Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iyiyim canım teşekkür ederim.♥️ Evt kontrolüm vardı bu sabah, ilk defa kalp atışı görüldü. kanama ve lekenmelerim hariç bir sorun görünmüyor su an, progestan verdi inşallah sağlıkla ilerler endişeler bitmiyor 😅

Sen de durumlara nasil 🤗, güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah 🤗
Ayyy ne güzel yaa maşallah 🧿 inşallah kanamalar da geçer de🤲🏻
Valla bakalım çatladı yumurta inşallah bu ay olmuştur ya baya heyecanlıyım ilk defa ovülasyonla tam günü buldum ya🤭🤗
Attım canım şimdi pik daha koyu olması gerekmiyor mu
Aynen ama koyulașmıș 1 2 güne pik olur inşallah 🤲🏻

Valla bakalım çatladı yumurta inşallah bu ay olmuştur ya baya heyecanlıyım ilk defa ovülasyonla tam günü buldum ya🤭🤗

İnşallah canım benim bu ay mutlu haberi alırsın inşallah 🙏

Ayy hadi inşallah🤲🤲😇😀 ben de bir ay tam düzenli denedim ovulasyonu. Ilk piki yakaladigimda cok mutlu olmuştum o ay tutmadi ayrı mesele ama cok faydali gercekten ondan öncesi hep uygulamaya göre hesapliyodum benim yumda hep geç oluyomus sonradan ogrendim ovulasyonla

Ayy hadi inşallah🤲🤲😇😀 ben de bir ay tam düzenli denedim ovulasyonu. Ilk piki yakaladigimda cok mutlu olmuştum o ay tutmadi ayrı mesele ama cok faydali gercekten ondan öncesi hep uygulamaya göre hesapliyodum benim yumda hep geç oluyomus sonradan ogrendim ovulasyonla
O ay adetin kaçıncı günü görmüştün piki canım normalde uygulamada nasıl gözüküyor du

Uygulamada adetin 14. Günüydü hep. Ben de 17. 18. Gün çıkıyordu. Hamile olduğum ay yani gecen ayda pik 18.gunume denk geliyor. Normalde 28 gün dongüm
Bendede uygulama da 14 u gözüküyor ama Bugün 16 gün hala pik olmadı sanırım bende hep yanlış hesap yaptım.peki diyorlar ya pikten 14 gün sonra adet olunuyor diye o zaman 28 günde nasıl adet oluyoruz erken çok adet için 10 gün sonra adet olmuş oluyoruz🤔

Bendede uygulama da 14 u gözüküyor ama Bugün 16 gün hala pik olmadı sanırım bende hep yanlış hesap yaptım.peki diyorlar ya pikten 14 gün sonra adet olunuyor diye o zaman 28 günde nasıl adet oluyoruz erken çok adet için 10 gün sonra adet olmuş oluyoruz🤔
Yanlış ifade etmişim. Normal dongüm 28 gün . Asla şaşmazdı. Son 3 ay hep maximum 3 gün gecikmem oluyordu 31.güne fln denk geliyordu. Ama takvimde normal döngüm 28gun olduğu icin takvim haliyle hep 14.Günü gosteriyor

Normal yani pik gecikebilir. Böylece adet tarihin de ileri gidiyor. Testlere drvam et Gereksiz06 Gereksiz06 20. Günde pik görmüş yani değişebiliyor

X