11 at 11.22.43.jpeg
    99,2 KB · Görüntüleme: 22
bu arada döngüm düzenli 28-29 günde bir yumurtlamada da yumurta akı kıvamı akıntım olur 3 gün boyunca ve ovu testi ve uygulamayla da aynı günlere denk geldi

Aynen 17 de baya silinmiş o zaman 16 pik diye biliyorum bende yeni yapıyorum bazılarının çok koyu oluyor t ve c çizgisi bende 2 ay denedim hiç o kadar koyu olmadı

Aynen 17 de baya silinmiş o zaman 16 pik diye biliyorum bende yeni yapıyorum bazılarının çok koyu oluyor t ve c çizgisi bende 2 ay denedim hiç o kadar koyu olmadı
bakalım o iki günü değerlendirebildim ve yaklaşık 3 gündür ilk defa değişik hafif bir ağrı var kasıklarımda ve belimde yumurtlama etkisi mi yoksa bebiş mi 20 şubatta görücez artık sweetgirlcandy inşallah ek kısa zamanda kavuşuruz bebişlere

İnşallah bebiștir canım amin amin

Slm arkadaşlar uzun zamandır yazmamıştım bende bat bugün normalde ama iki gün önce test yaptım ama negatif çıktı. Beklemedeyim bu hafta sonu geçsin diye bekleyeceğim inşallah güzel haber alırım ve size de yazarım. Dua edin bana olur mu??

Hayirli sonuclar alirsin insallah, bekleyen herkes hayirli güzel positifler görsün insallah

Rabbim senin ve isteyen herkesin inşallah en kısa zamanda evladına kavuşmasını nasip etsin

Başladım kesin kararlıyım iyi gidiyorum maşallah işe başladım bugün yaklaşık bir yıl oldu pandemi den dolayı evdeydim.hem daha iyi oldu iyi hissediyorum baya.iyi olmana sevindim inşallah yumurtaların hızlı bir şekilde büyür canım belliki geç ovulasyon olucak senin bu ay
Durdu canım sızıntı şeklinde geliyo nokta nokta hala. Ama rahatım cok sükür .
Sen basladın mı kesın diyete peki

Aaa işe mi basladın hayırlı olsun canım. Yeni bir iş mi kafanı dağıtmıs olursun hem.
Ben de 1 yıldır evdeym pandemiden dolayı işime geri dönsemmi die düşünüyorm

Aaa işe mi basladın hayırlı olsun canım. Yeni bir iş mi kafanı dağıtmıs olursun hem.
Ben de 1 yıldır evdeym pandemiden dolayı işime geri dönsemmi die düşünüyorm
Evet başladım eski işime geri döndüm canım.pandemi nedeniyle virüs korkusundan bırakmıştım geçen sene Mart ayından itibaren evdeydim işi bırakınca sonraki ay gebe olduğumu öğrenmiştim.çok mutlu olmuştum sürpriz olmuştu ne yazikki 6 haftada düşük yaptım sonrası zaten bı türlü tutturamadık.simdi tekrar işime döndüm kafam yoruldu baya bı ama insan çalışınca daha bı iyi hissediyor.calismak güzel istersen sende tekrar başla biraz kafan dağılır hem iyi olur senin içinde belki bu dönemde bebişin de sana sürpriz yapar

Hayırlı olsun canımm yeni işin uğurlu gelir bebişin de gelir inşallah

Adetim geldi zaten bir sonraki ay öyle yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…