Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anlıyorum ama benim döngum 28 gün olduğu için yumurtlamadan 14 gün sonrada adet görüldüğü için en geç 14 günü yumurtlama olması lazım diye düşünüyorum uygulamada öle gösteriyor demekki dört beş gün oynayabiliyor o zaman

Peki normalde senin adet dongun kaç gün du canim

Hic gecikme olmuyo mu? 1-2 güne yumurtlama olabilir ya bi de her zaman 14 gün sonra degil bazen 13-16 arası değişir adet tarihi

Hic gecikme olmuyo mu? 1-2 güne yumurtlama olabilir ya bi de her zaman 14 gün sonra degil bazen 13-16 arası değişir adet tarihi
Son iki aydır hep 28 günde olurdu tabi bazen 29 gün olduğu yada 25 günde olduguda oldu.testlere devam ediyim ben o zaman ama gerçekten çok önemli ovulasyon testi tahminlere baksam çok yanilcaktim bu ay

Son iki aydır hep 28 günde olurdu tabi bazen 29 gün olduğu yada 25 günde olduguda oldu.testlere devam ediyim ben o zaman ama gerçekten çok önemli ovulasyon testi tahminlere baksam çok yanilcaktim bu ay
Aynen canım devam et adete 1 hafta kala bile yumurtlayan var instagramda birgebeningunlugu sayfasini takip et

Aynen öyle canım. Ben ilk 3 ay söylenenlere göre takip ettim. Olmadı bişey. Korunmayı bırakınca 15. Gün tekrar regl oldum. İlk zamanlar olmaması çok normal. Vücudumuz alışmaya çalışıyor. İlk kez geçen ay ovülasyon testi ile denedim. 17. Gün pik oldu. Her ay değişiyor canım. Matematik gibi standardı yok vücudumuzun maalesef. Bu ay bakalım neler yaşayacağız? Allah’ın izniyle inşallah bu ay isteyen herkes, hayırlısıyla sağlıklı yavrucaklarımıza kavuşuruz inşallah

Kızlar benim başıma gelen biseyi sizlede paylaşmak istedim Çarşamba günü bana özelden biri mesaj attı gebelikle ilgili sorular sordu bende cvpladim sonra konuyu cinselliğe döktü işte nasıl (sexs) olsun bebek için vs vs yazdı ama farkettim yani bu bence erkekti yazdığı şeyler bir bayanın yazacağı soracağı şeyler değildi.sonra ben cvp yazmadım.profiline baktım o gün kayıt olmuş hatta profil resmimi hemen değiştim.sonrada hesabını kapatmış en son aktif olduguda o gün gösteriyor belli ki fake hesap bu

Eklentiler

• Screenshot_2021-01-30-16-23-37-847_com.android.chrome.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 22
İnşallah canım senin adet dongun kaç günde bir oluyor

Ya bana da yazdı. Bende rahatsız oldum. Bir iki cevap verdikten sonra yazmadım

Aa çok şaşırdım yaa bu ara ben de bircok yerde önerilerde bulunuyorum hacamat ovulasyon testi macun vs birine vesile olabilirim belki umuduyla, forumda konusmalarimiz haric ayrıca msj atanlar da oldu hic de aklıma gelmedi böyle seyler olabilecegi hiç işi gücü yok heralde bu milletin yaa Allah ıslah etsin

Bu arada testlerini yeni gördüm büyük ihtimal yarin pik olur canım

Çatlasaydı git gide koyuluğu azalırdı canım. Resımını çeksene bi

Bana da şunu yazdı. “
Siz nasil konsantre oluyorsunuz yani bebek yapalim diye odaya gecince boyle tahrik olmak zor oluyo bana senin bi taktigin var mi” o zaman işkillendim

Bana da yazdı ama anladm feyk olduugnu cevap yazmadm canım. Senın testının resımlerıını gordum pik olmaya yakın bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…