Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım insallah yaa bebiş olmasa bile ağrılarımı dindireceğine eminim. En azından tüp bebek yaptırmadan içim temizlenmiş olur . Israr edemedım ağır gelir sülükle beraber dedi. Gerçektende simdi bile ağır geldi. Eve zor döndüm . Baş dönmesi halsizlik yaptı. Baya kanamam var afedersin. bakalım birdaha ki ay neler olacak. aslında bana korun dedi . 15 günde bir yapalım dedi. Ama ben korunmak istemiyorum belki tutar diye . Aslında amacı ayda 2 kez yapıp 2 veya 3 ayda işimi bitirmek.
Ayda iki kez ağır gelir canım sulugun kanamasi 2 gün sürüyor hatta oynak yer olduğu için daha bile fazla az az sürekli kaniyodu benim. Rahimde degil dimi kanama sülük tutturulan yerde?

Ayda iki kez ağır gelir canım sulugun kanamasi 2 gün sürüyor hatta oynak yer olduğu için daha bile fazla az az sürekli kaniyodu benim. Rahimde degil dimi kanama sülük tutturulan yerde?
Evet canım sülüğün ısırık yeeri kanadı . basta pıhtılı gelince rahimden geliyo sandım. Bakamıyorum da tam girişe koydu anlayamıyorum yani. Dün bayaa kanadı hatta siteye giremedim.
Başım döndü halsz düştüm istifra ettim. Hacamatçıyı aradım çok kanatmıssın dedi.
2 saat kanaması yeterdi dedi. ben 4 saat kanatmısıım eve gelene kadar uzanıyım falan derken..
böyle olunca ayda bir yapacağım sana ağır gelir dedi . Bu kadar kötü olacağımı tahmn etmiyodum

Evet canım sülüğün ısırık yeeri kanadı . basta pıhtılı gelince rahimden geliyo sandım. Bakamıyorum da tam girişe koydu anlayamıyorum yani. Dün bayaa kanadı hatta siteye giremedim.
Başım döndü halsz düştüm istifra ettim. Hacamatçıyı aradım çok kanatmıssın dedi.
2 saat kanaması yeterdi dedi. ben 4 saat kanatmısıım eve gelene kadar uzanıyım falan derken..
böyle olunca ayda bir yapacağım sana ağır gelir dedi . Bu kadar kötü olacağımı tahmn etmiyodum
Canım geçmiş olsun ya keşke baştan söyleseydi 2 saat olması gerektiğini oda bi tuhaf sanki uzman olan sensin bu konuda çok kızdım şu an hacamatçıya:sinirli:

Canım geçmiş olsun ya keşke baştan söyleseydi 2 saat olması gerektiğini oda bi tuhaf sanki uzman olan sensin bu konuda çok kızdım şu an hacamatçıya:sinirli:
Sorma canım yaaa sürekli aradı kanama durumun nasıl diye sordu ama ben ne biliyim bu kanama normal sandım.
Bir de çocuk bezi taktırdı anlayamadım kanama durumunu . bundan sonra tecrübeli oldum artık :KK43:
Rabbim çektiklerimizin karşılığını verir tez vakitte insallah

Kan yapan seyler tüket pekmez kuru üzüm vs, kanamayı durdurmak icin ne yapmak lazım ki benim de günlerce az az kanadi yumurtalıkların hizası ve belim, cok sinir oluyodum

Kan yapan seyler tüket pekmez kuru üzüm vs, kanamayı durdurmak icin ne yapmak lazım ki benim de günlerce az az kanadi yumurtalıkların hizası ve belim, cok sinir oluyodum
dün buz ile kuru nane ile tampon yapınca durdu canım kanamam.
Şmdi hafiften sızar gibi leke şeklinde geliyo.
Sülük faydası çok ama baya uğraştırıcı zahmetli birşey. Kaşınması yarası vs ..
Tamam canım annemde öyle dedi pekmez vs yiyorum sağolasın

dün buz ile kuru nane ile tampon yapınca durdu canım kanamam.
Şmdi hafiften sızar gibi leke şeklinde geliyo.
Sülük faydası çok ama baya uğraştırıcı zahmetli birşey. Kaşınması yarası vs ..
Tamam canım annemde öyle dedi pekmez vs yiyorum sağolasın
Aynen sülük cok zahmetli ama şifası da ona oranla çoktur insallah. Ayni yollardan geçtim iste nelere katlaniyoruz anne olabilmek icin, sonra da bulantılar vs derken o günler unutuluyor merak etme hepsi geçecek ve sen de baskalarina tavsiyelerde bulunacaksin inşallah 😊

Aynen sülük cok zahmetli ama şifası da ona oranla çoktur insallah. Ayni yollardan geçtim iste nelere katlaniyoruz anne olabilmek icin, sonra da bulantılar vs derken o günler unutuluyor merak etme hepsi geçecek ve sen de baskalarina tavsiyelerde bulunacaksin inşallah 😊
Amiiinn canım benım insallah :dua: Valla dün bulantım varken gebelikte napcam acaba bulantıyı dedim kendi kendime. sonra gebelikte çekilir seve seve dedim :KK51:

Sorma canım yaaa sürekli aradı kanama durumun nasıl diye sordu ama ben ne biliyim bu kanama normal sandım.
Bir de çocuk bezi taktırdı anlayamadım kanama durumunu . bundan sonra tecrübeli oldum artık :KK43:
Rabbim çektiklerimizin karşılığını verir tez vakitte insallah
Amin canım inşallah Rabbim tez zamanda versin karşılığını:dua::KK200:

X