Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy ben de baslicam diyorum diyete ve spora hep yarim kaliyor😂😂 ya hamileysem diye diye baslayamadim😂
aynen aynen :KK70: kaç gündür bekliyodum tabi birazda sallıyodum :KK70:
ama göbek başını aldı gitti artık başlamam lazım hem hamilelik için hem martta nikah var kuzenimin kıyafet bulamıcam bu gidişle..

yengec4 yengec4 canım adetin 3. günü başlamıştım bide ben bitkilere dip not onu da söyleyeyim de :)
sağol canım bende hazırlık yapayım bir iki güne başlarım.çarşamba günü de tahlil yaptırmayı düşünüyorum hormonlar için.amh testini artık 10 gün sonra falan yaptırıcam naspise nasıl olsa onun zamanı fark etmiyo.

Aynen ben de . Diyete baslıyorum spor kalıyor. Yürüyüşten bebişin olmıcağna inanıyorum nedense :KK70:
Ağır spor için yorum yapmak istemiyorum. Ama yürüyüşün faydalı olduğunu duydum.
Hem erkek hem kadın için.
Ben geçen ay tatilde evde olduğum için eşimle her sabah en az yarım saat bir saate kadar yürüyüş yaptık 2 hafta boyunca sonra gelip kahvalti fln yapıyorduk. Hatta baya dik yokuşlar fln çıktığımız da oldu. Hiç hamilelik beklemiyodum tuttu bu ay belki etkisi olmuştur 😅

ManyakPrenses ManyakPrenses canım aldım otları ama aktardaki adam tadı acı olur birini sabah birini akşam iç dedi
Evet canım biraz acı oluyo güzel demiş istersen yinede de bi dene bi kere içemem öyle dersen sabah akşam içersin. Sabah içmekte zor çünkü. Eğer çok acı gelirse yine akşamları mesela 1 saat arayla içersin

Evet canım biraz acı oluyo güzel demiş istersen yinede de bi dene bi kere içemem öyle dersen sabah akşam içersin. Sabah içmekte zor çünkü. Eğer çok acı gelirse yine akşamları mesela 1 saat arayla içersin
deneyeyim bakayım çarşamba günü başlıcam nasipse.sabah kalkınca içmem zor olur anca işyerinde içebilirim o zamanda sorarlarsa falan bi sürü iş :işsiz: belki dediğin gibi 1er saat arayla içebilirim bakalım.
bide macun önerdi bana hem erkekler için hem kadınlar için çeşitleri var akzer marka artımax s diye bi macun ama içinde aldığım otlardan da var o yüzden almadım ama keçi boynuzu pekmezi kullanabilirim bu ay

deneyeyim bakayım çarşamba günü başlıcam nasipse.sabah kalkınca içmem zor olur anca işyerinde içebilirim o zamanda sorarlarsa falan bi sürü iş :işsiz: belki dediğin gibi 1er saat arayla içebilirim bakalım.
bide macun önerdi bana hem erkekler için hem kadınlar için çeşitleri var akzer marka artımax s diye bi macun ama içinde aldığım otlardan da var o yüzden almadım ama keçi boynuzu pekmezi kullanabilirim bu ay
Keçi boynuzu eşin yesin bol bol canım benim eşim bide çalışmalara başlamadan 1 hafta önce çinko magnezyum ve dvit içeren maxDefend isimli vitamin şasesini kullanmıştı. Öneririm

X