Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de krem vardi dr bana fitilin üzerine kremi sür ve iceri yolla dedi. Ayrica parmak ucunla hafif içeri dogru da sürebilirsin ben kremi pek kullanmadim
Ben tüm ilaçları adetken kullanıp bitirdim bi daha da adet olmadım iste
Merhabalar, fitili adetliykenmi kullandınız

Adete 5 gün kaldı bekliyorum bende doktora gidicem adetin üçüncü günü gel dedi hormonlara bakicak
Canım sanırsam rüyamda seni gördüm yani tam hatırlayamıyorum ama pik bir ovülasyon hatırlıyorum bak gördün mü oldu falan diyordum 🤭 benimde uygulamaya göre adet bugün başlıyor. Yumurtlamadan 14 gün sonraya göre de 2 gün sonra başlıyor bakalım artık gelecek mi gelmeyecek mi😂bende mi bu ay hormonlara baktırsam acaba martta gideyim topluca her şeye baktırayım diyordum ama

Canım sanırsam rüyamda seni gördüm yani tam hatırlayamıyorum ama pik bir ovülasyon hatırlıyorum bak gördün mü oldu falan diyordum 🤭 benimde uygulamaya göre adet bugün başlıyor. Yumurtlamadan 14 gün sonraya göre de 2 gün sonra başlıyor bakalım artık gelecek mi gelmeyecek mi😂bende mi bu ay hormonlara baktırsam acaba martta gideyim topluca her şeye baktırayım diyordum ama
Nerde o günler 🙂az önce test yaptım koskoca negatif gördüm bu ayda yok malesef ovulasyon testlerinde silik çıkıyor sanırım adete bir hafta kala yumurtladim ben.sende git bı muayene olmuş olursun horminlarinada baktır hem iyi olur senin için

Cumartesi yaptım hiç bir şey yoktu. Bugün yapacaktım vazgeçtim 1 2 gün geçsin dedim ama şu an oluyo olabilirim bilemedim😂 ama 2 gündür feci akıntım var adet oldum sanıyorum
Aaa akıntı belirti olabilir belki canım merak ettimm belki geç döllenmedir. Benim de gecen ay az gelmesinin bedeli bu ay pıhtılı geliyor sürekli

Nerde o günler 🙂az önce test yaptım koskoca negatif gördüm bu ayda yok malesef ovulasyon testlerinde silik çıkıyor sanırım adete bir hafta kala yumurtladim ben.sende git bı muayene olmuş olursun horminlarinada baktır hem iyi olur senin için
Canım, senin test yapman için öyle erken ki daha. Varsa bile çıkmaz şuan☺️

Canım, senin test yapman için öyle erken ki daha. Varsa bile çıkmaz şuan☺️
Gebelik testi negatif çıktı ovulasyon yaptım aticam resmini baksana bı canım oda böle çıktı

Eklentiler

• 16128721276802495711892545192625.jpg
    16128721276802495711892545192625.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 21
X