Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım mantar kaşıntı yapar diye biliyodum ben hiç kasintim yoktu benim sanırım mantar spermleri öldürüyor ondan gebeliğe engel oluyor
Benim de hic kaşıntım yoktu koku yoktu herkeste değişik seyrediyo ben o ara çok araştırdım sperm geçişine engel oluyomus o mantar enfeksiyonu

Kızlar kaç güne pik olur acaba? Bat 17 Şubat. Geçen ay 8-9 Ocak pikti. Sat 21 Ocak. Biraz dengeler şaştı sanki. Ne zaman ilişki olmalı?
İliski icin piki beklemyosun dimi? Haftada 2 kez olmali en az yumurtlamadan önce çünkü bekleyen sperm bayatlar dölleme yetenegi azalir. Test güzel koyulasmis 2 güne kadar pik olabilir

Benim de hic kaşıntım yoktu koku yoktu herkeste değişik seyrediyo ben o ara çok araştırdım sperm geçişine engel oluyomus o mantar enfeksiyonu
Aaa gerçekten mi o zaman büyük ihtimalle benim de sebebim bu o zaman sperm geçişine izin vermiyorsa gebelik gerçekleşmez zaten

Aaa gerçekten mi o zaman büyük ihtimalle benim de sebebim bu o zaman sperm geçişine izin vermiyorsa gebelik gerçekleşmez zaten
Öyle okudum ama kesinlikle olmaz yazmiyor tabi engel olabilir yazıyordu bircok yerde, doktorlarsitesi diye bi sitede doktorlara soru soranlar arasinda gördüm bu tarz soru ve cevapları. Bide forumda baska topiclerde yazan bir arkadas var üst üste bircok kişinin antibiyotik kullandığı ay hamile kaldığına sahit olmus ve kendince anitbiyotik kullanan hamile kalıyor diye bi tez geliştirmisti 😁 artık ne kadar dogru yoksa tesadüf mü bilemiyoruz ama bende oldu valla

Öyle okudum ama kesinlikle olmaz yazmiyor tabi engel olabilir yazıyordu bircok yerde, doktorlarsitesi diye bi sitede doktorlara soru soranlar arasinda gördüm bu tarz soru ve cevapları. Bide forumda baska topiclerde yazan bir arkadas var üst üste bircok kişinin antibiyotik kullandığı ay hamile kaldığına sahit olmus ve kendince anitbiyotik kullanan hamile kalıyor diye bi tez geliştirmisti 😁 artık ne kadar dogru yoksa tesadüf mü bilemiyoruz ama bende oldu valla
Bendede olur inşallah 🙏

Kızlar ManyakPrenses ManyakPrenses Gereksiz06 Gereksiz06 Ballikko Ballikko doktora gittim sağda her an çatlamaya hazır yumurtam olduğunu söyledi ve ciddi derecede iltihap ve mantar olduğunu söyledi tahminimde bu şekildeydi zaten bir sürü ilaç verdi bana adetin üçüncü günü çağırdı.ama ovulasyon testi aticam resmini bu şekilde çıkıyor daha pik değil kafam karıştı ilaçların resminide aticam yorumlarsanız sevinirim
Canım bende kullanmıştım bunları daha önce aksatmadan kullan kısa sürede geçiriyor. Ama ben fitil kullanırken doktorun cinsel ilişki yok 1 hafta demişti sana bişey dedi mi canım

Caglunal Caglunal canım ben ovülasyon hiç kullanmadığım için pek bişey diyemem ama doktor çatlamak üzere demiş. İlaçları kullanırken korunmakta sıkıntı yoksa pik olunca peş peşe değerlendir derim ben☺️

Bende iki güne pik bekliyorum.antbyotik hapı az önce içtim günde bir yazıyor üç tane var içinde zaten çoklu olan fitili sabah kullanicam diğer fitili gece kullanicamda bu kremi hiç anlamadım hazneye dedi tam nasıl kullanicam bilmiyorum iç tarafami dış yüzeye mi kafam karıştı inşallah benimde sebebim bu olur🙏
Canım dışına ve alt tarafının çevresine sürebilirsin. Ben öyle yapmıştım.

X