Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evli bayan yılda 1 kez smear testi aldırması gerekiyor.
Kendine bir doktor bulup alttan muayene olmalısın canım. Kaçınılmaz birşey ki bu?
Hamile olunca gerektiğinde öylede böylede bakıyorlar. bu kadar korkma bence. Hele yumurta takiplerinde full alttan ultrasonla bakılıyor. Karından yumurta ölçülmez. Allah o durumlara düşürmesin inşallah ama bak ben her ay gidiyorum maalesef

Caglunal Caglunal geçmiş olsum canım, ben de gecen sene daha bebek bile düşünmüyorken gitmistim genel kontrole hic bir sıkıntım olmamasına ragmen bende de mantar çıktı. Allah sağlık sihhat versin onemsiz bir hastalık ama nelere engel olabiliyor 🙄 inşallah çabucak gecer 😘

Caglunal Caglunal geçmiş olsum canım, ben de gecen sene daha bebek bile düşünmüyorken gitmistim genel kontrole hic bir sıkıntım olmamasına ragmen bende de mantar çıktı. Allah sağlık sihhat versin onemsiz bir hastalık ama nelere engel olabiliyor 🙄 inşallah çabucak gecer 😘
Çok tşk ederim canım benim dün başladım ilaçlarımı kullanmaya.az önce lh testi yaptım hala pik değil kafam rahat kullanıyorum pik olmadığı için pik olunca daha dikkatli kullanicam.bende hiç enfeksiyon belirtisi yoktu ama doktor yoğun baya dedi.esime çok kızdım keşke daha önce gitseydim.bugun resmen içimin temizlendiğini hissediyorum çok afedersin baya baya sarı akıntım var.piki görene kadar cinsel ilişki yapmicam inşallah tedavi işe yarar 🙏

Çok tşk ederim canım benim dün başladım ilaçlarımı kullanmaya.az önce lh testi yaptım hala pik değil kafam rahat kullanıyorum pik olmadığı için pik olunca daha dikkatli kullanicam.bende hiç enfeksiyon belirtisi yoktu ama doktor yoğun baya dedi.esime çok kızdım keşke daha önce gitseydim.bugun resmen içimin temizlendiğini hissediyorum çok afedersin baya baya sarı akıntım var.piki görene kadar cinsel ilişki yapmicam inşallah tedavi işe yarar 🙏
Insan psikolojik olarak rahatlamaya başladımı yetiyor zaten, hem ilaçlar da daha cabuk etkisini gösteriyor. Cok sevindim adına 🤲

Evli bayan yılda 1 kez smear testi aldırması gerekiyor.
Kendine bir doktor bulup alttan muayene olmalısın canım. Kaçınılmaz birşey ki bu?
Hamile olunca gerektiğinde öylede böylede bakıyorlar. bu kadar korkma bence. Hele yumurta takiplerinde full alttan ultrasonla bakılıyor. Karından yumurta ölçülmez. Allah o durumlara düşürmesin inşallah ama bak ben her ay gidiyorum maalesef
Bakalım inşallah martta gitcem🙈
Ben de çok çekiniyorum erteleyebildigim kadar erteledim hep, ama bir yerden sonra erteleyemiyorsun 😅 çokta düşündüğüm gibi zor geçmedi ama utandim baya ya 😅doktor iyi oldu mu daha rahat oluyor.
Aynen doktorun da etkisi fazla tabi ki. Bende aynı erteliyorum sürekli de bakalım inşallah kolaylıkla giderim 😊

Evet canım çatlamış bugun de iliski olsun yarın da 👍
Tamamdır canım
Sen bu testleri nerden aldın niye böyle kaymış içleri anlamadim ben 6 ay yaptım böyle bir tane bile çıkmadı. Laboquick degil mi?
Gittigidiyordan aldım. Evet laboquick marka. Bu 3. oldu sanırım içi kayan. Bu değişikti hani diğerlerinde c de kayıktı bunda c yerinde şaşırdım t yok😂😂

X