Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ManyakPrenses Gereksiz06 Ballikko doktora gittim sağda her an çatlamaya hazır yumurtam olduğunu söyledi ve ciddi derecede iltihap ve mantar olduğunu söyledi tahminimde bu şekildeydi zaten bir sürü ilaç verdi bana adetin üçüncü günü çağırdı.ama ovulasyon testi aticam resmini bu şekilde çıkıyor daha pik değil kafam karıştı ilaçların resminide aticam yorumlarsanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_20210128_171926.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20210128_171855.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 32
Canım azitro ve gynomax ben de kullandm hatta gynomaxı iki kere kullandim. Ama söyle bir durum vardı ben cok anlamazdm akıntım oldugunu. Normal zannederdim yani. doktorda ögrendm ilaclık durumda oldugumu
testin belki yarin pik olur canım pike yakın duruyor

Canım testlerin çok güzel yarın öbür gün pik yapabilir daha önce de dediğim gibi doktorun dedigiyle testler arasinda 3-4 gün olabiliyo. İlaçlara ne zaman başlıcaksin? Bu ilaclar bu aşamada kullanılabilir miymis? Biliyosun ben enfeksiyon icin antibiyotik ve fitil kullandığım ay hamile kaldım bana da cok fazla var dedi, büyük ihtimal o sebepten olmuyodu. İnsallah senin de ayni şekilde olur

Seni unuttum ben etiketlemeyi canım sağol cvp verdiğin için.ole akıntım yoktu aksine kuruydum şaşırdım ama sevindimde belkide bu engeldi gebeliğe

Canım ilaçların çok güzel. Sakın aksatma kullan hepsini.
Azitro falan mükemmel ilaçlar.
Testinin renk duruma bakma sen . Benm doktorum pazartesi çatlar dediği yumurtam çarşamba pik olup perşembe çatlamıstı . Yani takılma onlara. Kaç tane yumurtan olusmus kaç mm ' miş bunları öğrendnm i

Seni unuttum ben etiketlemeyi canım sağol cvp verdiğin için.ole akıntım yoktu aksine kuruydum şaşırdım ama sevindimde belkide bu engeldi gebeliğe
Canm iltihap için akıntı olması gerekmıyo.
İçerde kalıyo bazı iltihaplar. Mantar da görmüş demekki .Zalain onun için.

Bende iki güne pik bekliyorum.antbyotik hapı az önce içtim günde bir yazıyor üç tane var içinde zaten çoklu olan fitili sabah kullanicam diğer fitili gece kullanicamda bu kremi hiç anlamadım hazneye dedi tam nasıl kullanicam bilmiyorum iç tarafami dış yüzeye mi kafam karıştı inşallah benimde sebebim bu olur

Soldakiler önemli değil dedi zaten sağdaki catlayinca onlar kuculcek dedi sağdaki çatlamaya hazır dedi azitro olanı az önce içtim antibiyotik mis o zaten fitilleri de sabah ve gece kullanicam

Soldakiler önemli değil dedi zaten sağdaki catlayinca onlar kuculcek dedi sağdaki çatlamaya hazır dedi azitro olanı az önce içtim antibiyotik mis o zaten fitilleri de sabah ve gece kullanicam
Tamam demekki yumurtan gelişiyor. Çalışmalara baslarsın yarın .
İlişkiyle fitili denk getirme canım ilişki akşam olsun fitili ilişkiden 2*3 saaat sonra koy . Spermi öldürebiliyormus fitil

Evet bak onu soracaktım sana ben.doktor sana bu ilaçları kullanırken korun dedim? Bide bu ilaçları kullanırken akintin cogaldimi yani iltihabın söküldünü hissettinmi?

Bende de krem vardi dr bana fitilin üzerine kremi sür ve iceri yolla dedi. Ayrica parmak ucunla hafif içeri dogru da sürebilirsin ben kremi pek kullanmadim
Ben tüm ilaçları adetken kullanıp bitirdim bi daha da adet olmadım iste

Tamam demekki yumurtan gelişiyor. Çalışmalara baslarsın yarın .
İlişkiyle fitili denk getirme canım ilişki akşam olsun fitili ilişkiden 2*3 saaat sonra koy . Spermi öldürebiliyormus fitil
Aynen haklısın mantıklı önce ilişki en son gece fitil kullanayım ben en iyisi pikten itibaren baslicam hemen inşallah canım

Evet bak onu soracaktım sana ben.doktor sana bu ilaçları kullanırken korun dedim? Bide bu ilaçları kullanırken akintin cogaldimi yani iltihabın söküldünü hissettinmi?
Canim fitil ve krem kullanınca onlarin fazlası gün icinde akıyor zaten o yüzden akıntı çoğalmış gibi gelebilir ama sökülmesi icin illa fazlaca akıp bitmesi gerekmez icerden kurutuyo iltihabi bu ilaclar. Ben adetliyken kullandim adet bitince dr tekrar gel hsg cekelim dedi ama gitmedim. Adet bittiginde ilaclar da bitmişti ben instagram üzerinden takip ettigim bi doktora sordum antibiyotik ve fitil kullandim korunmama gerek varmi diye o da gerek yok dedi.
Ama sen tam yumurtlama dönemindesin yumurtani nasıl etkiler bilmiyorum belki de doktor bu ay ilaclardan dolayı pek umutlu değildir gebelik için bisey demedi mi?
Belki de hic etki etmez bilmiyoruz biz

Bu adetin de 3 gunu gel dedi zaten bu ay sanmıyorum gebelik durumun olacağını dedi. Ben öle düşünmüyorum hiç ne alakası olabilirki yumurta çatladıktan sonra ben yinede umud kesmicem değerlendircem bu ayı

Bu adetin de 3 gunu gel dedi zaten bu ay sanmıyorum gebelik durumun olacağını dedi. Ben öle düşünmüyorum hiç ne alakası olabilirki yumurta çatladıktan sonra ben yinede umud kesmicem değerlendircem bu ayı
Tabiki degerlendir benim ablama da bu ay beklemiyoruz dediği ay hamile kaldı, orası Allah'a kalmış doktorlar da bir yere kadar bilebiliyor. Rabbim gönlüne göre versin canım mantar geçtikten sonra ihtimal coook artıyor

Kızlar kaç güne pik olur acaba? Bat 17 Şubat. Geçen ay 8-9 Ocak pikti. Sat 21 Ocak. Biraz dengeler şaştı sanki. Ne zaman ilişki olmalı?

Eklentiler

• CB431432-AAE6-4F9C-87AC-B52CB3564A6C.jpeg
    74 KB · Görüntüleme: 13
Tabiki degerlendir benim ablama da bu ay beklemiyoruz dediği ay hamile kaldı, orası Allah'a kalmış doktorlar da bir yere kadar bilebiliyor. Rabbim gönlüne göre versin canım mantar geçtikten sonra ihtimal coook artıyor
İnşallah canım mantar kaşıntı yapar diye biliyodum ben hiç kasintim yoktu benim sanırım mantar spermleri öldürüyor ondan gebeliğe engel oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…