Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de çok üşütürdüm midemi ve cıkarmaktan acayip korkuyorum beni hic rahatlatmiyo tam aksi cok kötü ediyor o noktaya gelmemek icin dua ediyorum, tüm gün kraker kemirip yatiyorum bikac gündür ama dediğin gibi katlaniyoruz, sana önerilerde bulunuruz ins bir iki aya kadar bu konuda 😊
Ayy inşallah canım yaa. Aynen çıkarmak beni de rahatlatmazdı hiç. Elma mutlaka ye özellikle yeşil bulursan o bastırıyormuș

Eşime o kadar canım sıkıldı ki. Yumurta çatlamış adam bugün yapmasak yarın erken kalkcam diyo. Bende sinirlendim uzaklaştım yanından. Sinirimden oturdum ağladım
Bizde de aynısı oluyodu canım. Erkekler olayı bilmiyor. Aç internetten gebeliğin nasıl olustuguna dair yazılar var. Yumurta çatladığı zaman gebelik olabilir diye. Okusun ki tıbbi açından nasıl mümkün oldugunu görsün. Biz anlatsakta anlamıyorlar.
Ben yüzlerce defa aldım karsıma konustum. Yumurta çatlamazsa gebelikte oluşmaz diye. Diğer günler ilişki oluyorya olur diyordu. sonra doktora gittik. Çatlama iğnesi oldum doktorda önemli saatler verdi ilişki olsun diye. Bak gördün mü dedim sonra anladı önemini. Detaylıca anlatman gerek.

Bizde de aynısı oluyodu canım. Erkekler olayı bilmiyor. Aç internetten gebeliğin nasıl olustuguna dair yazılar var. Yumurta çatladığı zaman gebelik olabilir diye. Okusun ki tıbbi açından nasıl mümkün oldugunu görsün. Biz anlatsakta anlamıyorlar.
Ben yüzlerce defa aldım karsıma konustum. Yumurta çatlamazsa gebelikte oluşmaz diye. Diğer günler ilişki oluyorya olur diyordu. sonra doktora gittik. Çatlama iğnesi oldum doktorda önemli saatler verdi ilişki olsun diye. Bak gördün mü dedim sonra anladı önemini. Detaylıca anlatman gerek.
Aynen düz mantıklar biraz da

Kızlar merhaba 🌸 ben de hayıt suyu kullanıyorum bu ay yalnız sanırım kullanmaya başlamakta geç kaldım. Döngünün hangi gününde başlayıp ne zaman bırakmak gerekiyor bilgi verirseniz çok sevinirim 🌸
Adetin 3. günü başlasanız daha iyi olurdu ama bitiminde başladıysanız da geç kalmış sayılmazsınız :KK49:

Canım benim döngüm 24-26 gün arası değişiyor. 17.günde pik görmüştüm.
Tmm canım tşk ederim testlere devam ediyorum hergun az öncede yaptım hala silik dr.bu ay sanmıyorum gebelik durumu olacağını demişti.sanirim kullandığım ilaçlar yumurtlamayı baskıladı bu ay yumurtlama olmucak gibi düşünüyorum.ama en azından tedavimi olmuş oldum.bu iyi oldu

Kızlar selam. 2 saat önce yaptığım test. Pik olmuş mu sizce ?

Eklentiler

• 4F0076B7-52E3-4A53-894F-797FEB5C4661.jpeg
    4F0076B7-52E3-4A53-894F-797FEB5C4661.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 13
Seymaasmin Merhaba canım inşallah hamilesindir dua edicem senin için :) hemen yazıyorum bende internetten buldum ve bu forumda çok araştırdım 1. 2. denemesinde hamile kalanlar oldukça yüksek :super:

Malzemeler:

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (Burdaki yorumlara göre bala direk çörek otu koyup ağızda çiğnemek daha iyiymiş, bende öyle yapıcam)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal (Ben yayla çiçek balı aldım, kestane balı alın diyende var ama bence gerçek bal olsun yeter :)

Adet periyodunun 2. günü 1 yemek kaşığı ölçüsünde bu gereçlerden elde edilen karışımı tüketin. 12. gün gelene kadar aç iken ya da yemek yedikten 1,5 – 2 saat sonra tüketin. Sistemli ve akıllıca tasarrufun sonucunda yumurtalar büyür ve hormonlar düzenlenir. Bu da evlat sahibi olma talihini arttırmada tesirlidir.

NOT: Tanımı verilen karışım sırf hatunlarda değil erkeklerde tüketildiği devir sperm kalitesini arttırmada ve hareketliliğini sağlamada olumlu tesirler sunacaktır.

İnşallah faydası olur ben başlıcam bat: 4 Temmuz adetin 2. günü başlıyacağım inş :KK200:
Benide eklermisiniz ManyakPrenses ManyakPrenses

X