Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa çok şaşırdım yaa bu ara ben de bircok yerde önerilerde bulunuyorum hacamat ovulasyon testi macun vs birine vesile olabilirim belki umuduyla, forumda konusmalarimiz haric ayrıca msj atanlar da oldu hic de aklıma gelmedi böyle seyler olabilecegi 🤦 hiç işi gücü yok heralde bu milletin yaa Allah ıslah etsin

Bu arada testlerini yeni gördüm büyük ihtimal yarin pik olur canım
İnşallah canım testlere devam edicem.evet pis sapıklar yaaa burayada dadanmis 😠

Son iki aydır hep 28 günde olurdu tabi bazen 29 gün olduğu yada 25 günde olduguda oldu.testlere devam ediyim ben o zaman ama gerçekten çok önemli ovulasyon testi tahminlere baksam çok yanilcaktim bu ay
Kesinlikle ben de uygulamaya baksaydım 11. 12.gününde gözüküyordu. Bu zamana kadar da hep uygulamayı baz almıştım
Kızlar benim başıma gelen biseyi sizlede paylaşmak istedim Çarşamba günü bana özelden biri mesaj attı gebelikle ilgili sorular sordu bende cvpladim sonra konuyu cinselliğe döktü işte nasıl (sexs) olsun bebek için vs vs yazdı ama farkettim yani bu bence erkekti yazdığı şeyler bir bayanın yazacağı soracağı şeyler değildi.sonra ben cvp yazmadım.profiline baktım o gün kayıt olmuş hatta profil resmimi hemen değiştim.sonrada hesabını kapatmış en son aktif olduguda o gün gösteriyor belli ki fake hesap bu
Bana da yazdı aynı kişi halimi hatrımı sordu sonra cevap vermedim baktım yeni hesap.

Pardon halimi hatrimi soran o değilmiş bu direkt hamile kalabildiniz mi diye sordu

Kesinlikle ben de uygulamaya baksaydım 11. 12.gününde gözüküyordu. Bu zamana kadar da hep uygulamayı baz almıştım

Bana da yazdı aynı kişi halimi hatrımı sordu sonra cevap vermedim baktım yeni hesap.

Pardon halimi hatrimi soran o değilmiş bu direkt hamile kalabildiniz mi diye sordu
Ben artık özel mesaj gelince ilk profiline bakicam

X