Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok daha olmadı dün yaptım silikti ondan iki gün önce daha koyuydu hatta bende şaşırdım adetim yedinci günü biraz koyu adetin dokuzuncu günü daha silik ya adetliyken yumurtam çatladı yada lh dalgalanması oluyor vücudumda bilmiyorum gün gün devam edicem inşallah koyulaşır
Cok normal canım oluyo öyle dalgalanmalar, yarın pik olur diyosun geri siliklesiyo, bu testler cok ilginç gercekten

Bende çok merak ediyorum ne dicek acaba yazarım hemen gelince haber veririm sen neler yaptın
Ben aynı canım bildiğin gibi. Adetime 7 gün kaldı. Bu sefer adet günümü bekliycem test için. Adet günümde olmazsam test yapıcam.
Negatif görmekten sıkıldım. Tek değişiklik var vucudumda. 1 hafta kala göğüslerim çok ağırırdı sertleşirdi hiç ağrım yok yumuşacık hassasta değil. Tek değişikliğim bu

Ben aynı canım bildiğin gibi. Adetime 7 gün kaldı. Bu sefer adet günümü bekliycem test için. Adet günümde olmazsam test yapıcam.
Negatif görmekten sıkıldım. Tek değişiklik var vucudumda. 1 hafta kala göğüslerim çok ağırırdı sertleşirdi hiç ağrım yok yumuşacık hassasta değil. Tek değişikliğim bu
Belirti olabilir herzamanki gibi değil sonuçta inşallah papatyacim yaaa çok az kişi kaldık aylardır uğraşıyoruz artık bebeklerimiz hakkında sohbet edebilsek keşke Rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın inşallah 🙏

İnşallah bu ay hepimizin bebisi gelir canım
Insallah canim nedense sanki cok yaklastik gibi geliyor bana ozellikle gecen ay cok yogun hissetmistim bu duyguyu bu ay da böyle yakında olacakmış gibi. Bu ay olmasa bile zamanı geldi gibi geliyor. Bilmem anlatabildim mi içimdeki duyguyu ama degişik bir his işte😊😊😊

Belirti olabilir herzamanki gibi değil sonuçta inşallah papatyacim yaaa çok az kişi kaldık aylardır uğraşıyoruz artık bebeklerimiz hakkında sohbet edebilsek keşke Rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın inşallah 🙏
Keske canım benm keskeee. Amiiin inşallah tez zamanda ulaşırız artık muradımıza :dua::dua:

Ben asıl doktorun ne diceni mrk ediyorum illaki yumurtayı görmesi lazım dongumun 11 gününde gidmis okucam çünkü inşallah kötü bişey çıkmaz 🙏
Aslında testle doktorlarin zıt düştüğü de oluyo ben hiç gitmedim yumurta takibine ama burda da okudum birgebeningunlugu nde de yazanlar oluyodu ama hep teste devam et teste göre degerlendir diyodu ebru hanım, bunlar da başarılı oluyodu ki paylasiyodu.
Mesela pik görmeden gidip doktorun bütün yarın çatlar dedigi biri vardi, kız şaşırmış tabi çatlaması için önce pik yapmasi lazim ama test silik. Neyse doktordan geliyo aradan 3-4 gün geçtikten sonra test pik yapiyo o gün yine gittiginde doktor evet bugun çatlar diyo .. gibi seyler olabiliyor

Insallah canim nedense sanki cok yaklastik gibi geliyor bana ozellikle gecen ay cok yogun hissetmistim bu duyguyu bu ay da böyle yakında olacakmış gibi. Bu ay olmasa bile zamanı geldi gibi geliyor. Bilmem anlatabildim mi içimdeki duyguyu ama degişik bir his işte😊😊😊
Ben de sürekli gebeymişim gibi hissediyorum sonra kendımı kandırıyomusum gibi geliyo düşünmekten vazgeçiyorum :KK61:

X