Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ocak 2 mi Aralık mı? Ovulasyon takip ettin mi ne zaman pik yapti? Keske hemen erken gebelik testi alabilsen onda daha net çıkıyo varsa
Ocak 2 canım . Ben normalde 28 günde bir adet olurdum hiç şaşmazdı. Ani bir ölümle annemi kaybettim onun arkasından adet görmedim uzun bir zaman doktorlar erken menopoz dediler. Ana bir doktor zamanla düzelir dedi biriside artık böyle alış dedi. Bu ay düzenli ovulasyon yapmadım açıkçası ama içimde ki bir his hamile gibi hissettiriyor ya da benle oynuyor

Gördüm ama hemen çıktı bu çizgi dimi?? Umut8105
Yani ilk 5-10 dk içinde
Sende gördüysen ben yanılmıyorum o zaman dün akşam yaptım içi boş gri hatta beyaz kıl gibi bir çizgiydi. bu sabah tekrar yaptım o kıl çizgi biraz daha belirgin geldi bana. Testte evde duruyordu tahminim 6aydır evde ama son kullanma tarihleri 2023 belki dedim test bozuktur

Başın sağolsun çok üzüldüm benim testim de aynı böyleydi canım en temizi erken gebelik testi almak ama haftasonu şimdi alamayabilirsin. Eger test varsa yarın sabah ilk idrarla yine yap, belirgin bir koyulasma olmuyor normal testte ama bu kadar çıksa bile sevinebilirsin bence

Baya zoruma gitti kızlar ya. Yatıp uyusa yine neyse derdim. Ama sabaha kadar film izlemesi çok canımı acıttı
Haklısın canım, ama stres üzüntü yapma cidden etkiliyor. Gönlünü ferah tutu. Eşine de güzel bir dille söyle kırıldığını. Insallah anlayış gösterecektir bir dahaki sefere
Ben yanlış mı görüyorum görmek istediğim için mi görüyorum bilemedim. Bu sanal laboguick marka ile gebelik testi yaptım orda bir karartı var gibi ama emin olamadım
Erken gebelik testi alabiliyorsan yarin sabah bir daha yap. Ben çok göremedim, benim telefonla da alakali olabilir ekrani Kırık olduğu için :/

Allah razı olsun kaç yaşında olursan ol anne bambaşka Rabbim verdi ise ne kadar şükretsem az .Ben 39 yaşındayım bir oğlum var18 yaşında Rabbim bana tatdırdı anneliği hiç olmayanlara daha önce nasip etsin canı gönülden dua ediyorum buradaki arkadaşlarıma Şu an evde test yok dediğin gibi de hafta sonu alamam kaldık pazartesiye hem varsa da biraz daha belirginleşir

Görememen çok normal ben bile elimde evirip çeviriyor zor görüyorum

Maşallah Allah bağışlasın ne güzel dua ediyosun bu güzel niyetin hürmetine sana da sağlıkla nasip etsin Rabbim. Dediğin gibi bekliceksin o zaman bizi de haberdar et

Allah rahmet etsin canım
Allah sana sağlık sıhhat versin,
İnşallah gönlünden geçen olur

Ben yanlış mı görüyorum görmek istediğim için mi görüyorum bilemedim. Bu sanal laboguick marka ile gebelik testi yaptım orda bir karartı var gibi ama emin olamadım
Canım ben de hafiften çizgi görüyorum . Sağlık ocağında kan testi ver en güzeli . Uzak dersen erken gebelık testi al sabahki ilk idrarınla yap

14. gün pikti canım. 15. gün yani dün silikti baya zor gördüm
Tmm canım o zaman en son attığın test silikti çünkü piki gorduysen tmm çatlamış o zaman silik çıktıysa pik günü ve önceki günü değerlendirdim yazmışsın inşallah tutmuştur sıkma canını boşver erkekler bizim hissettimiz düşündüğümüz gibi düşünmüyor malesef

Kızlar merak ettiğim birşey var. Ovülasyon testinde pik gördüğümüzde ve 1-2 sonra silikleştiğinde, o ay yumurtlama gördüğüm anlamına mı geliyor? Bazı aylar yumurtlama olmayabiliyormuş. Yumurtlama olmazsa, pik de olmaz heralde değil mi?

Neyse ki tek ben görmüyorum yasak var canım eczane uzak çıkamıyorum pazartesiye kaldi
Erken menapoz için bitkisel kürler deneseniz ?
Çörek otu bal tarçın gibi. Hayıt tohumu , civanperçemi, testere dişli aslan pençesi gibi... Bence tecrübeli bir aktardan yardım alın

Benimde mrk ettiğim bir konu bu bazı yerlerde okudum.bazen yumurta tam olgunlaşmadan çatlıyor Muş.avulasyon testide çok koyu olmadan biraz koyulasiip siliklesmeye başlıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…