Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nerde o günler 🙂az önce test yaptım koskoca negatif gördüm bu ayda yok malesef ovulasyon testlerinde silik çıkıyor sanırım adete bir hafta kala yumurtladim ben.sende git bı muayene olmuş olursun horminlarinada baktır hem iyi olur senin için
Bence erken senin daha test için inşallah tutmuştur😊
Kızlar selam, bat 18 Şubat görünüyor. Bugün regl oldum sandım fakat bembeyaz bi akıntıyla karşılaştım. Bu iyi bişeye işaret mi 😊
Valla benimde 2 gündür akıntım var adet oldum sanıyorum
Gebelik testi negatif çıktı ovulasyon yaptım aticam resmini baksana bı canım oda böle çıktı
Baya koyu yaa benim pikte bunun gibiydi çok silik oldu hep diğerlerinde. Senin pik gördüğünden sonra silikler nasıldı yani böyle koyu muydu?

Bence erken senin daha test için inşallah tutmuştur😊

Valla benimde 2 gündür akıntım var adet oldum sanıyorum

Baya koyu yaa benim pikte bunun gibiydi çok silik oldu hep diğerlerinde. Senin pik gördüğünden sonra silikler nasıldı yani böyle koyu muydu?
Pikten sonra siliklesti baya bı bugün yaptım tekrardan koyu çıktı ovulasyon testi pike yakın gün gün yapicam dahada koyulasirsa gebelik miş

Hiç bilmiyorum ki canım benim ovulasyon testleri çok değişik çıktı buay hayırlısı bakalım adete kadar yapicam hergun mrk ediyorum nasıl olucak
Canm benm adete yakın hep böle koyu çıkıyor. Çok denedim bilgin olsun.
Adete yakın LH dalgalanabiliyomus öyle. İnsallah gebeliktendir

Şifa olsun canım cok iyi yapmışsın. Nerelerinden kaç sülük kac kupa yaptirdin
Canım öncelikle rahimi hazırlamak adına , kasıklarımdan 4 kupa hacamat, belimden kuyruk sokumu kısmına 1 hacamat yaptı.
Vajinanın giriş bölümüne de 2 orta boy sülük taktı. oradan bütün kirli kanı vs çekiyormus sülük. (Suan baya kanamam var sülük yerlerinden)
hemen rahim içi sülük yapmayalm dedi . 2 seans bu sekilde devam edecek daha sonra rahim içine de sülük atacak.
Kasıklarımdan felan ilk defa yaptırıyorum daha önce sadece sırtıma yaptırmıstım

X