Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmiş olsun canım ya benimde 2 gündür sürekli bulanmaya başladı. İştahta sorun yok ama sürekli bulantıda acayip ya
Sağol canım ya benim bir anda başladı 3 gündür toparlanamadim kahvaltida sorun yok yağsız hafif biseyler yiyorum sonra aksam yemegine kadar bulanti ve halsizlik cok fena hatta benzim sararıyor, hamile gibi değil de hasta gibiyim resmen 🙁 sürekli cubuk kraker ve nar suyu yiyorum biraz bastırıyor, aksam da sadece eksili bi çorba icebiliyorum salatayla. İnşallah çabuk gecer buna şükür

Sağol canım ya benim bir anda başladı 3 gündür toparlanamadim kahvaltida sorun yok yağsız hafif biseyler yiyorum sonra aksam yemegine kadar bulanti ve halsizlik cok fena hatta benzim sararıyor, hamile gibi değil de hasta gibiyim resmen 🙁 sürekli cubuk kraker ve nar suyu yiyorum biraz bastırıyor, aksam da sadece eksili bi çorba icebiliyorum salatayla. İnşallah çabuk gecer buna şükür
Canım benim ya inşallah kısa sürede atlatırsın. Dediğin gibi buna da şükür hiç bişey yiyemeyen sürekli istifra edeb kişilerde var.. Şu 2 ayda geçse 3 ayı tamamlasak inşallah daha güzel olucak her şey bakalım🤷🏼‍♀️

Kızlar ağız ve dudak kuruluğunu da gebelik belirtilerinde sayıyor muyuz?😂😂😂
Bata son 1 hafta gelsin belirtiler😂😂
Görmüştüm ben bi konuda ağız kuruluğunu. Hatta çoğunda ağızda böyle pas tadı gibi değişik bir tat olmuş 😂 Hadi inşallah 🤗
Ayy sürekli bulantı da çok zor olur canım yaa yeşil elma ye bol bol. Bir de nar suyuna dikkat et rahim duvarını kalınlaştırır. Hamilelikte iyi mi kötü mü bilmiyorum sadece kalınlaştırdığını biliyorum 🤗

Görmüştüm ben bi konuda ağız kuruluğunu. Hatta çoğunda ağızda böyle pas tadı gibi değişik bir tat olmuş 😂 Hadi inşallah 🤗

Ayy sürekli bulantı da çok zor olur canım yaa yeşil elma ye bol bol. Bir de nar suyuna dikkat et rahim duvarını kalınlaştırır. Hamilelikte iyi mi kötü mü bilmiyorum sadece kalınlaştırdığını biliyorum 🤗
Zor canım ya araştırdım nar suyu faydaliymis ama yine de abartmamaya çalışıyorum çok teşekkür ederim 😊

Zor canım ya araştırdım nar suyu faydaliymis ama yine de abartmamaya çalışıyorum çok teşekkür ederim 😊
Bilirim mide bulantısını eskiden sürekli üşütür mide bulantısı yaşardım uzun zamandır yok Allahtan zor bir durum hayat kaliteni düşürüyor. Amaaaaa yapcak birşey yook bebişler için katlanırız🤗

Bilirim mide bulantısını eskiden sürekli üşütür mide bulantısı yaşardım uzun zamandır yok Allahtan zor bir durum hayat kaliteni düşürüyor. Amaaaaa yapcak birşey yook bebişler için katlanırız🤗
Ben de çok üşütürdüm midemi ve cıkarmaktan acayip korkuyorum beni hic rahatlatmiyo tam aksi cok kötü ediyor o noktaya gelmemek icin dua ediyorum, tüm gün kraker kemirip yatiyorum bikac gündür ama dediğin gibi katlaniyoruz, sana önerilerde bulunuruz ins bir iki aya kadar bu konuda 😊

İki bitkisel tedavi farklı etkiler oluşturabilir midene bağırsaklara zarar verebilir bir birini bir ay birini denemelisin banada çok soğan kürü dedıler ama ben bu ay hayıt otunu kullanıyorum .. bıkac ay deneyıp sonra başka yöntem kullanacağım . Ne kadar çok karışım o kadar zarar tek bır deneme yap hem hangısı fayda ettiğini tespıt etmek de zor olmaz

Canım ben ve arkadaşlarım agnucaston kullandık iki arkadaşımda hamile kaldı biri kullanırken diğeri bı sonraki ay.ben hala beklemekteyim🙂bence iyi bir ilaç kesinlikle kullanırken yumurtladini hissediyorsun. Ben otunuda kullandım ama bana yaramadı o ay iki kere adet gördüm ara kanama yaptı hapın çarpıntı dışında olumsuz etkisini hiç görmedim araştır biraz hangisi sana yakın geliyorsa onu kullan
Kızlar merhaba 🌸 ben de hayıt suyu kullanıyorum bu ay yalnız sanırım kullanmaya başlamakta geç kaldım. Döngünün hangi gününde başlayıp ne zaman bırakmak gerekiyor bilgi verirseniz çok sevinirim 🌸

Kızlar merhaba 🌸 ben de hayıt suyu kullanıyorum bu ay yalnız sanırım kullanmaya başlamakta geç kaldım. Döngünün hangi gününde başlayıp ne zaman bırakmak gerekiyor bilgi verirseniz çok sevinirim 🌸
Adetliyken kullanmaya başlarsanız etkisini daha iyi görürsünüz yumurtlama dönemine kadar kullanıp adet dönemine kadar bırakmak gerekiyor

X