Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok iyi olmuş gitmen iltihap ve mantar ortaya çıkmış. Peki iltihap ve mantar olduğunu nasıl anlıyor alttan mı muayene ediyor. Bende dönem dönem kaşıntı oluyor acaba bende de mi var diye düşünmeye başladım

Eczacı bunu hazneye dedi daha önce hiç krem kullanmadm ben gereksiz arkadaş ta fitile biraz surup içeri yollamış öle yapıyım bide senin dediğin gibi yapicam
Evet canım kremi öyle yapacaksın zaten. Fitile sürüp içeri yollıcaksın. Doktorun söylemedi mi ?
Yarın ara sor istersen asistanına yanlıs yapma

Vajinal muayne yaptı canım hemencecik söyledi zaten hem iltihap hem mantar dedi ileri derecede dedi hiç kaşıntı yada rahatsızlık verici akıntım da yoktu aslında doktora gittiğinde sor istersen önlem almış olursun

Kıyamam yaaa hiç korkma rahat olmaya çalış kendini sıkma korkulcak hiç bişey yok emin ol bencede git smear testide çok önemli bizler için hem onu yaptırmış olursun hemde kontrol iyi emin ol belkide sendede enfeksiyon olabilir var demiyorum asla ama ihtimal işte kafan rahat olur

Zaten şubatı da geçiriyim olmazsa mart ayında gitmeyi düşünüyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…