Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eklerim tabiki aramıza hoşgeldiniz🌸 ben ilk ay denemiştim çörek otu kürünü maalesef olmadı ama son 2 aydır aslanpençesi ve civanperçemi deniyordum hamile kaldım çok şükür☺️ Allah en kısa zamanda size de nasip etsin inşallah🤲🏻
Teşekkür ederim amiin inşallah 💗 aslanpençesi ve civanperçemi nasıl oluyor onları duymamıştım. Çörek otunu da burada öğrendim bakalım allah nasip ederse 🙏🏼 sağlıkla kucağınıza alın insallah

Kızlar bu adetim için civanperçemi ve testere dişli Aslan pençesi aldım. Bu ay bunu kullancam insallah. Bakalım henüz adet olmadım hiç umudum yok ama yarın yine de bir test yaapacağm
Kız niye umudun yok evli ve korunmayan kadının umudu olmaz mı hiç 😁 ben simdiye kadar en az 5 test yapmıştım helal valla

Kızlar bu adetim için civanperçemi ve testere dişli Aslan pençesi aldım. Bu ay bunu kullancam insallah. Bakalım henüz adet olmadım hiç umudum yok ama yarın yine de bir test yaapacağm
İnşallah gerek kalmaz bak henüz adet olmamissin ne güzel inşallah bu ay çift çizgiyi görürsün 🙏🙏

İnşallah canım benim bu ay mutlu haberi alırsın inşallah 🙏
İnşallah canım birlikte alırız inşallah 🤲🏻
Macunu hala kullanıyorum çünkü daha pik olmadı olunca birakicam yakıyi bu ay yapmadım hiç
Yakıyı ben 10.günde yapıştırdım diğerini de sanırım 13.günde yapıştırdım. Ama şu övülen markadan değildi onu bulamadan pik olmuştu 🤭
Ayy hadi inşallah🤲🤲😇😀 ben de bir ay tam düzenli denedim ovulasyonu. Ilk piki yakaladigimda cok mutlu olmuştum o ay tutmadi ayrı mesele ama cok faydali gercekten ondan öncesi hep uygulamaya göre hesapliyodum benim yumda hep geç oluyomus sonradan ogrendim ovulasyonla
Benimki de uygulamaya göre 2 3 gün geç oluyormuş. Bundan sonra hep ovülasyonla devam etcem🤗

Teşekkür ederim amiin inşallah 💗 aslanpençesi ve civanperçemi nasıl oluyor onları duymamıştım. Çörek otunu da burada öğrendim bakalım allah nasip ederse 🙏🏼 sağlıkla kucağınıza alın insallah
İkiside yumurta gelişimi için kullanılıyor canım ve rahmide gebeliğe hazırlıyor. Prolaktin hormonunun düşmesini sağlıyor( bu çok iyi) Ben bu iki otuda, su kaynatıp bardağa koyup 10 dk bekletip süzüp içtim. Yumurtlamam bariz belli oluyordu. Bana yaradı çok şükür. Tabiki manevi reçete olarak bol bol dua ettim ve meryem suresi okudum. Amin Allah razı olsun canım. Rabbim sana da nasip etsin inşallah🤲🏻

İnşallah canım birlikte alırız inşallah 🤲🏻

Yakıyı ben 10.günde yapıştırdım diğerini de sanırım 13.günde yapıştırdım. Ama şu övülen markadan değildi onu bulamadan pik olmuştu 🤭

Benimki de uygulamaya göre 2 3 gün geç oluyormuş. Bundan sonra hep ovülasyonla devam etcem🤗
Aynen canım çok yanıltıyor gerçekten 👍

X