Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ManyakPrenses ManyakPrenses Gereksiz06 Gereksiz06 @Vera06m Ballikko Ballikko kızlar geçen hanı acile gitmiştim yumurta gözükmüyor demişti ben ovulasyon testine hergun yapmaya devam ediyordum az önce yaptım bu şekilde çıktı 🤦bunun açıklaması ne olabilir yenimi büyüdü yumurta gözükmeyen yumurta iki günde nasıl büyüyor kafam allak bullak oldu
Anaaa ben şok az uz da değil basbaya pik😂 Acaba bu ikinci mi? Doktorun gördüğü tam büyümedi de çatladı. Bu da yeni belkide

Kızlar şimdi hsg yi araştırıyordum. Bi sitede doktor adet bitiminde çekildiğini ve o ay korunmanız gerektiğini oluşan gebeliğin sonlandırılabileceğini söylüyor.

Sanki siz adetliyken gidiliyor demiştiniz demi? Kafam karıştı benim

Kızlar şimdi hsg yi araştırıyordum. Bi sitede doktor adet bitiminde çekildiğini ve o ay korunmanız gerektiğini oluşan gebeliğin sonlandırılabileceğini söylüyor.

Yok canım adet bitiminde hemen bikac gün içinde yapılıyor sonra korunulmasi gerektiğini bilmiyorum. Son ay Enfeksiyon icin bana ilac yazan dr ısrarla bu ilaçları kullan adet bitince gel hsg cekelim ama kesinlikle iliski olmasin o zamana kadar demişti ben gitmedim tabi o ayrı

Yok canım adet bitiminde hemen bikac gün içinde yapılıyor sonra korunulmasi gerektiğini bilmiyorum. Son ay Enfeksiyon icin bana ilac yazan dr ısrarla bu ilaçları kullan adet bitince gel hsg cekelim ama kesinlikle iliski olmasin o zamana kadar demişti ben gitmedim tabi o ayrı
Ben yanlış hatırlıyorum o zaman🙈 Enfeksiyon için normal vajinal muayene yaptı demi?

Ben yanlış hatırlıyorum o zaman🙈 Enfeksiyon için normal vajinal muayene yaptı demi?
Evet vajinal muayene yapti. Adetliyken gitmek lazım hem hormon tahlilleri isteyebilir ben o yüzden adetin 3. Günü gitmistim. Hsg icin adet ve ilaclar bitince gel dedi bana ama gitmedim iste sonrasinda korun der miydi bilmiyorum

İlişki olmadan adet bitiminden 2-5 gün sonra çekiliyor canım.
Sonra ilişki olabiliyor. HSG den sonra gebe kalan çok kişi var. ben hariç :))

Evet vajinal muayene yapti. Adetliyken gitmek lazım hem hormon tahlilleri isteyebilir ben o yüzden adetin 3. Günü gitmistim. Hsg icin adet ve ilaclar bitince gel dedi bana ama gitmedim iste sonrasinda korun der miydi bilmiyorum
Tamam şimdi oldu 👍🏻
İlişki olmadan adet bitiminden 2-5 gün sonra çekiliyor canım.
Sonra ilişki olabiliyor. HSG den sonra gebe kalan çok kişi var. ben hariç :))
Evet öyleymiş sanırım ufak tıkanıklıklar açılıyormuş. Belli olmaz daha yeni yaptırdın daha🤗

X